Kupamıza saygı duyulması gerekmez mi?

Ntvspor Güntekin Onay ve diğerleri kupamıza değersiz önemsiz dedi. ülke olarak saygı duymayı kazananı alkışlamayı tebrik etmesini öğrenemedik :(((

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• Ntvsporda rıdvan dilmen var bir kere fenev kokan hareketler bunlar alanya fenerbahçe derbisiyle ilgilensin onlar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 31

• Avrupanın güçlü takımları ile maç yapmaktan korkan, zayıf takımlar seçip kendini tatmin etmek isteyen, as kadrosuna rağmen Alanya maçında rezil olan takımı tutan şeref yoksunlarının bugün Galatasaray´ın aldığı kupaya değersiz deme hakları yoktur !

3|2
    1|1
    • hele güntekin onay gibi bir eziğin bunu demeye hiç hakkı yok insan biraz utanır :))

• Utanmak için Adamda biraz Yüz olması lazım o yüzde onlarda yok

• sizin aldığınız kupa herşeyden değerli cl kupasından bile değerli siz öyle görmeye devam edin çünkü fenerbahçe toparlandı ve artık size kupa yüzü göstermeyecek ancak fenerbahçenin olmadığı böyle kupaları alabileceksiniz..

ayrıca hangi takımı tutacağımızı sana soracak değiliz şeref yoksunu da sen ve senin gibilerdir.

• Adamlar haklı Bugün Alanya -fenerbahçe derbisi vardı bizim maç ve kupanın değeri yok :) :) :)

1|0
    0|1
    • F.Bahçe, Galatasaray'ı 1988 yılından beri futbolda hiçbir kupa finalinde yenemiyor. ahahaha :))))

• baştan önce anlaşmışlardı ama anlaşmaya uymadılar canım neyse ya siz olamazsınız şampiyon fenerbahçe liderliği almışken bırakmaz mayısta görüşürüz :)

• tamam olacam inşallah sende ol ama sırf beni tebrik etmen için kalacam çünkü çok eminim sezon sonu biz şampiyon olacaz :)

• arkadaşım programı bende izledim.. önemsiz vs denmedi çarpıtma.. insanları yanlış yönlendirme.. adam hedef kupa değil dedi.. bu kupa bir şampiyonlar ligi, Türkiye kupası Vs. değil.. sen neyin amacındasın? Not: programdada rıdvan yoktu.. bülent korkmaz vardı oda onalyaldı bu lafı!

0|1
    0|0
  • Bir gerekliliği olmayan kupa.

0|0
    0|0
  • kupa önemsiz ama onlar söylediyse art niyet ararım.

rıdvan dilmen;fb nin ilk golü ofsayt ama zaten fener golü atardı(sonraki zamanda fb ts maçı atamadı)

0|0
    0|0
  • duyanda şampiyonlar ligi finalinde barçayı 3-0 la geçip avrupanın en büyük kupasını aldık zannedecek :D bir Galatasaray'lı olarak bu kupayı almak bile gereksizdi kanısındayım :D kendilerini toparlayıp bari türkiye kupasını alsalar bu sene ligi kaybettik artık bu kafayla ..

0|2
    0|0
  • Bence de çok önemli kupa yani öyle böyle değil şampiyonlar ligi ayarında bir kupa bu kupanın şampiyonu seneye Sütaş kupasına direk katılma hakkı kazanıyordu iyi oldu gs için tbrler

0|1
    0|1
  • sıradan bir hazırlık maçı turnuvasında alınan bir kupa bile değil plaket çokta abartmamak lazım (Galatasaraylıyım)

0|1
    0|0
  • bence bizim kupamız değerlidir.değersiz bir kupa ise o zaman oynanmasın daha iyi..ayrıca Anadolu takımları ülkemizde küçümseniyor.aziz yıldırım Anadolu takımlarının kabusu oldu..aziz yıldırım Anadolu kulüplerinin yayın gelirlerini bile azaltan adam..

0|0
    0|0
  • e onlarda güyya rekabet yaratmaya çalışıyorlar ligde ne desinler hazırlık döneminde bile kupa kazanıyorlar Türkiyede Galataaray ve diğerleri var artık onlar bu lig için çok fazla demelerinimi bekliyorsun :)tv kanalı işte bide fenevin kanalı konusup konusup dursunlar

0|0
    0|1
  • Bence çok önemli bi' kupa.

Sizi tebrik ediyorum adaskflşadg

0|1
    0|0
  • Tebrik ederim bir Beşiktaş'lı olarak tamam ama gazozuna kupa işte :(

0|1
    0|0
  • degersız önemsız demesının sebebı gereklı bır kupa olmaması yanı kaybetsede bı hazırlık maçı kupasıydı pek cıddıye alınan bır kupa degıl...ama celtıcı ve ajaxı gecmesıne önemsız dememıstır...genelde bızım ınsanlar hep olaya farklı yanaşıyor...kupa cokmu gereklıde alkıslanmalı falan fılan dıye alakasız bı dusunce ıcındesınız...

0|0
    0|0
  • vay terbiyesizler nasıl böyle bir hata yaparlar koskoca kupayı nasıl küçümserler kıskançlık bu:)))

belki japon yapıştırıcısıyla yapıştırdıkları için küçümsemiş olabilirler

0|0
    0|1
  • Takmıyorum onların söylediklerini

0|0
    0|0
  • 2014 ün ilk kupasını alarak ne kadar moral depoladığımızı ve takımı etkilediğini bu etkiyide 2.dönem başlayınca ligde göreceklerine şüphem yok.Bu sebeple dolaylı olarak ve avrupada bir çok insanın galatasaray maçlarının izlediğini göz önüne alarak net bir şekilde ifade edebilirimki Galatasaray'ın oynadığı bütün maçlar değerli ve önemlidir.

