Diyelim ki aldattınız...

Öncelikle ben aldatmam diye soruya cevap verip kalabalık yapacaklar boşyere soruya cevap vermesin lütfen. Tamam biliyoruz aldatmazsınız, ben de hiç aldatmadım ama aldatıldım ve yakın bir zaman için planlarım var. O yüzden fikirlerinize ihtiyacım var.

Diyelim ki, aldattınız ve bir şekilde o da bunu öğrendi. Şöyle bir düşünüp tasvir edin, size ne derse çok koyar? Size ne derse ona tekrar çarpılırsınız ya da elinizdekinin değerini kaybettiğinizi anlarsınız?

Ya da benzer durum yaşayanlar var mı aranızda, deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Ne oldu da bir anda vazgeçemeyeceğinizi anladınız ya da anladı?

Güncellemeler:
Bu kişi gün gelecek bana, seni aldatmadığım sana yalan söylemediğim için teşekkür edeceksin demişti. Hatta ve hatta söz vermişti. Geçmişimde aldatılmışdım biliyordu. Söylediklerini yalanlarını ve söz vermesini okkalı bir şekilde yedirmek istiyorum. Bir şey olacağından değil, salak yerine konmak kötü. Oyle bir şeyler demeliyim ki bende aklı kalsın, ne kaybettiğini anlasın ve vicdan azabı duysun istiyorum. Bu kisiyle aynı iş yerindeyiz aynı ortamda çalışıyoruz ve arkadaşlarımız ortak.

0|2
41|66

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle dua gibi sihirli sözcükler yoktur. Hani onu söyleyince çok pişman olup acı çekecek...

Önce siz neyin peşindesiniz ne istiyorsunuz bunu bilmeniz gerekiyor. Hangisi ?

1- O sizin için bitti. Çok kırıldınız ve giderken siz de onun canını yakmak ve intikam almak istiyorsunuz.

2- Ondan vazgeçemiyorsunuz. Devam etmek istiyorsunuz ama cezasız da kalmasın istiyorsunuz.

Önce hangisini istediğinizi anlamanız gerekiyor. Yazdıklarınıza bakınca sizin değerinizi anlayıp tekrar size vurulmasını beklediğinize göre 2. si.

İşte bu noktada hata yapıyorsunuz. Devam edilecekse iki kişi oturup başbaşa uzun uzun bu konuları konuşmalı. Tüm açık ve dürüstlüğü ile. Eğer tekrar ileri dönük uzun soluklu bir ilişkiyi kurmak istiyorsanız tek yol budur. Buna karar verirseniz kendinize şu soruları sormalısınız. O doğru adam mı ? Ona güvenebilir misiniz ? Peki tekrar aynı sıkıntıları yaşamamak için neler yapabiliriz.

Ceza, cezayı alanda suçun bedeli ödendi ödeşildi düşüncesini yaratır.

Fakat şu yazdıklarımın hepsini unutun. Bence bence sevgiliniz bir zampara ve kırık kalplerin söyledikleri onun vicdanını sızlatmayacaktır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Aldatan birisine destan yazsan gene koyacağını zannetmiyorum, ki o kadar söz verdi diyorsun, kişiliği de bu derecede utanacak cinsten değil...

Bu türü en iyi pişman edersin... İçten içe belki yansıtmaz...

-Kendine olması gerektiği gibi bak, dış görünüş yönünden giyim kuşamın kendini seveceğin şekilde olsun, güzel olsun, kendine bak.

-Kendinle barışık ol, insanlara fırsat vermesini bil, fırsat derken tanıma yönünden, özel kişiler ile normal kişiler sende her daim ayrı kefede olsun, bu belli olsun dışarıdan...

-Hayatında aktif ol, keyfine kahya olmasını bil, kendini kötü hissettirecek şeyler her daim kovduğun şeyler olsun, kendini iyi hissettiren bütün şeyler en iyi arkadaşın olsun, keyfin yerinde olsun, kendini mutlu etmesini bil.

