Bayanların Omzunuzda Ağlaması

evet erkekler bayanların ansızın omzuna yatıp ağlaması size nasıl bir duygu hissettiriyor.? özelliklede neşeli deli dolu hep eğlenirken gülerken gördüğünüz güçlü bir bayan bu tabi arada duygusallaştığınıda görmüşsünüzdür bazen gözleri dolduğunda silmek için elinizi uzatmışsınızdır ama o buna izin vermemiştir. hiç dokunamamışsınızdır ona buna kalkışsanız hep tepki vermiştir ve böyle bir bayan bir gün hiç beklemediğiniz anda omzunuza yatıp hıçkıra hıçkıra ağlasa neler hissederdiniz nasıl davranırdınız?

Güncellemeler:
ayrıca bu sevdiğiniz kız olsa beyler ama hiç dokunamadığınız =)

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• O kızla ağlanır yahu. Sonra boğuk bir sesle, erkek olduğun için ortamı toparlaman gerektiğinden saçma salak espriler yaparsın, o ağlarken gülmeye başlar. Sarılırsın falan. Bunları nutella yiyip bütün gününü sevgili peşinde koşan birisi olarak söylemiyorum. Yaşamasam da söylemezdim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• dayanamam

affederim hemen

bu konuda yazdığım müthiş ötesi bir söz var "bir bayanın en etkili silahı göz yaşlarıdır, ve bir bayanı ağlattığınızda o savaşı kaybetmişsiniz demektir"

3|0
    0|0
  • Hoş bir durum olmazdı. Bundan medet uman ve daha sonra kendi planlarına göre davranan kişilerde hala faal.

Eğer rahatlayacaksa ağlasın derim, lakin moralini yükseltmek adına motive edici telkinde bulunurum..

1|0
    0|0
  • Böyle b i bayansa , kalk git nan öte de ağla derim :D

2|0
    0|0
  • insanları tesellı etmekten bıktım bundan sonra mumkunse güçlü birinin hayatımda yer almasını ısterım

2|0
    0|0
  • Şu hayatta bir kez başıma geldi, o kadar korktum ki ayrıldık o kadarını söyleyeyim..

2|0
    0|0
  • Çok itici olduğu kadar çok kızdırıcıdır da

1|0
    0|0
  • göğüs çatalı mı görünüyo acaba,olm kız içini döküyor senin düşündüğüne bak şekilinde geçen vicdan muhasebeleri.

0|0
    0|0
  • benim için ağlarsa hoşuma gider

1|0
    0|0
  • nie aglıyon derim al bir bskrem ye

0|0
    0|0
  • samimi bulurdum bende aglardım

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun bu pozisyonun sonu sevişmek

1|0
    0|0
  • Aglasin ya ağlarken bana mi sordu.Kalk git ötede ağla derdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...