Dekor için insan kullanacak olsaydınız, duvarlarınızı hangi tiplerle süslerdiniz?

Efenim,

İstediğiniz gibi bir eviniz oldu diyelim. Sıra geldi sizi yansıttığını düşündüğünüz zamazingolarla evi döşemeye.

Tabloları, bibloları bir kenara koyup, evinizi insanlarla döşeyecek olsaydınız, hangi odanın duvarlarına ne tür insanları asardınız?

Bu fikir tutarsa insan satacağım. Hadi bakalım.

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Biscol... Hayır. Hayır, şaka.

Dünya gibi bi' odam olsun isterdim. Her ırktan, her renkten, her dilden insanlar olsun. Boy, kilo, yaş aramaksızın sadece "insan" olan her canlı.

Lakin cinsiyet konusunda biraz sıkıntı yaşardık müstakbel kocacağımla. Araya 2 tane çirkin Rus atarak orta yol bulunur tabi...

0|1
    7|0
    • Araya iki Rus atarak bizlerle olan her türlü sorun çözülebiliyor. Erkekler olarak çok mu uyumlu varlıklarız acaba :)

• bende istiyorum dünya gibi bir oda... iskandinav ülkeleri ve rusya öncelikli tercih =)

• küçük bir dünyam var = )

Kızlar Ne Diyor 15

• ''Bu fikir tutarsa insan satacağım ''

Katil , hain,gaddar :@@@

Yatak odamın tavanına gülüşü güzel adamları asardım <3

0|1
    0|0
  • Kim olduğu önemsiz. Büyük memeleri olsun.

1|0
    2|0
  • Dekorasyonda kontrast şart..

Açık renk duvarlı odalarıma zenci, koyu renk duvarlara beyaz ırk asardım :)

Sonra da böyle bir soru için bir çay demleyip gelirdim :)

0|0
    3|1
    • Zencilerin yüzlerine de sim sürerek parlatma yaparsan ortaya farklı bir şey çıkabilir.

Beyazlara da sitenin işsizlerini toplayıp bıyık çizdirebilirsin :)

• Tupac shakur eminem jeniffer aniston jim carrey.

0|0
    0|0
  • İnsanların ne işi var poll duvarlarımda. Gece uyanınca korkarım ben gerek yok :) Ayna ile kaplayım duvarları heryerde ben olayım :)) Evet evet egoistim :)

0|0
    2|0
  • İstiklal caddesindeki tanımadığım insanları.Tenleri,saçları,gözleri,kültürleri ,dilleri başka başka olan sevgiyle bakan insanları seçerdim.Ne yaşı önemli ne boyu posu insanca gülümsesin yeter..

0|0
    0|0
  • senin derini para kasalarıma etiket edicem merak etme <3

0|0
    0|1
  • Bir duvarı pollyanna'msılarla, bir duvarı robin hood'umsularla, bir duvarı da iron man gibi super kahramanlarla.( yani orası şişme olucak .s.s fjkgdfgh)

0|0
    1|0
  • Soruya bayıldım ama cevabım yok :D

0|0
    0|0
  • Aklıma şu kısa film geldi; El Empleo.

0|0
    1|0
  • Bronz tene sahip olan herkeş gelebülü

0|0
    0|0
  • aynalar ve zikzak renkli raflar.

0|0
    1|0
  • Sirk de Soleildeki bütün ekibi asardım, iyi anlamında, duvarlarıma. En sıradan dışı benim olurdu.

0|0
    1|0
  • Komple ayna yaparım.

0|0
    4|1
  • Dilsiz kör insanlarla. Ne sesimi duyacak nede beni görecek.

1|0
    1|0
    • Sen onları görebiliyorsun ama, büyük haksızlık. Bu durumda tabiki seni destekliyorum sdfsdf

Biz de cinleri göremiyoruz, ayıp değil mi? Belki ortam müsait değil.

• Tuvaletin eşiğinde duruyor birde cok ayıp :(

Erkekler Ne Diyor 7

• NOT: Yorum, tam anlamıyla değilse de, ciddiyetten uzaktır. Eğri soru, doğru cevaplanmaz zaten. Başlık sahibinin hoşgörüsüne...

Evlerin içi oda oda üzüntü,

Evlerin dışı pencere, duvar.