-Bu seni aldatan malum şahısın her daim sendeki konumu belli olsun. Herhangi bir iş arkadaşından öte olmasın, hatta soğuk gıcık kaptığın bir kişilikten öte olmasın, selam nbr iyi sen gibisinden. Asla sıcak muhabbetini, ilgini, önemseyişini görmesin. Bunu belirtmemin sebebi zaten o konumda iş arkadaşlarından mesela iyi anlaştığın arkadaşlarınla samimi sohbetlerin filan olur, o kendisine bu alakayı göremeyince imrenir. Gıcık olur.

Bunlar onu pişman eder mi bilinmez ama şu kesin ki gücüne gideceği fevkalade...

cut.

4|1
    0|0
  • evli değilsiniz yani

yapacagın en guzel şey iş yerınde yalnız oldugu bır zaman bır mıktar para koy önüne ben adam sanmıştım erkeğin o*su çıktın bedelını ödemek istedim de hayatı boyunca unutamaz bunu

6|2
    0|1
  • ben aldattım.. bir çok kez ve her seferinde affedildim.. hatta hatayı kenedende aradı bende olmayan neydi de başkalarıyla oldu felan filan.. hep o beni önemsedikce üzerime titredikce ben nasıl olsa ayrılmaz nasıl olsa cok seviyo beni dedim.. ama bir gün vazgeçti. bugün yarın gelir derken tam 3 yıl oldu ve son 2 bucuk yıldır ben köpek oldum resmen ama asla affettiremiyorum kendimi.. hep duyardım da inanmazdım EN İYİ İNTİKAM GÖRMEZDEN GELMEK..!

2|1
    0|0
    • Açık sözlü, kendini bilen güzel bir anlatım olmuş.

İşte deneyim bu...

• yaptıklarımdan övünmüyorum.. insanlar bazen aldatmayı övünülecek bişey gibi görür ve arkadaslarına anlattıkca popularitesinin artacagını zanneder.. evet bir süre için populerliğin artar ama kaliten düşer bir zaman sonra sen bile çözemezsin yolun başında kimdin ? şimdi kimsin ?. bu ırgatlığın bir sonu olmalı..

• Şimdi şunu bir kere kafana sokman gerek, eğer bir erkek aldattiysa bunun anlamı açık ve net umurumda değilsin demektir. Yani sen ona ne dersen de bir kulağından girip öbür kulağından çikacaktir. Buna adım gibi eminim ben. Yani senin düşündüğün gibi ona öyle bir laf koyim ki yüzü kızarsin çok üzülsün falan filmlerde olur onlar.

2|0
    0|0
  • İçinde bulunduğun durumu anlayabiliyorum. Salak yerine koyulmak nedir bilirim. Bir yandan aslında sevinmen lazım bu yüzünü öğrendiğin için. Ama diğer türlü tabi ki çok üzücü. Ortada emek var, zaman var, yıpranan bir kalp var. Tamiri zor elbet ama imkansız değil. İntikam alacak imkanın varsa, iyi bir planın varsa ve bu psikolojide isen intikam alabilirsin. Diğer türlü yoluna bak bence. Unutmaya çalış üzerinde durma.

1|0
    0|0
  • Böyle bir halt edip de aynı iş yerinde hala senin yüzüne bakabiliyorsa ne yapsan boş arkadaşım, ben sana söyleyeyin. O zaten utanmaktan, arlanmaktan nasibini almamış demektir. Bu nedenle yaptıkların ya da söyleyeceklerin ona vız gelir trıs gider. Ama yüzüne bile bakamıyorsa, zaten seni olduğun yerde bulunmak bile ona bir derttir, merak etme. Her iki durumda da ekstradan bir şey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Diyecek bir şey yok. Aldatma hiç bir zaman uzun vadeli bir durum değildir. Genellikle anlık bir zaaftan ibarettir. Ha .. eğer seninle sevgiliyken, başka biriyle de uzun vadeli sevgili olmuşsa durum değişir. O zaman ikinize de hiç değer vermemiş demektir.

