Benden Korktuğunu Söyledi

sevgilim değil ama çok zaman geçiriyoruz, beni seviyor bunuda söyledi ardından şu mesajı attı bana ' korkuyorum senden hem korkuyorum hemde hayallermin kadınısın gerçek bir kadınsın ama çok zekisin herşeyi şak anlıyorsun insanları etkin altına alıp onların ne düşündüğünü söylüyorsun derslerde puanların çok yüksek olayları çok iyi analiz ediyorsun ve serseri bir erkeği adam edersin adam olanıda boyun eğdirecek derecedesin ve bir kadında olması gereken bütün özellikleri huyları taşıyorsun tek kötü yanın inatçılık ama öyleyken bile karşındaki seni güzel buluyor gerek sima gerek fizik gerek karakter gerçekten çok güzelsin bu güzellikte ukalalık yapmıyorsun giyinmesini bakımlı olmasını biliyorsun çok dikkat çekicisin ama sana teklif etmeyede cesaret gerek ben bu cesarette bulunamıyorum yani bütün bunların sende olması öyle güzel ki ama aynı zamanda öylede korkutucu hem çok zeki hem çok güzel teklif etmiyorum zor bir kızsın biliyorum teklifi ağzıma tıkıcaksın beni sevmeni beklicem.' arkadaşlar benim anladığım bu ya benim kadar zeki olmadığı için korkuyor ya da güzelliğimden erkekler ne yani bunların bir kızda olması sizi korkutuyor mu ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• böyle birinden bende çekinirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• detayını fazla okumadm ama cin fikirli bir kızsın "orkuyorum senden hem korkuyorum hemde hayallermin kadınısın gerçek bir kadınsın ama çok zekisin herşeyi şak anlıyorsun insanları etkin altına alıp onların ne düşündüğünü söylüyorsun" şu yazıdan bunu anladım normaldirr

1|0
    0|0
  • kişilik meselesi. anlaşılan ona fazla zeki ve güzel gelmişsin. tabi öylede olabilirsin bilemiyorum. bu arkadaş da ben bunun erkeği olamam vs. düşüncesinde olabilir. yani bazı erkekler böyle hissedebilir bu normal. :))

1|0
    0|0
  • Aşırı duygusal

1|0
    0|0
  • Güzel ve zeki kız nadir bulunduğundan korkmuş olabilir mi senden :D

1|0
    0|0
  • sen kesin aslan burcusun güzelim

0|0
    0|0
  • karşındaki de senin gibi boğa burcu mu yoksa.yoksa açılması gerekiyodu.

0|0
    0|0
    • hayır koç burcu.

• yok artık koç burcu tanışmadan bile teklif eden bir burçtur nerdeyse.bu istisna olmuş o zaman.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...