Türk kızlarının kısa boy sorunsalı..

Türkiyede ki kızların boy ortalamasının kısa olduğunu hepimiz biliyoruz.

Türk erkeklerinin boyuyla kıyaslarsak kızlar oldukca kısa. (170 olan kendini manken ilan ediyor o derece:)

Benim için bu bir sorundur. 170 altı kız sokağa çıkmamalı. Peki sizler için durum nedir ?

Sice de kızlarımız erkeklere göre kısa değiller mi ?

0|0
24|10

En İyi Kız Görüşü

• boyuna ne bakyıorsun işlevine bak sen .D

1|1
    0|0
    • bak bu cevap en iyisiydi, devede de boy var ama eşşek çekiyor:D hem bazı kısa şeylerin altında uzunlar olabiliyor :D

Kızlar Ne Diyor 23

• kısa boylu kız iyidir. minyon tipli insanlar daha geç yaşlanır. sarılınca kucağına alıp döndürmekte sorun yaşamazsın, daha sevimli gelir. topuklu ile kamufle edebilir.. benim boyum da kısa mesela. ama 1 cm. bile uzun olmak istemedim asla. ben kendimi böyle beğeniyorum çünkü. çok şükür eli yüzü çok düzgün birisiyim. neden dışarı çıkmamalıyım ki..

0|0
    0|0
  • 1.70 in altında değilim ama gene de çok sinirlendim.

"170 altı kız sokağa çıkmamalı". Bak sen. Senin böyle bir yorumda bulunmuş olman karakterinin ve insanlığının bir aynası.

2|0
    0|0
  • Hahahhhahh çok komiksin gerçekten çok güldüm :) genlerimizi düzeltelim biz ya :) Türk erkekler nataşalar la evlensin ve Türk kızları Amerikalı basketbolcularla :) yeni nesil Türkler zürafa gibi olsun :))

Böyle komik bir soruya böyle bir cevap yakışır ya :)

1|0
    0|0
  • 150 boya sahip kızla evlen inşallah

2|1
    0|0
  • başarılı troll. nasıl da ciddiye alıp sövmüşler.

0|0
    0|0
  • "170 altı kız sokağa çıkmamalı." ... nere çıkalım peki ? :D hani türk erkekleri selvi boylu ya... neyse :D

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun. Topuklu giyince 1.65 lik kız en az 1.70 oluyo. Erkekte 1.80 olmalı ki aradaki fark en az 10 cm olsun. Erkek kızdan herzmn uzun olmalıdır. 1.70 lik kız topuklu giysin 1.80 olsun 1.90 erkegi nerden bulsun? sen mankenlere bakma uzun boylu olupta topuklu giyen kız herkese tepeden bakar. mankenlerde tuhaf durmayabilir ama normal hayatta 1.70 lik 1.75 lik kız topuklu giysin gör bak nasıl duruyor..

0|0
    0|0
  • Kızlarımız erkeklere göre kısa değiller.

0|0
    0|0
  • boyu bizim elimizde olan bisey degil mal. simdi ben sokaga cikmimmi yani kisayim die?

1|1
    0|0
  • Yok hamileler yok boyu 1.70 den kısa olanlar yok bu yok şu ne istiyorsunuz kadınlardan yobaz insanlar derdiniz nedir yani .

1|1
    0|0
  • evet kesnlkle daha kısa ama öyle de olmalı. standartlara göre erkeklerin boyu 1 70 zaten.. kızlarında 1 60-1 65..

0|0
    0|0
  • niye ya azcık eğildik mi yetişiyoruz :P

0|0
    0|0
  • AHAHAHHAHAHHAAH olum onlar 15 cm topuk giyiyo be simdi 1.68 in o kadar topuk giydiğini düşün ivana sertte 1.67 falan :s:Ss:

0|0
    0|0
    • 170 iyidir de altı vasat bro

:)

• Sen hala burada misin bee

Sus artik.s.s.s

• susmuyorum alala tipe bak ::sS.S.S

• Boyum 1.77 ve genelde 10 cm'den aşağı topuklu giymem. ama işyerinde ve dışarıda erkeklerin hepsine tepeden bakıyorum. 14'lük topuklularımı giyip yanına gelirsem sen de komplekse girersin muhtemelen. boyun kaç bakalım senin :)