Sana yalvarmaya geldiğinde diyeceğin en koyucu laf

" ASLAN AÇLIKTAN ÖLSE DE KÖPEĞİN ARTIĞINDAN BESLENMEZ..! " ...olur sanırım..

aYNI İŞ YERİNDE VE ORTAK ARKADAŞLARINIZIN OLMASINDAN DOLAYI..oNU HİÇ UMURSAMAYIP, gÖRMEYİP, KAALE ALMAYIP FENA EZEBİLİRSİN..

0|0
    0|0
  • ona deki sen beni değil kendini aldattın seni seviyorum diyerek kendini aldatın sen benis svememişsin sadece aldanmışsın bu yüzden kendini aldattı beni değil git şimdi bana tek kelime etme sevdiğim sen değil senin ruhundu ruhuna saygısızlık etmede git

1|0
    0|0
  • Öncelikle nişanlılık döneminde bu tür konuların her açısıyla konuşulmasında fayda var, evliliğin günü birlik bir kavram olmadığını iki tarafında anlaması gerekiyor, aldatmanın nedeni her zaman karşı tarafın ilgisiz oluşuna bağlanır ama aldatmadan önce kimse eşini karşısına alıp aramızdaki şu sorunları çözmemiz için bize zaman lazım, çözemezsek ayrılalım yolumuza bakalım demez, tabi istisnalar hariç...

Eğer ömrümü adadığım kişinin beni aldattığını öğrenirsem, ilişkiye verdiğim değer gözümden düşer, kesinlikle ayrılık ilk seçenek olur, nede olsa aldatan kişi aile kavramına saygı beslemeyen sorumsuz kişidir.

Kişisel görüşümdür, saygılarımla...

0|0
    0|0
  • "size ne derse çok koyar? Size ne derse ona tekrar çarpılırsınız ya da elinizdekinin değerini kaybettiğinizi anlarsınız?"...Bu soruların Artık hiç bir önemi yok...

Boş ver gitsin Hiç düşünme bile... o ilişkiye da sakın! devam etme...

devam edersen mutsuz olursun... o şüphe... senin ruhunu kemirip bitirir...

en ufak bir olayda bile bu yaşadığın olay aklına gelir...paranoyak olursun...

oyle adamlarda Vicdan falan hak getire...

Hemen yeni bir sevgili yap... işyerine falan seni almaya gelsin... En güzel o koyar oyle bir adama...

ozaman anlar neyi kaybettiğini...

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun sana verdiğim değere, aşka, sevgiye.. sen en güzel duyguların katilisin" dese o an ölmek isterdim heralde aldatsaydım..

1|1
    0|0
  • sen ne desen ona koyar ama bence en iyisi " sen de basit ve sıradanmışsın " güzel ve anlamlı düşündürücü olabilir

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşım zamanında büyük bir eşşeklik yaparak aldatanlar arasındayım bende. Ama diyerek kendimi aklamayacağım da yaptığım hatanın farkındayım. Bende çok yalanlar söyledim yalan yalanı doğurdu kıvırdıkça battım sonra kendim itiraf ettim daha sonra ne mi oldu ? Ben çok pişman oldum çünkü gerçekten sevdiğim birisine bunu yaptım şimdi bile düşündüğümde içim acıyor. Az vicdanı olan karşısındakini seven insan benim hissettiklerimi ömrü boyunca aklına geldikçe hisseder ve azap duyar ama tam tersi ise zaten sana karşı olan hisleri çok kuvvetli değil ve vicdansız gamsız biri ise ne yaparsan yap bir şey değiştiremezsin bu yüzden yoluna bak aptal yerine konulan sen değilsin seni kandırmaya çalışan karşındaki densizdir her zaman rahat ol.

0|0
    0|0
  • daha önce aldatmışlığım var. o eylemi yapacak kadar kafada bitirdiysem ne derse desin fasa fiso. koymaz.

