Çok ama çok yoruldum..

bir hayalim var. Şu an hayatta yegane amacım, yaşama sebebim. sormayın söylemem. sadece 15.000 liraya ihtiyacım var. bazılarının bir saate, bir cekete verdiği bir para.. adalet işte. dünya böyle. olmuyo işte. mahfoldum ben. benki şu milyarlarca insanın arasında en çok yaşamak isteyenlerden.. ama gerçekten yoruldum. en çok istediğim şey olmayacaksa neden yaşiyim ki? napiyim bir fikir verin kredi de çekemiyorum. iş arıyorum bulamıyorum ve hemen çekmem lazım.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• link

şükredin

0|0
    1|4
  • O bir cekete 15 bin verenler çalışıyor. Herkes hazır önüme gelsin ister. Gir bir işe çalış bir senede toplarsın. İntihar da ne oluyor.

0|0
    0|0
    • psikolojik durumumu bilmiyorsun işte. delirmiş gibi dışarı bile çıkmak istemiyorum ki çalışayım. şuan iş bakıyorum işte zar zor arıcam.

• Farklı bir ortam açar seni. Evde daha çok düşünüp kurarsın kafanda. Uzaklaş biraz. Gün doğmadan neler doğar.

• Banada bir 250 milyar lazım

0|0
    0|0
  • önce sağlık kardeşim, para her zaman kazanılır

0|0
    0|0
  • ne yapcaksın 15 binlirayla ? borcunmu var ? çalışıp öderiz dicem yardım edebilirmiyim diye düşüncem ama sapık diceksin abaza diceksin ondan dolayı bir kıza asla yardım etmek içimden gelmiyor :/

0|0
    0|0
  • istanbuldaysan para kazanman için yardımcı olabilirim

0|0
    3|0
    • evet istanbuldayım

• düzgünce söyledim.bul bakalım nasıl bulcan o parayı sen

• intihar etmen gerekmiyo saçmalama lütfen olurmu.gerçekten maddi destek sağlarım sana düşünürsen

Kızlar Ne Diyor 5

• ıban yolla sister.

0|2
    1|0
  • Çok sıkıldık, hadi intihar edelim millet. yieuhuuuw.

0|0
    2|0
  • Hadi bugün bi' değişiklik yapıp, tüm ks intihar edelim.

0|0
    1|0
  • tefeciye git

0|0
    1|0
    • onuda düşündüm ama çok fazla faiz istiyolar.

• elin ayağın tutuyorsa gerisini boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...