Sevdiğiniz / eşinizin ayaklarını yıkar mısınız

kadın erkeğin veya erkek kadının farketmez. neden kölelik gibi duruyor bu durum. ihtiyaç varsa, yorgunsa vs ayağını yıkar mısınız eşinizin. dürüst olun. sorum herkese

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• En başta kendisinin bunu yaptırmayacağını biliyorum..

Zorla yaptırılma haricinde bunun kölelikle alakası yok...Bunu masörler de, ayak bakım uzmanları da yapıyor..Onlar da mı köle..

Bu tamamiyle içten gelerek yapılan bir sevgi olayı..Ellerini soğuk gördüğümde alıp avuçlarımda ısıtmak ya da ağrısı olduğunda sırtına masaj yapmak gibi..Ayağın, elden ya da sırttan ne farkı var..Masajı sırtına yapınca köle olmuyorum da ayaklarına yapınca mı oluyorum..

Aşık olduğum eşimin vücudunun hiçbir yeri benim için iğrenç değildir..Benim vücudum da onun için..

Hiç yapmadım ama keyfim yerindeyse ve onu rahat ettirmek istersem yıkarım, krem sürüp masaj da yaparım..

1|0
    0|0
    • bende tam olarak böyle düşünüyorum. kölelik olarak algılayanlar var tabi buda eskilerden kalma bir inanış

• Kölelik zorla yaptırılırsa..Sevdiğim insan için çiğ tavuk bile yerim ben..

Çift olmak tam uyum gerektirir..Ayaklarından iğreniliyorsa o zaman yatağa da girmesinler..

• teşekkürler eic için canım..:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yıkarım tabi canım. Kılıbıklığına değil gayet ciddi bir şekilde yıkarım yani, tabi hatun gibi hatunsa. Biraz fedakarlık gerek.

1|1
    0|0
  • ne ıcın masaj yapmamı ıstedıgıne baglı yorgunsa hastaysa saglıkla ılgılı problemı varsa ever ama gıcıklık olsun dıye ınat ıcın zevk ıcın yaptırıyorsa hayırr

1|1
    0|0
  • Ben yıkarım tabii ki.Gayet doğal birşey hoşuma bile gider.Sevdiğim insana dokunmak güzeldir tatlı olur.

1|0
    0|0
  • tatile gittiğimde yaşlı bir ingiliz cift birbirinin ayağını yıkadıklarını gördüm kumsalda çok güzel birşey bence hiç düşünmem yıkarım hayat müşterek sonucta

1|0
    0|0
  • yalarım bile tabi güzelse :D

1|1
    0|0
  • yıkamam valla..ne yıkıcam ya o benimkini yıkamazsa..ayrıca sakatlığı varsa engelli olsa yıkarım tabi..

0|0
    0|0
  • Temiz olduğu sürece yaparım tabii ki. kölelikle bir alakası yok zorla değilse yapmanın kötü bir tarafı yok. neticede hayat arkadaşın

0|0
    0|0
  • yıkarım ya

o benim kıymetlim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yıkarım

1|1
    0|0
  • gayet tabi:)

1|1
    0|0
  • yıkamam ama onun benim ayağıma masaj yapmasına falan izin veririm biri kadın ayağı biri erkek ayağı yani estetik önemli :D

1|0
    1|2
  • ayagını yıkamam. eğer yorgunsa dusa sokarım güzelce yıkar yorgunluğunu alırımm:)

0|0
    0|0
  • afedersin ama eli nereye kaçmış? ayak yıkamak biraz eski çağlarda kaldı erkekler ağır olduklarını belli etmek içindi. eziklik benim gözümde bayanlara romantik geliyo gibi.

1|0
    0|2
Yükleniyor...