Farklı Şehırdesınız,Ama sevıyorsunuz engellerınız var naparsınız?

farklı sehırlerdesınız ama aklınızdan cıkmıyo gecırdıgınız bellı bır zamanda var hersey guzeldı ..ama erkekler ıcın soyluyorum askerlıgınız var okulunuz tamamlanmamıs o yuzden gecıcı ıslere gırıyorsunuz ama bu engellerden dolayı ılıskınızı bıtırdınız,onu arayıp ozledıgınızı soyluyosunuz sesını duymak ıstedıgınızı soyluyosunuz ama bı baslangıc yapmıyosunuz hala.. sızce bu durum nedır fıkırlerınızı alabılırmıyım arkadaslar?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmeye Engel Değil İnanki Mesafeler

Bazen Aşk Yaşamaya Tatlı Bir Gülüş Yeter

Sevmeye Engel Değil Uzaklık Ne Farkeder

Bazen Aşk Yaşamaya Ses Tonun Bile Yeter

...

Çok Seviyorum Deli Gibi Ölümüne

Çok Özlüyorum Sesinin Tonunu Bile

Çıldırıyorum Sensiz Geçen Her Saniye

Yapamıyorum

Kavruluyorum Aşkının Ateşlerinde

Kayboluyorum Gözlerin Derinliğinde

Bulamıyorum Kalbimi Çaldın Gizlice

Bak Arıyorum

Şimdi Yanımda Olsan Ellerimide Tutsan

Gözlerime Bakıpta Sevdiğini Haykırsan

Şimdi Yanımda Olsan Kollarına Saklasan

Gözlerime Bakıpta Ömrüme Ömür Katsan

Vazgeçemem ki Aşkın İbadet Misali

Yaşayamam ki sensizlik cehennem gibi

Uyuyamam ki geceler anlatır seni

Gel Gör Halimi

Bak Bu Serseri Anlattı Tüm Hislerini

Mecnun Misali Verir Sana Gençliğini

Ben Yapmadımki Kalbim Yaptı Bu Besteyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben kendimden örnek vereyim sana;

Ben birini seviyorsam deger veriyorsam farkli sehirlerde bile olsa buradaymis gibi konusur mesajlasrm arayi acmam gönüller bir olsun isterim ama karsi taraf ne halt yer onu bilemem o yüzden bu durumlarda 1.kural SAYGI ve DÜRÜSTLÜKTÜR.

0|0
    0|0
    • zaten bı sure oyle oldu ama karsı tarafın engellerı yuzunden bu sekılde uzun bı zaman cercevesı ıcınde cok zorlanıcaz dıye bıtırdı ama 2 ay sonra aradı hala aklında oldugumu sartların bole gerektırdıgını keske daha farklı olsaydı dıye.. oda benım ıcın ozel bıyerde hep durust oldu ama yapcak bıse yok gıbı gorunuyor

• su sekilde yapabilirsin.

Öncelikle seviyrsan trip tavir yapmaya hic gerek yok. Cünkü sonra elinden kacarsa aglaman bisey ifade etmicek.

O yüzden gün icinde ara ara mesaj at ara onu sesini duy. benim dediklermi konus yani ben istiyorum seni beklicem biliyorm sende istiyorsun fakatşu anki durumlar bu ben inaniyorum sana en kisa zamanda döneceksin gibisinden falan onu da rahatlatcak senin onu sevdgni anlicak o da snn gibi düsüncek ayni seyler üzerinde hareket edeceksnz daha akillica olacak.

• öyle aşk mı olur yerle öyle askı ben bir erkek olarak erkeğin dürüstlüğüne inanmıyorum ama malkızlar oluyor o asktan hayır bekleyen

0|0
    0|0
  • yürümez değil elbette ama biraz zor oluyor. En azından geleceğe dair sağlam adımlar ve planlar olmalı

0|0
    0|0
  • Bu kız da takmış farklı şehirdeki sevgilsine..

1|0
    0|0
  • Çok zorlamadan aşmaya çalışırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...