Evli bir ev hanımı kadının ev işlerinden dert yakınması ev işlerine eşinden yardım istemesi normalmi sizce

Evli bir ev hanımı kadının ev işlerinden dert yakınması ev işlerine eşinden yardım istemesi normalmi sizce sözler şöyle örneğin : Temizlik bende , bulaşık bende ,çamaşır bende , çocuklar bende sen işe gidiyorsun akşam eve gelip yatıyorsun bu kişilikle alakalı bir durumu acaba yoksa her eks aynı tepkiyimi verir ?

Güncellemeler:
Karşı cins ne kadar kurnaz ya çalışsada eve geldimi yardım edecek diyorlar gayete normal görüyorlar neden piyasada evlenemeyen çok var beli ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kadın çalışmıyosa yardım istemesin bence .kadın arada yorgun olur bişey olur yardım istedgndede eşide odun deglse biraz yardım etmeli

0|2
    0|0
  • valla bende bekar çalışan biriyim dırdırımla hafta sonu evdekilere kan kusturuyorum yemin ederim. yani anlayacağın hepimiz aynıyız. ama birazda yardımcı olsunlar bize ,haklı bence kadın.bi iş bölümü olsun masayı beraber toplasınlar , hafta sonu bari yatak yorgan halı yıkamsın ama en azından bir işin ucundan tutsunlar artık.

0|0
    0|1
  • kadın haklı

0|0
    0|1
  • eger adam her ALLAh ın günü ayakları uzatıp tv karşısında pinekliyorsa haklı olarak verilen tepkidir.

0|1
    0|0
  • hayat müsterek!

0|1
    0|0
  • Eşi ev hanımı da olsa erkek yardım etmelidir

0|0
    0|0
  • Tabii ki normal. İnsanın bencil olması lazım yardımcı olmaması için. Tam otomatik ev hanımı değiliz biz.

0|0
    0|0
    • ev hanımı olmasın onlar da çalışsınlar dışarıda,ev işlerini de %50 50 yapsınlar o zaman daha iyi değil mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim sen hiç erkek öğrenci evinde veya bekar evinde kaldın mı? İş, okul, ev işleri ve psikolojik aile sorunlarını hepsini bir arada idare etmek. Eğer kalmadıysan anlayamazsın. 1 ay tek başına evde kal da ne demek isteyeceğimi anlayacaksın. Eğer o evde sen nefes alıp veriyorsan, sende o evden sorumlusun. Gurur meselesi yapma, haline binlerce şükretmeyi öğren. Açık aramaya çalışma, kendin kaybedersin.

0|0
    0|1
    • sen kaybetmişsin zaten kendini yorumdan bu fikir çıkıyor :)

• :) Biz kaybeden değil kazanan olduk. Halimize şükredip, şikayet eden taraf olmadık. Çünkü biz kendi değerlerimizi başkasının da yerine koyabilecek vaktimiz vardı. Hayattaki tecrübemizi yaşayarak öğrenmeyi öğrendik. Yan gelip yatarak değil. Kadir kıymet bilmeyen, gençlik yetişiyor vay halimize.

• Evin idamesi kadında evet..Ama kadında çalışıyorsa şayet erkek kısmen yardım edebılır..

*Yardım derken erkeğin yapabılecegı ısler baz alınmıstır..

0|1
    0|0
  • hiç kusura bakmasın da haksız bence. Ne kadınlar var hem bu ev işlerini yapıp hem de çalışan,kocasından geç eve dönen.

0|1
    1|1
    • bendensin :)

• ev hanımı ne demek, çalışmıyorsun yan gelip yatıyorsun yapacağın tek şey ev işi; çamaşır bulaşık ütü temizlik. Her gün temizlik yapmayacak zaten haftada 1 max 2 kere yapsa, bulaşık,çamaşır bişey değil zaten. Bi ütüsü var yapacağı ona da söylenmesin eve para getirmiyorken. Kimse üstüne alınmasın genel olarak konuşuyorum ben

Yükleniyor...