Yarın bir gün bugün yapamadıklarınızdan dolayı pişmanlık duyacağınızı biliyor musunuz?

Bunun şu anda farkında olan var mı?

...

Evet zaman geçiyor...

Ömrün hiç bir dakikasının da tekrarı yok.

Peki hiç düşünüyor musunuz bazen şu anda yapmaya cesaret edemediğiniz,üşendiğiniz şeylerin ileride en büyük ihtimalle sizlere birer koca pişmanlık olarak döneceğini?

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Geçen zamanı israf etmiyorum,hiç içimde ukde bırakmıyorum diyeniniz var mı?

Bir düşünelim mi...

dinlemelik; link

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• "Ertelemek, yaşamın mayasını kaçırır.

Kızdıysan bağır, sevindiysen söyle, acıktıysan ye, uykun geldiyse yat, özlediysen arkasından koş, sıkıldıysan çarp kapıyı çık, konuşmak istiyorsan konuş.

Sonraya ertelenen ne varsa ruhunu, kokusunu, tazeliğini öz suyunu yitirir.

Söylenmeyen sözler de zaman aşımına uğrarlar.

Yaşlanmaya benzer bu: Sözcükler de büzüşüp, küçülürler. Geriye dönüş yapıldığında o vurucu gücü, etkiyi beklemek hayaldir."

1|1
    0|0
    • Cok güzel bir cevap,güzel bir paylasim...

Tümü ile katiliyorum,tesekkürler. :)

• Ben teşekkür ederim.

Yine güzel ve yaşanmışlık kokan bir soru ile karşı karşıyayız ve en önemlisi bizi düşündürmeye itiyor...

Erkekler Ne Diyor 9

• ben derim aslında ama diyemiyorum :)) çünkü bulunduğum evrende algım buna el vermiyor...

bir sonsuzluğun içinde son aramak saçma geliyor ama aynı şekilde bir sonumuzun olacağını bilmekte bizi geçen zamanın kıymetli olduğu düşüncesine itiyor...

hülasası; ölüm var, pişmanlıklar da bir gün ölecek :))

dinlemelik; link :)

1|0
    0|0
  • Yapamadıklarım genelde kendi kararımla olmuştur , bu yüzden de pek pişmanlık duymam . Pişman olacağım pek bişe bırakmam ardım da .

1|0
    0|0
  • aklıma gelenleri yapsam çok üzülürsünüz ama

1|0
    0|1
    • Üzülürüz...Biz mi?

• Anliyorum...iyi yaptiniz madem,tesekkürler. :)

• rica ederim :)

• istediğin her seyı soyleyebılmek ve yapamabılmek mukemmel ınsan modelı gıbı gozuksede uygulaması cok zor

1|0
    0|0
    • Uygulamak kesinlikle zor...katiliyorum.

• umarım hayatında aldıgın kararlardan ve yaptıgın hıc bır seyden pısmanlık duymazsın

• Bu ne güzel bir temenni.

Tesekkür ederim ve bunu ben de sizin icin dilerim.

• Keşkelerle kafamı kurcalayıp kendimi paralayacak değilim. Hayattan çok yüksek beklentilerim yok. Kendimin ve yapabileceklerimin farkındayım. Üşengeçliğimle de mutluyum ayrıca.

1|0
    0|0
  • kolay kolay pişman olmam

pişman olmamak için de istediğim şeyleri yaparım

yarın mesela kıza açılacam sırf pişman olmamak için bakalım ne diyecek

1|1
    0|0
  • Hayati pek erteleyen birisi degilim.Sonuc itibari ile bir daha dunyaya gelmeyecegim.

Yinede bazen söyle olsaydi iyi dedigim anlar oldu.Bu bana ne kaybettirdi ne kazandirdi farkindayim ancak yinede hayirlisi buymus deyip kendimi motive ediyorum

0|0
    0|0
  • hayat işte bu hayatın içinde keşkeler pişmanlıklarda mevcut hayatın farklı yönleri var bizim açımızdan

1|0
    0|0
  • teşekr edderm öğrenmiş oldum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...