Machine'e giderken ne giysem?

Ultra mini tek omuzdan bağlı elbise mi? Etek üstüne derin sırt ve göğüs dekolteli bluz mu?

Bu kararsızlık beni öldürecek

Birazdan A. Madrid-Beşiktaş maçına gideceğim inönüye. Şapka alayım mı almayayım mı?

Güncellemeler:
kar başladı :( vat dı fak yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne saçmalıyorsun sen kutsal stada gidiyorsun sen efendi gibi giy beşiktaş formanı beyaz tak atkını boynuna al sapkanıda git

bak sana bu söz gelsin

Milyon Dolarlık Takı Taksan , Bir Kilo Makyajı Sürsen Ne Fayda..? Beşiktaş Atkın Yoksa Boynunda ; Dönüpte Bakmam Kızım Sana ;)

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Machine'e bak, gay şarkıcı konseptli müzik holü müşterilerini çekmeye başlamış

üzücü tabi

0|1
    1|0
    • kıskanma gidemiyorsun diye hıh pis ankarada sürün

• bikiniyle git :)

0|0
    0|0
  • ultra mini değil mega mini giy

0|0
    0|0
  • elbise giy bence

0|0
    0|0
  • kasmadan yükte ağır olsa bile çıkartılmada hafif kıyafetler tercih etmek machine için herzaman ideal olmuştur olacaktır

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• machine kısmını anlamadım ama beşiktaş kısmına yorum yapabilirim. maç a. madrid ileyken istersen çıplak git, yine ilgi çekemezsin annem, o yüzden hiç bu havada sıkıntıya sokma kendini bence:)

1|0
    0|0
    • machine olayına daha var da şimdiden kararlaştırmaya çalışıyorum.

beşiktaş maçı akşama zati. dötüm donar çıplak gidersem. boğazlı kazak felam giydim şimdi. saçım da şekil almıyor allam allam delircem.

• Kimmis kezban ? Ben cikaramadim

• ahahaha gidemiyor diye sinir yaptı XD söyleme pekkomik nolar

• Şapkasız girme stada:))

0|0
    0|0
  • Arkadasım barmaid..ama hiç sevmiyorum o mekanı... rahat bişeyler giy,alt kısmını kapalı tut taciz fena orda ;)

0|0
    0|0
  • bence ultra sexi bi çamaşır takımı daha uygun üstüne bişey giyme ne gerek varki

1|0
    0|0
  • ikisi arasındaki bağlantıyı anlyamadım. machine e giderken elbise giy bence derin yırtnaçlı koyu makyajlı ol hatta değişik saç modelleri yap;))

0|0
    0|0
  • valla hangisini seçersen seç onu orda çıkarırlar çok kafa yorma o yüzden.

1|0
    0|0
    • ay hiç güleceğim yoktu. tamam çıplak giderim

Yükleniyor...