Ligin ilk sezonunu nasıl değerlerirsiniz?

Ilk sezon nasıldı? Kimler başarılı kimler başarısızdı?

Gözlem fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• tabiki en başarılı fenerbahçeydi.. puan farkıda ortada zaten.. ama gelir, sponsor, taraftar faktörlerini ele alırsak bence ligin şuana kadar en başarılı takımı Kasımpaşa.. Tebrik ediyorum adamları... umarım amaçları ligi en yüksek yerde bitirmenin dışında şampiyonluğa odaklanırlar.. Fenerli olarak çok takdir ediyorum... Beşiktaş çok haksız şekilde puanlar kaybetti.. Tabi bu durum başta onların derdi.. bunu için haklarını savunmalılar. bulundukları sıra hakettiklerinden daha aşağıda.. Cimbom bence ligin şaun en şanslı takımı.. iç saha sıralamasında ve dış saha sıralamasında 4. sıralarda olan bir takım genel sıralamada 2. konumda.. transfer dönemini boşa harcamaya devam ediyorlar.. Tek şansları Gerçekten dünyanın en iyi hocalarından birine sahip olmaları.. ama böyle giderse 2. yarı bizi Gs değil Kasımpaşa ve Beşiktaş zorlar ancak ki bu 8 puanıda bu takımlar kapayamaz.. puan farkı açılır..

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe adına hakemler ve Yıldırım Demirören çok başarılıydı Galatasaray tüm engellemelere rağmen dimdik ayakta Başkan , Terim gerginliği Mancini nin takıma adaptasyonu derken çok yıprandık

3|0
    2|1
  • Fenerbahçe fizik olarak çok diriydi, belli bir süre sonra taktik disiplin olarak da iyi olmaya başladılar. Beşiktaş olarak hakemlerden ve sakatlıklardan çok çektik, ona rağmen şu anki yerimiz duruma göre iyi. GS bu sezon Terim varken de yokken de etkisizdi bence. Mancini geldi iyice ofansı unuttu takım.

1|0
    0|0
  • Puan durumundan belli, 2 senedir Fenerbahçenin uğraştığı sıkıntılara rağme geçen sene ve bu seneki performansı bence açık ara Fenerbahçe

2|0
    0|1
  • Fenerbahçe oynadı diğerleri izledi .DD

1|1
    0|1
  • ligin ilk yarısı bizim için çok iyi geçti konya ve karabük hariç geleni tokatladık gideni tokatladık. umarım ikinci yarıda böyle güzel geçer.

ama başımıza yine bir çorap örmeye kalkarlar diye korkmuyor değilim kazasız belasız bitirseydik:)

2|1
    0|2
    • İyi oldugunuz gerçektir, ama Fatih Terim gitmeseydi o süreçler olmasaydı puan farkı olmazdı!

• tamam işte aynı şeyden bahsediyorum. geçen sezonla bu sezon arasında galatasarayda bir değişiklik yok değişiklik fenerbahçede var eski gücünü kazandı siz geçen sezonki puanla ligi bitirseniz bile şampiyon olamazsınız

• Bakalım ikinci yarı=))

• en başarılısı fenerbahçeydi galatasarayda hakemlerle biraz başarılı gözüktü ama galatasarayın en başarılı oyuncusu bence fırat aydunus tu:))

1|1
    0|2
  • Fenerbahçe'yi beğendim <3

2|0
    0|2
  • Herkes başarısızdı.

0|0
    0|0
  • fener başarılıydı yani şans yanında da olsa sürekli istedi kovaladı aradı. bir galatasaraylı olarak yakalayacağımıza eminim fikstür çok avantajlı. Ancak sağlam 2-3 direk oynayabilecek adam gerekli. he bu demek değil fenerin fikstürü kötü tüm maçlarda puan kaybedicek ya da galatasaray tüm maçlarını kazanacak. bence sakin olan götürecek

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Avrupa'da ortalama maç başına en çok gol atan takımların arasında ilk 10'da.

1|1
    0|1
  • kasımpaşa maı tekraralnacağı için umutluyum beşiktaşk

1|0
    0|1
  • Trabzonspor şampiyon :D

0|1
    0|0
  • İlk yarının Futbolcusu Caner Erkindir.Savunamada ileride her türlü işi yaptı.Özel hayatında yaşadıgı duruma ragmen hiç pes etmedi helal olsun diyorum.Galatasaraylıyım.

1|0
    0|1
  • #yeterkiONURsuz olmasınAşk:)

0|1
    0|0
  • İlk yari pek iyi oldugumuz soylenemez ama vitesi arttirarak sampiyon oluruz bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerbahçe ilk başlarda olmasa da daha sonra başarılı bir çizgi yakaladı ve istikrarla son dakikalarda çoğunlukla 3puanı almayı bildi.

Galatasaray başlarda kötü oyun sergiliyordu,teknik direktörün değişmesiyle takım yavaş yavaş puan almaya başladı.

Beşiktaş ilk başlardaki istikrarını koruyamadı,seyir zevki yüksek oyununu sergilese de 3 puan alma konusunda sıkıntılı.Ama Beşiktaş üzerinde bulunan siyah bir elin varlığı da bir gerçek.

1|0
    0|0
  • Galatasarayımm daha da iyi olabilirdi umarım ikinci sezon olur

1|1
    0|1
  • fenerbahçem adına çok güzel bir ilk yarı geçirdik sadece puan kayıpları yaşamasaydık iyi olurdu olsun lideriz ikinci yarıda puan farkını dahada açacaz inşallah

1|0
    0|0
  • İlk 5 hafta her zaman önemlidir bizim malum çalkantılı dönemimiz çok etkiledi bizi yeni teknik adam falan geldi ama bunun sonucunda da tecrübeli bir hocamız daha başa geldi ilk yarıyı çok iyi kapadık diyemem fakat CL için çok iyi kapadık diyebilirim Allah'ım goooooolll maçını herkese hatırlatıyorum Sneijder ilk yarıya damgasını vuran oyuncumuz oldu Kasımpaşa kuruluşundan beri en iyi sezonunu geçirmeye başladı ama Beşiktaş ile olan maçı olaylı bitti Beşiktaş 4'te 4 yaptı ama havalarını Drogba çok iyi söndürdü ilk haftalardaki puan kaybımızdan Fenerbahçe yararlandı desek hakemler sayesinde son dk golleri ile kazanıp ligin üstüne yerleştiler kısacası haklı ve haksız hakem hatalarının olduğu Fenerasyon toleranslı güzel bir yarı seyretmedik şimdiyse asıl dönem başlıyor bekle bizi Mayıs ayı!

0|0
    0|0
  • Ben beşiktaş lıyım. Ama yönetim takımı topluca 1 ay hamama kapatmalı. Sürekli sakat adamlar. Özellikle ismail 2 ay falan çıkmasın hamamdan. Ama ilk yarı fenerbahçe başarılıydı. Tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • iniş çıkışlar oldu galatasarayda

1|0
    0|0
Yükleniyor...