Evlerin duvarlarını insana tahsis etmek?

Tezyin durumları, evin bulunduğu muhite ve mukimin sosyal konumuna göre değişir, derim.

Müsaade ederseniz kişisel seçimden çok olması gerekenler üzerine yoğunlaşayım:

En alt seviye evlerin duvarlarını, günlük korkular değilse de rutubet çökertmiştir. Evvela bir tadilattan geçmeli o duvarlar. Hem iaşeyi zar zor idame ettiren hane halkına ekstradan kaşık düşmanı getirmek de anlamsız olacaktır. Behçet Hoca'nın deyimiyle bir kez daha; Bunca çocuk, bunca erkek, bunca kadın / Gözyaşlarıyla beslendi...

Yani gözyaşı denizini daha da köpürtmeye gerek yok. Portmantoları, portmantoya asıyor ve mevzi değiştiriyoruz.

Üst sınıf evlerdeyse -tam aksine- bonkör davranmalı; duvarları, bulunduğu odayla mütenasip insanlaştırmalıdır. Hanede evlilik akti varsa; yatak odası, yabancılara namahremdir. Bekarlarınsa, aynı odaya serbest çağrışım ustası bir Freudyen'i almaları ve her gece boy aynası niyetine kullanmaları faydalı olacaktır. Creme de la creme banyolarda, salonlarda, oturma odalarında, sofalarda vs. şekillendirme yapılırken malzemeden çalınmamalı ve Erasmus gibi dünya vatandaşlığına oynanmalıdır. Bir kademe alttakilerse memleketimden insan manzaraları oluşturabilir.

Burada bizim için hayati nokta, "mutfak" olacaktır. Malum; bu evlerin mutfakları büyük olur. Maaile yemek yenen bir mutfaksa bu, duvarlara ihtiyaç sahibi alt sınıflardan temsilciler "monte" edilebilir. Esaret sorun değil; zira onların zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri kalmamıştır. Paylaşmak, güzeldir.

Peki orta sınıf ne yapmalı? (...)

Gecenin bu saatlerinde biraz ürkerek kapatalım:

Korku filmleri, insanın daha çok çocukluktaki bilinçaltından beslenir. Duvarlar da öyle. Bazen üstümüze üstümüze gelirler deriz. Ama ya üstümüze gelen sadece duvarla sınırlı kalmazsa...

İşte o duvarlardan biri, bu başlığı tersyüz eder. Çünkü duvar, soruda istendiği gibi zemin değil de şekil olmuştur. İnsan ise zeminde, derinlerde kalmıştır ve piranalar gibi yüzeye çıkacağı anı kollamaktadır. Canımız, bir tanemiz, Carol'umuzu (Catherine Deneuve) en savunmasız anlarında çatlaklardan süzülüveren kollarıyla kavrayıverir o "insanlar":

link

Evet. Genç hanımlar, genç beyler. İçinizde hala duvarını insanla bezemek isteyen var mı? Bir daha düşünün.

Soru güzeldi, teşekkürler (ve bol kazançlar :)...

1|2
    1|0
    • Eyvallah aga, yazmışsın yine :)

Reklama başladım ben de, bakalım yeterince ilgi çekerse insan satışına başlarım :)

• Eyvallah :)

Burada yeterince tuttu gibi, dışarıda da tutar. Halkımız orijinal fikirlere aç :)

• Birkaç üye var aslında tablo gibi evimde baktıkça huzur verecek...Artık asmadıklarım da sana gelir nasıl olsa onlarıda sen asarsın = )

0|1
    1|0
  • Kızıl, sarışın ve ekstrem olarak mavi saç tonuna sahip dövmeli bayanlar..

0|0
    0|0
  • Dostum ben bundan bir tasarım yapayım, sana da sonra fotoğrafını atarım. :)

1|0
    0|0
    • En kısa zamanda, insanları duvarlarına dizmiş bir şekilde bekliyorum :)

• yatak odamı afrolarla doldurudum

malum kışın odalar soguk oluyor :)

0|0
    0|0
  • Moda devi ağrı

ve modanın öncü isimleri Ağrılı gençlerin fotorafını koymak isterdim DSAADSdas.daD:Ad

0|0
    0|0
  • Latif Doğan

1|0
    0|0
Yükleniyor...