Sizce bu kız bana aşik olabilirmi yorumlarınızı bekliyorum

Facebook'ta paylaş

Arkadaşlar benim sınıfımda onumde oturan kiza aşık oldum o bana asıkmı bilmiyorum espiri yaptığımda bir tek o gülüyo başkası espri yaptıginda bana bakıp guluyor bir arada arkasını dönüp bana adın mehmetmiydi dedi sonra bu kizın sinifi degisti tenefuslerde hep bizim sınıfa geliyor bir kaç kere goz goze geldik ben bakmadığım zaman o bir kaç kere bana bakmış ben selam vermeden o asla selam vermiyo benim yanimda biri varsa gelir onla konuşur benle konuşmaz yokmuşum gibi davranır bir arada otobusteydik sohbetin ortasında senin adın mehmetmiydi sen benim eski sınıfımdamıydın dedi ertesi günde koluna iki erkek alarak benim bulundugum ortama geldi ve iki tane sevgilim var dedi surekli benim yanimda saçlarını arkaya atiyor. Bir arada benim yanımda çok iyi tanıdığı arkadaşıın ismini şaşırdı alnız onu çok iyi tanıyor. Birde eve giderken karşılaşınca bana bakmıyor sağa sola bakıyor ben selam vermezsem yanımdan odun gibi geçiyor sizce ne olabilir aşik olabilirmi

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz ne desek boş, konuş yakınlaş ona, hayatı hakkında hayalleri idealleri hakkında soru sor. Bu sayede şekillenecektir zamanla. yoksa hiçbir şey çıkmaz ortaya, salata yapabilmek için önce malzemeleri hazırlarsın kesersin doğrarsın soyarsın. ama bunları karıştırmazsan salata falan çıkmaz meydana, işte bunun için de tanımanız gerek birbirinizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...