0|0
    0|0
  • Kazananı tebrik etmek, saygı duymak başka realite başka. O kupanın hiçbir değeri yok. Gazozuna oynanan maç gibi düşün..

0|0
    0|0
  • kupanın değersizliğini eski futbolcunuz bülent korkmaz da onayladı. ama size göre çok değerliyse övünmeye devam edin:))

0|1
    0|2
    • Bizim müzemizde sadece Cl kupası eksik futbolda her kupada sizden daha çok kupamız var son 2 yılda size karşı 3 kupa aldık demekki Fenerbahçe 100 yıldır ölüydüde şimdimi toparlandı şunu unutmayın kupa konusunda asla bizi geçemezsiniz siz gidin Alanya ayarında takınlar bulun

• ne deseydiler büyük zafer avrupanın en büyük kupasımı deseydiler alt üstü hazırlık turnuvası

0|2
    0|0
  • bende galatasaylıyım doğru söylemişler. arkadaşlar herşeyi abartıyoruz önemsiz kupa tabi çok mu önemli? şut gelmiş kırılmaş kupa hatta :D amaç liglere hazırlanmak tabiki. ajax ve celtici yenmemize önemsiz diyemem ama kupa konusunda katılıyorum

0|1
    0|0
  • Adam haklı hazırlık maçları bunlar o kupayı kim alırsa alsın yine önemsiz ha tebrik edilir ama sanki şampiyonlar ligi kupasını kaldırmışlar gibi göklere çıkartılacak değiller abartmayada gerek yok

0|1
    0|0
  • gsliyim ama güntekin doğru söylemiş. kupa değersizdi hatta eray kırdıktan sonra iyice değersizleşti.

0|0
    0|0
    • değersiz falan diyil

• çocuk gibi bunu mu tartışıcam senle.. değersiz tabi ki, emirates kupası bile değersizdi, thy kupası ne ki. artık aşın şunları, şampiyonlar ligi kupasını hedef görmek lazım.

• onları alamayanlarda var

• önemsiz ve degersiz bir kupa çok doğru sen inanıyormusun kupanın değerli olduğuna dürüst ol fb bjk kazansa bu kupayı sende aynı şeyleri düşünmeyecekmiydin

0|0
    0|0
  • doğru söylemişler:)) değersiz olan bişeye değerli değince değeri artmazki :)))9 onu değerli yapmak için emek gerek özveri gerek devamlılık gerek en önemlisi kesenin ağzını açmak gerek

0|0
    0|0
  • bizim türk takımları şampiyonlar ligi kazansa ne olur aq, oyanan futbol futbol değil zevk vermiyo, şike var, yöneticiler alt yapıya önem vermiyo, bizim ligi izleyip bir de seviniyomusunuz aq?

0|0
    0|0
  • doğru söylüyor kim sallar senin verdiğin kupayı cumhuriyet tarihinden beri sadece 1 tek takım uefa kupası kazanmış yani avrupada başarılı olmuş oda 1 kez ve ülkende turnuva düzenliyosun senin verdiğin kupayı kim takar :))

0|0
    0|1
    • ajax ve celtic ile oynadık siz takmayın çekememezlik bunun adı

• ben ülke adına diyorum bunu sen takım bazında alıyosun cevabı ne dediğimi iyi anla önce okuduğunu mu anlayamıyosun anlamadım gitti

• soran burada galatasaray göklere çıkarılmış kötülenmemiş haberin olsun:)))

• gerekir ama o kadar büyütmeye gerek yok gazozuna gibi bişey sonuçta bu kupa

0|1
    0|0
  • kıskanç kuşların hislerine tercüman olmuşlar. :)

0|0
    0|0
  • Haklısın süslü. 5 yıldız :)))

0|0
    0|1
  • Hazırlık maçı kanka abartmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Peki çok önemli bir kupa mı?Hayır değil,o yüzden doğru söylemişler.Ama önemsizde,küçük çapta da olsa tebrik edilmeli tabi.Tebrikler.

1|0
    0|0
  • 90 dakika nasıl mücadele ettiğimizi görmediler demek ki önemsiz olan onlar hıhh :@

1|0
    0|0
  • Güntekin Onay böyle bir şey söylemiş olamaz bence değersizden öte sonuçta hazırlık turnuvasının kupasıydı büyük bir kupa kaldırmadık fakat 2.yarıya iyi başlayacağımız gösterdik en azından saygı konusunda haklısın ama Güntekin Onay zamanında Aziz Yıldırım'ı son 10 yılda Avrupa'da en iyi takım sorusuna karşın Galatasaray deyip kapak etmişti o gün bugündür severim kendisini

0|0
    0|0
  • Haklısın Antalya Kupası çok önemli bir kupa :)

0|1
    0|2
    • olsun fener alsaydı ben değersiz demezdim

• Baştan önce anlaşmak nasıl oluyrkii yaa :D Biz şampiyon olcaz sene sonu burada ol seni görmek istiyorum o zaman sakın kaçıyım deme :) Her mayıs size bizi hatırlatır unutma :)

• ehehehheh inşallah olursunda seni görücemm biz şampiyon olunca nasıl bahane bulacaksın diye :) :) Biz Allah'ın izniyle şampiyon olucaz onuda geçtm verdim şukunu hadi görüşürüz başka bir soruda :)

Yükleniyor...