1|0
    0|0
  • onun yüzüne bakamam zaten öğrenmesede, fark etmez, bu şekilde bir yaşam sürdürülemez, bir gün öğrenir ve aynı şekilde cezalandırmak ister korkusuyla yaşanılmaz. ne aldatılmalı nede aldanılmalı. olmuşsa bu hata cezasını çekerim gider özür diler kendim ayrılırım, haketmediğim bir şeyi sürdüremem. benden önce öğrenmişse ve yüzüme söylerse bunu işte o zaman çıkar binanın tepesine atlarım bu rezillikle yaşayamam.

0|0
    0|0
  • sen ne kadar üzerine gidersen o kendini bir halt sanar onun için boş ver mesaj atma konuşma yoluna çıkma bunları yapmamak için özel bir çaba harcaba ama umursama yani ne bilim konuşmak için arama mesala işin düştüğü için ara anlatabiliyormuyum bilmiyorum ama öyle işte :)

0|0
    0|0
  • ben aldatmam...

ahahaha :D şakaydı :D aldatırımda demicem ama diyelimki aldattık çünkü öyle dememizi istiyosun o bize ne dese çok koyar bir düşünelim.

AIdatıIcak kadar üzmedimki Seni Nefret edicek kadar AIdattın beni!

veya ; (bkz)

tıırıt tıırrıt seni çok sevmiştim sen neden bana byle yaptın

0|0
    0|0
  • Aldatmak problem değil.Problem olan aldatanın partnerine yakalanması. Aldattığın anlaşıldıktan sonra istediğin kadar kıvır, battıkça batarsın. Karşı taraf aldatmanı kabullendiyse iki taraftan biri ezik olmayı peşinen kabullenmiş demektir. İlişkide bir tarafın ezik olması da o ilişkiyi tatsız tuzsuz bir şekle dönüştürür. Demek ki neymiş; aldatıyorsan yakalanmayacaksın, ya da ömür boyu ezikliği kabulleneceksin. Ben aldatırsam ve yakalınırsam,her ne pahasına olursa olsun o ilişkiden vazgeçerim.

0|0
    0|0
    • Cok hakli bir tutum. Peki benim yapmak istediklerimle ilgili bir fikriniz var mi?

• Tilkinin donup dolaşacağı yer hep aynı olur erkekler genelde geçici değişiklik için aldatır sürekli onda kalmaz kısacası kaçamak hevesini alınca ait olduğu yere döner

• Sevgilisi benden once varmis. Baska ulkede yabanci bir hatun

• aldatayım diye zaman kollamıyorum ama denk gelince de aldatıyorum.

genel olarak affetseler bile eskisi gibi olmuyor,

o yüzden yakalanmıyorum artık.

1|0
    0|0
  • öncelikle erkek aldatırsa her şeyi göze almış demektir! yani 3 yıllık sevgilisini 10 yıllık karısını kaybetmeyi bilerek yapar ya da çok zeki olduğunu ve asla yakalanmayacağınız düşünürler. o yüzden seni aldatacak kadar cesaretliyse hiçbir kelime o adama koymaz üzmez merak etme...

0|0
    0|0
  • iyi bende yaptıklarımdan vicdan azabı çekmiştim ödeştik dersin :D

3|0
    0|0
  • senden vaz geçmeden kimse seni aldatmaz

senden vazgeçmişse de ne yaparsan yap koymaz ok

o yüzden sen sen ol çamura taş atma ki üzerine sıçramasın

1|0
    0|0
  • eğer aldatırsam ve bunu karsımdakı ogrenmısse ben o kısının yuzune bakamam ve orda bıter bu iş

konusmam bıle bır sans bıle ıstemem

yakalanmıssan iş bitmiştir :)

o hala senın yuzune bakabılıyorsa ona ne yapsan anlamaz kı :)

kösele surat olmustur

bunun bayanı erkegı yoktur

0|0
    0|0
  • bu yazıdan çıkardığım sonuç: bir süre sonra ikinci kez aldatılmaya doğru yelken açılmış

intikam vs cart curt bahane

0|0
    0|0
  • yapman gereken tek şey onunla hiçbir şekilde muhatap olmamak göz teması kurmamak. zaten kendisi birşeylerin yanlış gittiğini anlayacaktır. sana gelip ne oldu gibisinden sorduğunda bile cevap verme. konuşalım mı diyecektir belki de. o zaman işte konuşacak birşey kaldı mı sence gibisinden bir cevap vermen yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Gerçekten seversem aldatmam

