Yakın olmazdığınız utangaç bir insanın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız ? Cevap veren herkese +1

Evet arkadaşlar çok yakın olmadığınız ama utangaç olduğunu bildiğiniz bir insanın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız ? Beden dili nasıl olur ?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seni görünce sakarlık yapıyorsa,eli ayağına dolaşıyorsa,konusurken titriyor ve kısık konusuyorsa o kişi aşıktır arkadaş :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Utangaçta olsa, seninle aynı ortamlarda bulunmak ve seni görmek ister, uzaktan seni süzer, nelerden hoşlandığınızı öğrenmeye çalışır, tabi, utangaç olması başka sevgilisi olmadığı anlamına gelmez, sen de ilgilenmek istiyorsan, önce bir yoklama yapıp, sevgilisi olmadığından emin olmalısın :)

1|0
    0|0
  • bunu ben her türlü anlarımmm hele bir bayan 1000 kat daha iyi anlar istediği kadar karşısındaki utangaç olsun bayan çok iyi anlar bunu

1|0
    0|1
  • söylemeden anlamam odunum ben

1|0
    0|1
  • Sen görüş alanına girdiğin anda daha bir dik durur, etrafa gülücükler saçar, çaktırmadan keser göz göze geldiğiniz anda kafasını çevirir.

1|0
    0|0
  • Eger seni seviyorsa ve gerçekten utangaçsa böyle çok basit, bir önemi olmayan konular falan kounusmaya çalisir ve genelde bu konusma çok kisa olur

1|0
    0|0
  • Gülümsemesi kötü şakalarima gülmesi

1|0
    0|0
  • Gözlerinin parıltısını görebilirsin , aşk dolu gözleri nerde görsem tanırım .

1|0
    0|0
  • Anlayamazsın. Belki de o da benim gibidir. Sevgisini hak edecek insanın var olmadığına inanıyordur.

1|0
    0|0
  • Eger kiz seviyosa utannngacta olsa belli eder. Sevdigini

1|0
    0|0
  • gözler kalbin aynasıdır

1|0
    0|1
  • Gözler yalan söylemez!.. O kadar yani.

1|0
    0|0
  • O dediğin gibi kişiler kaldı mı şimdi dalı tutan koparıyor

1|0
    0|0
  • Gözünün içine bakamaz...

1|0
    0|1
  • ben anlamazdım sanırım

0|0
    0|0
  • Aşkın beden dili bakışlardır