Antalya kupası ve alanya maçı :)

ya tamam kupamıza teneke denmesini anlarım :) ama Alanyaspor'a yenilmek nedir ya biri bana bunu izah edebilir mi :D

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya arkadaşım bu hazırlık maçı.. maksadı kazanmak değil.. gerçek takımlara karşı oynatılması düşünülen oyuncuların, genç oyuncuların, taktiklerin denendiği maçlar.. kadromuzda 25 26 tane futbolcu var.. bunlardan sadce 18 tanesi forma bulabiliyor.. yendi yenildi ne değişir.. ama kim bilir Ersun hoca neyi denedi ve takımında neleri gördü o maçta... asıl üzülmesi gereken GS.. hazırlık maçlarında bile as takımı gerçek oyun için oynatıyor.. çünkü hala adam elindeki kadroyu nasıl kullanıcağını bulamadı.. Mançini geldiği günden itibaren 5 veya 6 tane farklı sistem denedi.. adamın kariyeri riskte şuan.. halbuki mançininin şuan antalyada kullandığı sistemden başka neler yapabilir, yedeklerinin yerine hangi takviyeleri kullanabilir bunları denemesi gerekirdi.. ben GS li değilim.. Çok takip etmiyorum sen bilirsin... Mançininin kesin biz şampiyon olucaz gibi bir açıklaması var mı? ama GS li yöneticiler bunu idda ediyorlar sanki 8 puan önde olan onlar gibi.. mançiniyse benim bildiğim lig için en iddalı takımlardan biri olduklarını söylüyor! yanlışsam düzeltirsen sevinirim..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• fener uzanamadıgı kupaya teneke der :D GS hazırlık maçlarında bile sürekli kupa kazanır Ajax, porto, arsenal, juventus gibi devleri yener.. fenerde alanya, fethiye, pendik gibi ikinci lig takımlara yenilir :)

0|0
    0|1
  • Galatasaray ı tebrik ediyorum yılın en kıytırık kupasını aldı :D umarım ligi fenerbahçe veya beşiktaş kazanır.

0|1
    0|1
  • Onların kaderinde var 2-1 dandik takımlara yenilmez Pendik,Fethiye ve diğerleri

0|0
    0|0
  • haklısın gerçekten alanyaspora mağlup olması komik

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ersun Yanal Fethiye hüsranından sonra bu maça As kadro ile çıktı ama yine rezil olmaktan kurtulamadı ayrıca Fener Avrupada yok Türkiye kupasında yok normalde bunların Hazırlık maçları için iyi bir Avrupa takımı seçip güçlerini görmeleri lazım ama kendilerini tatmin etmek için Alanyayı seçmişler ama orda bile rezil oldular

0|0
    0|1
  • Hazirlik maclarinin sonucundan cok performans durumuna bakilir.Yedek oyunculardan kurulu takimlarda bu yenilgiler olabilir.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bunu hep yapıyor..

Fenerli bi' yönetici olsam o maça bi' dünya para basıp epey bi' para kazanırdım.

0|0
    0|1
  • fenerin alanyayla oynadığı maç derbi sonuçta kimin kazanacağı belli olmaz alanya yendi ama saha avantajı vardı alanyanın derbilerde olur öyle :) Galatasaraya gelince hazırlık döneminde bile kupa kazanan takıma Galatasaray denir :)

0|0
    0|1
    • :) kupa gördük mü dayanamıyoruz zaten :D şu kadıköy'de yenememe geyiği var ya koy bak o maça kupa nasıl yeniyoruz :D

• kupa oldumu iş biter sayın ali dürüst'ün dediği gibi kupa var işin ucunda yenmemiz gerekseydi yenerdik :)

• Galatasaray juventusu yenebiliyorsa alanyaspor da fenerbahçeyi yenebilir normaldir yani

0|1
    0|2
  • haha dimi ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...