Gerçekten sevmediğim için aldatmışımdır

Gerçekten sevmediğim birinin hiçbir lafı da bana koymaz:)

1|0
    0|0
  • Diyelim ki aldattım...

0|0
    0|0
  • herkes layık olduklarıyla karşılaşır

mutlu olur bağlanır..

senin sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum. ve

Sırf karşı tarafın rezilliğine rezillikle karşılık vermenin mantığını anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • netice olarak ayrıldınızmı?

0|0
    0|0
    • Ayrildiktan sonra ogrendim

• Gercekten dusunuyorum. Umursamicam tamam ama bildigimide bilmesinin icten ice istiyorum. Salak yerine kondum. Allahtan yeni bir iliskiydi daha 2 hafta kadar oldu. Cok tatli ve cok samimiydi, boyle olmasini hic beklemiyordum

• ya boşverin:) inanın umursamadığınızda hem intikamınız alackasını hem mutluluğu çabuk yakalayacsınız inanın bana:) ama bir an bile düşünmeniz aklınıza getirmeniz bile umursadığınız anlamınıa gelir haberiniz olsun:)

• Aldatırım,

Aldatırsın,

Aldatır,

Aldatırız,

Aldatırsınız,

Aldatırlar,

ALDATILDIM AMK!

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 41

• mesela ona vicdan azabi cektrmek icin ben duygularimla yasiyorum acimi aldattigin kizla konusim istersen rahatla de , benim basima gelmisti tabiki pisman oldm ama cocuk diger cocuga o kiz sni cok svio hereey benim sucum kizma ona demsti ve bn hickira hickira aglamistim snrada oyle yazan cocugu secmistim cnku cqnim yanmsti bni bu kdr dusunmesi bni mtlu etmsti

1|0
    0|0
  • Aldatan birisi zaten kaybetmeyi göze almıştır,onun için ne dediğinin bir önemi olmaz...Aldatan insanı geri de bırakıp ilerlemek gerekir.Düşünmeye harcanacak vakti bile hak etmez bence.

Eğer bir insan aldatıyorsa ya duygularından ya da kişiliğinde bir eksiklik varsa.Aldatacak bir kişiliğim olduğunu düşünmüyorum,duygularım eksikse de zaten o insanla sevgili olmaya devam etmem.

0|0
    0|0
  • Aldatıldım ve tek kelime etmeden terk ettim.. Onun yaptığını yapmadım.. Ben sevdiğim kimseyi aldatmadım.. Yeni bir aşka yöneldim son pişmanlık neye yarardı ?

1|1
    0|0
  • Birinden vazgeçemeyeceğini anlamak, ona tekrar çarpılmak ya da elindekinin değerini anlamak öyle bir lafla ve birden olacak işler değil akıl mantık alır mı bunu. Bence aldatılan için en güzel cevap susup hayatına biraz rötarlı da olsa dimdik devam edebilmektir.

0|0
    0|0
  • öncelikle sessizlik tüm sözcüklerden daha fazla yaralar. ama diyosan ki bu adam kutuk oyle seyden anlamaz, o zaman "seni aldatmadıgım için bana tesekkur edeceksin demiştin ben sana beni aldattıgın ıcın teşekkür ederim.senı farklı sandım adam sandım. tanıdıgım en müsvette ınsansın, sevgın de yalanmıs sozlerınde" tarzında bısey de bence. yanı ılışkınızde sorun olan seylerle bıseler dıyebilirsin. sana deli gbi asık olmasını sagla, anlar hatasını. aynı ortamdaymıssınız zaten onu hayatından cıkardıgını yeni sayfa actıgını belirt.

