Bir rüya duygularını değiştirebilirmi ? :)

4 yıllık çok sevdiğim bir sevgilim vardı 1 ay önce ayrıldık çünkü sınıfımdaki esmer çocuğu rüyamda gördüm onunla evliydik ve sonra duygularım bir anda değişti 4 yıllık sevgilimi bırakıp ona gidip çıkma teklifi ettim kendime hala inanamıyorum sınıfın en güzel kızıyım kimse inanamıyor :) rüyalara inanır mısınız ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik göreceli bir kavram , sınıfın veya okulun en güzel kızı olduğun bir şeyi değiştirmez sonuçta . Rüyaya gelirsek evet insanın hayata bakış açısını değiştiren rüyalar olur , gel gelelim rüyalar ya günün sonunda etkilendiğin bir şeyi görmene neden olur veya bilinç altının rüyaya yansımasıdır . Yalnız gördüğün bir rüyadan etkilenip böyle karar alman kötü olmuş , diyelim ki 3 ay sonra başka birini gördün sonra ne olacak ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rüyalara inanırım da :D puhahahaa oha yaw :) bana kız arkadaşım olsaydı da böyle yapsaydı herhalde kıçına basardım tekmeyi oha mk :D hala gülüyorum

1|0
    0|0
  • rüyamda ben melek gibi kanatlı bir kız gördüm.uçan kızlar neredesiniz?

0|0
    0|0
  • Rüya bilinç altı yaşanan olaydır . senin bilinç altında o çocuğu düşünmüş . ama akıllıca bir hareket değil tabi .

0|0
    0|0
  • İşte senin rüyana inandığın kadardı bizimde yazına inanmamız. Geldi geçti gitti.

0|0
    0|0
  • bneden olmasın meselaşu anbende sana cıkma teklıfımı yapabılırımmm

1|0
    0|0
  • şimdi aşıkmısın ona

0|0
    0|0
  • bence bir çoğu yapar fakat yapmayanlarında olduğunu biliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin inandığın şekilde inanmıyorum en azından. bence sen zaten o çocuğu kafana koymuşsun, beğenmişsin, ondan sonra da rüyanda görmüşsün. onu rüyanda görünce duyguların değişmemiş, duyguların değiştiği için yenisini rüyanda görmüşsün :)

1|0
    0|0
    • Ya aslında hoş bir çocuktu sadece ama aşık değildim sevgilimi seviyordum nasıl oldu bende anlamadım :)resmen deli gibi aşık oldum

• 4 yıllık sevgili ve bir rüya sonrasında bittiyse sevgilini çanta niyetine gezdirmiş olmalısın yanında.. 4 yıllık emeğe üzüldüm sadece.

• Ama çok a ık Olmstum gözüm ondan ba kasını görmüyordu bu hem sevgilime hemde bana haksizlik olurdu yaptım ve pisman degilim

Yükleniyor...