Sizece bu sene hangi futbol takm shampion olur?

hangi takimi tutuyorsunuz? ve sizce bu sene hangi takm shampion olur?

Güncellemeler:
bence GS:)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Başkan, Terim gerginliği Mancini ninin takıma adaptasyonu derken ilk yarı çok yıprandık Fenerde şans ve hakem yardımıyla liderliği aldı ana 2. Yarı biz bu Feneri çerez gibi yeriz

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• A. Madrid.

0|0
    0|0
  • malesef çok cahilce dusunceler ıcınde bulunan insanlarımız var...fenerlıyım dıye demıyorum ama insanlar bazen gerceklerı görebılmelı...neymıs 90larda şansla gol atmışık...ya lıverpool sampıyonlar lıgını aldıgı sezon lıgınde hep 90larda gol atıp kazanırdı ve maçın 90 dakıka oldugunu belırtıp maçtan kopulmaması gerektıgını söylerdı...şunu dıyebılırım...2 yıl öncesı gs liler fb li olmustu gs kume dusme aşamalarında sürünuyordu 2 yıl fatıh terım sayesınde sampıyon oldunuz hemen takımı fenerden üstun yaptınız...biraz gercekcı olun ya...2000den sonra gs boş bir cacık...geçen sene cluj braga gıbı takımlı gruptan zor cıktınız bu yıl kopenhagı saymassak ya 2.yada 3.olmanız gerekırken karlı havada şansla maçı aldınız bıde son dakıkada aldınız pekı buna nıye bısı demıyorsunuz? siz takımlarında oynamayan artık oyuncuları alırken fener takımlarının en ıyı oyuncularını alabılecek kadar bu lıgın en ust duzey takımı...ha fenerın sevmedıgım huyu ne dersenız gs hazırlık maçlarında buyuk takımlarla yapaken fener nerde amator takım var onla yapıyor buna kızıyorum ama genel olarak bu lıgde zaten 2 takım var ya fb ya gs sampıyon olur bu ligde..digerlerı istisna anca...fb bu gazla buradan bu lıgı vermez..baska seçenegıde yok zaten...

0|0
    0|0
  • bana göre hiç belli değil daha kimin şampiyon olacağı

1|0
    0|0
  • FB

not: FB li değilim :)

1|0
    0|0
    • 8 puan fark var nasıl şampiyon olsun GS ?

• sen blrsn...sen smdi hangi takmi tutuyon

• GS liyim ben ama umutlu değilim bu sene FB alır büyük ihtimal kupayı 8 puan az değil FB bunu koruycaktır maç kaybetimi FB aynen gider GS de kaybeder ayrıca FB-GS derbilerini de kadıköyde FB kazanması %100 banko garanti :)

• Elbette

Galatasaray

1|0
    1|0
  • Caykur Rize spor.

Gonlumuzun sampiyonu.

1|0
    0|1
  • shampion nedir :D şampiyon dediğini farz ediyorum ve Galatasaray diyorum

0|0
    1|1
  • Glatasaraylı soruyor,galatasaraylı en iyi cevap seçiliyor =) Şansla ve hakemlerle 8 puan fark atmışız =) drogbanın komedi penaltılarını fenerbahçe attı,yada burakın ofsayttan attıgı goller fenere yazıldı evet,bugun galatasaraylılar şu maçta hakemler bizi dogradı desinler eyvallah dicem bir maç örnek göstersinler ilk devre ? çerez gibi yerlermiş ulan siz tarihinizde ligte feneri 4 farklı yenememişsiniz,rezil top oynuyosunuz ama dilin kemiği yok işte istediğinizi dersiniz.

0|0
    0|0
  • sence şampuan GS ise bizim için sorun yok ama şampiyon Fenerbahçe.

0|0
    1|2
  • bence Fenerbahçe şampiyon olacak gibi..çünkğ hakemler Fenerbahçe lehine kararlar verdi..

0|1
    0|0
  • FB

not: FB liyim :)

0|1
    0|1
  • Bu yıl kesinlikle şampiyon fenerbahçe olacak

0|0
    1|1
  • shanpiyon olan takım çıkmaz ama şampiyon beşiktaş olur :D

0|0
    1|0
  • fenerbahçe derim ben

1|0
    0|1
  • Başımıza bir çorap daha örmezlerse 8 puanı kapattırmayız kimse heveslenmesin

0|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞK AL SANA UZUN

0|0
    0|0
  • bence osurukbahçe yi yapcaklar bu sene

0|0
    0|0
  • benm takim kupyi kaldrir

0|0
    0|0
  • Shampion değil ama:d galatasaray şampiyon olur zaten altyapısındayım oranın hergün yeni spor sorumluları geliyor oyuncular var gücüyle çalışıyo 4. yıldızı takmak için mancini takıma adepde oldu hayroviçde ısınmaya başladı emrecan ibrahimcanda geleceğin yıldızlarından bide antalya cup da kazandık artık dur diyen olamaz bize

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hahaha çok güldüm , sen ofsaytı bir açıklarmısın önce

1|0
    2|0
    • sen insanlarla dalga gecmiceni ögren birnci...yasna göre davranmasi ögren...gerisi sonra anlatrm..

• canım benim yanlış anladın, sarıldınsa afedersin.. ben henüz öğrenemedim de ne olduğunu :) kızma kızma, yanlış anladın beni ;)

• Ben Galatasaraylıyım ve Galatasaray olacak demiyorum erken konuşmak iyi değildir ama şampiyonluk yarışına adımızı çoktan yazdırdık ben eminim ki iyi bir şeyler yapacağız bu sene 4 yıldız için savaşacağız!

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe çünkü fenerbahçenin kadrosu herkezden iyi 8 puanlık fark şuan az ama dahada açılacak inşallah fenerbahçe şampiyon olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...