Sevgilinizin hoş olmayan alışkanlıkları olsa

Sevgilinizle geleceğiniz olmasını istiyorsunuz, çok seviyorsunuz fakat kötü alışkanlıkları var ; esrar, alkol gibi ve siz ona 'benim için bırakır mısın?' diyorsunuz bırakırım diyor , zaman geçiyor her sorduğunuzda bıraktım diyor ama uzun zaman sonra bırakmadığını öğreniyorsunuz. Ne yaparsınız bu durumda ? Vazgeçmek imkansız , bırakması için her şeyi yaptınız, hep sordunuz ama bırakmadığını öğrendikten sonra ne yaparsınız ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Siz onu bunları kullandığını bilerek sevdiniz. Yani olduğu gibi kabullendiniz. Şimdi değiştirme çabanız neden bunu anlayamadım. Sevdiğiniz kızın mini etek giymesini yasaklamak gibi bir şey bu . Ama siz onu öyle sevdiniz unutmayın. Değiştirdikçe ondan olmadığı biri olmasını isteyeceksiniz ve sizin sevdiğiniz insandan eser kalmayacak belkide. Ben zamana bırakın ve üstüne gitmeyin derim. Kendi başına doğru kararları vereceğinden eminim. Ama bunun sorumlusu siz olmayın derim.

0|0
    0|0
    • Bu konuya nereden vardınız bilmiyorum. Onu bunu kullandığını hemen ilk günden bilecek halim yoktu, sonuçta onu öyle kabul etmek yerine alkolmüş , sigaraymış bunlardan uzaklaştırmak daha mantıklı geliyor bana sonuçta iyi bir şey yapmış oluyorum, bu bir arkadaşımızda olabilirdi yine aynı düşünceyle hareket ederdim şahsen .

• Demek ki bu arkadaş Ne alkolik nede esrarkeş değil. Öyle olsa bunu anlamamış olmanız imkansız olurdu. Zevk için arada sırada içiyor demektir ve ben bunda bir sakınca görmüyorum. Benim söylediğim yere geliyoruz sonuç olarak. Zamana bırakın eğer bağımlılık derecesinde müptela değilse hatasını anlar ve kendisi uzaklaşır. Öyleyse eğer ve siz bunu anlamayacak kadar safsanız. Sizi tanıdığında kafası güzeldir, sakın bırakması için ısrar etmeyin. Yoksa sizi hatırlamayabilir bu sizin zararınıza olur :P

• tanımadığınız birisi hakkında ne kadarda rahat konuşup yorum yapabildiniz siz buralarda harcanmayın . Sonuç olarak siz çekmek istediğiniz yere yani serbest bırakın kafasındasınız veya hala neyin kafasında oladuğunuzu bilmiyorsunuz. Netlik verebilirim sonuçlarımız bir değil , kafanızın alması için yaptığım yorumu tekrar tekrar okuyabilirsiniz çünkü algılamanızda sıkıntı var.

Erkekler Ne Diyor 4

• kabulleneceksin. ileride eve bikaç saksıda atarsınız off ondan sonra gelsin kekler gelsin sigaralar. bunu kabullenen hatun benim için 10-0 öndedir

0|0
    0|0
  • düzeltmesi için uğraşırım baktım kendi elinde aslında ama uyuzluğuna bırakmıyo soğuk davranırım akıllı olsun aşk lan bu kendisine çeki düzen versin

0|0
    0|0
  • cezalandırabilirsin...

0|0
    0|0
    • nasıll

• mahrum bırakarak seni görmesinden sesini duymasından senden haber almasından mahrum bırakarak. azıcık değer veriyorsa eşeklik etmeyi bırakıp bir şekilde vazgeçer en azından seviyorum dediği kişiyi mutlu etmek için...

• Büyük konuşmak gibi olmasın ama onu terkederim. Mesela sigara içerse hiç affetmem, nokta:@

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslında bu alıskanlıkların olması sorun degil sorun su ki bıraktım yalanını söylemesi bence bunun üzerinde daha cok düsünmelisin. En azından bırakamıyorum desin niye yalan söylüyor sana.

0|0
    0|0
    • beni seçmesini bekledim işte seçti sandım

• Onlar kötü alışkanlık değil :D

0|0
    0|0
  • tekmeyi basarım kendini düşünmeyen insan beni hiç düşünürmü?

0|0
    0|0
Yükleniyor...