0|0
    0|0
  • aldatma noktasına gelmişsem artık o saatten sonra ne dese koymaz :) bişey demesinden çok eğer eski ilgisini, sevgisini gösterirse beni kazanabilir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle aldatılmak çok incitiyor insanı. Yaşadığım için söylüyorum.. Sen de incinmişsin umarım bu yaşadıklarını unutur önüne bakarsın...

Benim görüşüm :Eğer dayanabileceksen hiç cevap verme. Deliye döner.. Çünkü herkes önemsemediği kişi için bile önemli olmak ister.. Belirsizlikte bırak derim. En sinir bozucu şeyy..

0|0
    0|0
  • Dediğini yaşadım.Öncelikle şunu söylemek istiyorum sen onu gerçekten sevdiysen kendi kendine hayatta onu affetmem dersin ama öyle bir affedersin ki...Ben aldattığını yakaladım gözümle gördüm sadece gözlerinin içine baktım ve geçtim tek bir mesaj bile atmadım.fazla değil 1 ay sonra bana geri döndü çok pişman olarak ve değişti gerçekten farkediliyo. yapmıcagı şeyler yapıyo çok şaşırtıyo beni süprizler falan.şuan bazen diyorum iyiki o kıza gitmiş benım değerimi anladı.yanı diceğim o ki canım sen hiç bişey yapma sadece zamana bırak senı gerçekten sevdiyse sana dönecektir zaten :)

0|0
    0|0
  • O insan aldattiysa, seni kafasindan silmistir birkere. Hadi aldatmadi deseydin, sadece ayrilmis olsaydi, belki briseyler olurdu yapabilecegin, ama o insan kendi seviyesini kaybetmis, kaybedecek ne sen nede kendi yüzü kalmis. Hic birsey koymaz o tiplere. Cani cehenneme :)

0|0
    0|0
  • Karşı taraf aldatmışsa eğer, bende onedena intikam alayım diye onun yaptığını yapmam...

Niye kendimi çamura atayım ki? Verilmiş sadakam varmış ki, karaktersiz olduğunu erken anladım derdim.

0|1
    0|0
  • Eğer aldattıysan onun seni geri kazanmak için bir şey yapıcağını sanmıyorum gurur var en başta ama seni yerin dibine sokup intikam alacağına eminim uzun bir ilişki yaşadıysanız tabi çünkü muhtemelen bunu kendine yediremeyecektir. Eğer seni affettiğini söyler ve barışmak isterse çok dikkatli ol derim. Kısmetinse tabiki eninde sonunda bir araya gelirsiniz. Hadi bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • umrum dışısın sensiz daha mutluyum havalarında gezerek arkadaslarınla ora senın bura benım gıbısınden gezıp tozarak eglencenın dıbıne vurarak hem kendını rahatlat hemde boyle bır hınc alma gıbı cabalarındanda vazgecebılrısın cunku o sahıs adam degıldı olmadıda olamıcakda esek hoslaftan ne anlar demısler

0|0
    0|0
  • Magdur edebiyati yapma, kotuleme de cok mecbur kalirsan da canin sag olsun de... baslasanizda o iliskiden zaten hayir gelmez, suclamazsan zaten vicdan azabi duyacaktir emin ol... ama suclar tartisirsan ondaki soru isaretleri biter noktayi da cakar bence ve inan bana herkes aldatir, hele hele yakalanmayacagindan yuzde yuz emin olsun ucar

0|0
    0|0
  • ismi berk olsun diyelim. de ki en çok berk yapmaz öyle şeyler dediğime yanıyorum. ama bunu derken gözlerinin içine bak ve soguk bir tavırla de. bir dha da ugraşma takma mors olur zaten

0|0
    0|0
  • hiçbir şeyin koyacağını zannetmiyorum boşuna ağzımı yormam Allah'a havale eder giderim

0|0
    0|0
  • Umursamaz davranirsa sinir eder küplere binerim :/

Basima boyle birşey gelmedi gelmesinde :(

0|0
    0|0
  • söz namustur bir kere namus meselesini yüzüne vur ve ayrıl milletin içinde rezil et ama sen sakın aldatma bu ona değil sana zarar verir ,

0|0
    0|0
  • eğer sen de öyle bir iğrençlik yaparsan ondan farkın kalmaz!

