Her alanda nasıl başarılı olunur?

Arkadaşlar her alanda başarılı olabilmenin bir formülü var mı? Bazı alanlarda çok başarılıyım ama bazılarında rakiplerim beni geçebiliyor. Nasıl onları egale edebilirim rahat bir şekide

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Biraz zor o.

0|0
    0|0
    • neden

• Örnek vericek olursan mesela nelerde iyisin nelerde kötüsün ?

• dersler bilgisayar oyunları futbol masa tenisi bilgisayar programları biyoloji Türkçe tarih vs kimya ve fizik diğerlerine oranlar biraz kötü

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu biraz açman gerekiyor iş konusunda mı her alan çok geniş bir kavram fakat başarılı olmak çok çalışma aktiflik ve disiplin gerektirir her alanda uzman olmaya çalışma fakat her şeyden biraz biraz öğrenmeye çalış böylece elinde daha çok avantaj olur

0|0
    0|0
  • Her alanda başarılı olmak diye bir şey mümkün olamaz, olsun da istenilmemeli bence, nasıl bir egodur bu böyle ? Okul ya da iş hayatında çok başarılısı ama sosyal hayatta sınıfta mı kalıyorsun ya da tam tersi mi anlayamadım pek soruyu?

0|0
    0|0
  • Cok bencilsin. :/ Neden hep sen basarılı olasın ki.

0|0
    0|0
  • 4 4lük insan oldugunu filan düşünüyorsun heralde eminim egonda tavandadır

0|0
    0|0
  • bir insanın hem dr., hem avukat, psikolog,mühendis,ressam, tüm bunları birden olabilir mi?

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her alanda başarılı olunacağına inanmıyorum

1|0
    0|0
  • bunun cevabını burada araman beni biraz güldürse de sana yardımcı olmak isterim. ısır onları.

0|0
    0|0
    • arada bir girip böyle sorular soruyorum belki yardımlarınız olur

Yükleniyor...