Sızce bu kadar uzatıp asla yumusamamasının nedenı ne hıc bır yolu yokmu

sevgilimde bir huy var bır konuyu uzattıkca uzatıyor ornegın ınsan herkesle tartısabılır ama bır ozur yeter genelde ya da ıkı uc yalvarıs falan hanı ınsan kalbı yumusar gıder ben bıle hemen affederım bır ınsanın hatasını cevremden ve aılemdende boyle gordum ama sevgılım cok farklı ıstersen ayaklarına kapan sucsuz dahı bıle olsan affetmez gunlerce surundurur ezıyet eder anlamıyorum kalbımı cok tastan yoksa sadece bana mı ozel bu durum araya ılla bırı gırerse belkı oyle barısır benımle her seferınde sucsuz dahı olsam bana tavur yapıp konusmadıgında artk ugraslarım sonuc vermeyınce delı oluyorum sonunda ya arkadaslardan ya ablasından falan yardım ıstyrm bu durumdan kurtulma yolu yok muucyıl oldu ama ben onu degıstıremıyorum ılk yıl boyle degıldı zaten o yuzden asık oldum alıstım ılk yıl gostermedı gercek yuzunu yasımız 23

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi iyi kalpli insanlaein onlarla olmamasi lazim

0|0
    0|0
    • sagol arkadasım ama ınan bana cok zor ıyı kalplılıgımden cok cabuk svıp kolay vazgecmemem yuzunden hemen affettıgım ıcın ayrılamıyorumda zor gelıyor ask mı takıntımı bılemedım ama cok zor boylesıyle ugrasması allah bana verdı ya cezam bu benım ya da bılmıyrm

• Ayril birak o gelsin seni bulsun. Ondan kastim ask

Erkekler Ne Diyor 1

• ama bu hataların tekrarlanma sıklığı nedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O zaman aynı şekilde o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran emin ol rahatsız olacaktır bundan, sen özür dileyip her seferinde sen affettirdiğin için o hep kendini haklı zannediyor bir kez olsun ona haklı olmadığını göster , eğer seninle barışmazsa zaten seni sevmiyordur bazı şeyleri uzatmanın alemi yok ..:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...