0|1
    0|0
  • Birini aldatmak en karaktersiz bir davranış biçimidir.Söylenecek Tek bir sözü bile haketmeyecek kadardır aldatan! "

''Aldatanı aldatmaktan bir zevk alabilirsin; ama seveni aldatıyorsan, karaktersizsin.'' Bu söz bütün aldatanlara gelsin..!

0|0
    0|0
  • Bırak onu pişman etmek için yapabileceklerini düşünmeyi, öyle biri için buraya yazıp vaktini harcamaya bile değmez.** Hiç bana göre değil bunlar, misillemeler, vsler..

0|0
    0|0
  • beni küçümsemesi bana koyar bide yüzüme tükürmesi kendimi aşırı değersiz hissederim ama bir erkek bunlara takılırmı ayrı mesele

0|0
    0|0
  • Aldatan insana ne desen boş hacı dayı anlamaz ki.

Hayasız, arsız birinin gururunu kıramazsın.

Olmayan karakterine sokayım de yeter.

0|1
    0|0
  • Sakın aldatma sadece sessiz kal ben aldattım ve şuan büyük bir şoktayım emin ol kardeşim

0|0
    0|0
    • niye öyle dedin başına bişey mi geldi de? benim sevdiğim de ailemle tanışıp yüzük isteyip eski sevgilisinin bir mesajıyla geri döndü de.

• Aldattim iste ama cinsel bir temas degil bak ben kizim birde dusun ama aldattim hemde en yakin arkadasiyla, arkadasi da benden hoslaniyor yarin gorusucez cok iyi yardimci olurum cankm benim eklersen, sen şuan iyi gozle bakmiyor olabilirsin bana ama yasadiklarimi ogrenirsen boyle dusunmezsin. Ben buradayim yaninda olurum istersen.

• aldattıysa ne yapsan ona koymaz

o riski zamanında göze almış sonradan mı umursayacak sanıyorsun

0|0
    0|0
  • intikam al bebegim,intikam acini azaltir.

0|0
    0|0
  • her kadın muhakkak aldatılır ve yine her kadın affeder salak gibi bir kadn olarak söylyrm bunu helekş evl ya da nişanlı ise kesn affeder elallem ne der işte bu yüzden çok kadın hayatlarınn sonuna kadar mutsz yaşar örneğn ben...

0|0
    0|0
  • her insan aldatmayi onceden planlamiyor o anlik gelismedir duygularla alakali kkmisi sebebsiz yere alldatr huyudur cunki bence sen uslu dur arkadsim

0|0
    0|0
  • Nedeni söylebilir misin? Çapkın mı yoksa bir süre sevgili mi var? Kime göre aldatmak kolay, maceraperest ruhu var, para da bozuyor; kimin için ciddi bir sebeb olması gerek.

0|0
    0|0
    • Sevgilisi varmis tesadufen ogrendim. 30 yasinda adam. Gecmisimde aldatildign bahsetmisligim vardi. Bana teklif ederken o kadar ictendiki, sana soz veriyorum sana asla yalan soylemicem ve aldatmicam demisdi. O sozleri yedirmek istiorum. Ikimizde cocuk degiliz sonucda

• bazı erkekler hem aldatır; sadece mezar düzelir:(, eğer o tipten, işin zor. Birşey söylemek kolay, zor olan sözünde durmak. Eğer sadece sevgili, bence, yorma kendini, benim da aynı tip erkek arkadaşım vardı,o beni iyice yıprattı.

• Ona de ki git gidebildiğince artık seni sevmiyorum ya bundan daha uzağa gidemezsin.

0|0
    0|0
  • seni aldattğım için kendi kendime teşekkür ettim :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...