0|0
    0|0
  • türk erkegine gore cok mu kısa

Yabancı pek cok ülkede erkeklerle kızların boy fark ortalaması 13 cm

Türkiyede bu 9 cm

Türk kızı 162 cm iken Türk erkegi ortalama 171 boyunda

Dahası erkegin kısa boylu olması daha kotu

0|0
    0|0
    • Zaten son zamanlarda hem etrafta hem de özellikle topuklu giyilen düğün gibi aktivitelerde neredeyse kadınların çoğu erkeklerden uzun :) hatta erkeklerden komplekse girenler oluyo bayaa

• boyum172 biraz daha olabilir ama topuklu diye bisey var

0|0
    0|0
  • Kısa veya uzun insan olmadıktan sonra sana bir artısı var mı?

0|0
    0|0
  • Ay iyikide Turkiye'de degilim yoksa sokaga cikma yasagina takilirdim. :((8

1|0
    1|0
  • Boyum 168

0|0
    0|0
  • Ciddi anlamda mal oldugunu düşünüyorum 170 altında kız ışarı çıkmamalıymış onlar insan degil yaşamasın ölsün pardonda ananın boyunu ölçtünmü;)

2|0
    0|0
  • iyide zaten türk erkeklerinin boy ortalaması 1 75 :D 1 65 kız bile yüksek topuk giyemiyor erkek ezik kalmasın diye.kusura bakmada milletçe hobbitlik var zaten erkek ve kadın genlerinde.benim babam 1 80 erkek kardeşim 1 88 annem 1 75 ben 1 69 um.çevremde benim ailem kadar kadınlı erkekli uzun boy göremedim.1 80 erkek zor çıkıyo zaten.

0|0
    0|0
    • ayrıca senin ailende de vardır 1 70 altı kız hatta kızın cüce bile olabilir onlarda çıkmasın o zaman.bu nasıl bir mantıksızlıktır?boy kompleksin var heralde.sen çıkma sokağa bizim oksijeni tüketme boşa;)

• girli profildesin :D

ciddiye alacağımı mı sandın hobbit

good bye ^^

• hahahahaah.gizli görünür fark etmez.ben bir kzıım ve ailemle dediğimiz özelliklerdeyiz.senin gibi abazalara profilimi açacak kadar enayi değilim.erkeğin kısası olup da kendini uzun sanmak bu kadar zavallıca ahahahah

• Sokağamı çıkmamalı,beynine sokiyim senin.Ne yapacaklar peki?Beğenme etme ama sokağa çıkmalılar ne demek ya ?

3|0
    0|0
  • Hee 1.76 alti erkekler de cikmasin.adam kalmasin disarda.hatta hastanede acilde de calismasinlar ve iki uc suratsiz doktorun eline kalsin millet.gerci ne milleti sokaga cikamiyor ki cogu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İNSAN olanlar sokağa çıkmalı..

Boyu şu kadar diye kızlara çıkma diyen kişi bana pek İNSAN gibi görünmüyor açıkçası!

0|0
    0|0
  • Ben 1.68 im intahar mı edim :D

0|0
    0|0
  • benim için bir sorun değil bu. ben sevgilimin benden kısa olmasını isterim.

ayrıca sokağa çıkmamalı demen yanlış olmuş baya

0|0
    0|0
  • ben minyon severim valla hiiiiç dert değil:)))

0|0
    0|1
  • Allah vergisi her güzelin bir kusuru vardır

0|0
    0|0
  • bı gıt kardes ya sankı turk erkeklerının hepsı 185. sen uzunsundur dıye genelleme yapma

0|0
    0|0
  • işin özeti kızların boy takıntısı sadece topuklu giymek istedikleri iiçin

0|0
    0|0
  • shakira 1.56 boyunda der, çekilip giderim.

0|0
    0|0
  • Annen basketbolcumuydu senin.

1|0
    0|0
  • Yaşamaktan neden vazgeçtin. Henüz gençsin. Bu kadar hatunu karşına almak neden. Seni hayata küstüren nedir.

0|2
    0|0
Yükleniyor...