Erkek arkadaşımın gelecek ile ilgili düşünceleri

Arkadaşlar, dün gece erkek arkadaşımla gece klübüne gittik biz hep gideriz dans falan ederiz çok normal.dün gece bir kız arkadaşımlaydım onunda erkek arkadaşı vardı biz 2 kız dans ederken onlar oturuyordu bizde biraz abarttık şarkıcı gelince bağırdık alkışladık bizden başka kimsenin sesi çıkmıyodu,erkrk arkadaşım otur dedi oturmadım, 2. De bu son gelişimiz dedi yine oturmadım daha sonra daha erken saatte toparlanıp çıktık çocuk gibi azarladı beni rezil ettin ben erkeğim otur dedim yani oturucaktın coo saygısızcaydı yaptığın hareket neyse beni unut ama yarın başkasıyla çıkıcaksın bunu onlara yapma benim gibi olmaain sonu dedi ben seninle devam edemem.aslında bu bir örnekti ama sürekli bu muhabbeti var yarın ben şu kızzla giderim bu kızla gelirim sende erkeklerle olucaksın bunu yapma falan niye böyle diyosun beni sevkiyomusun diyince alakası yok ama yarın nolur kimse bilemez der sizce napmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sana hesap sormak onun hakkı değil. kusura bakma ama eşin değil sevgilin istediğin gibi davranabilirsin sonuçta sen artık sorumluluk kavramını bilebilicek derecede bir kızsın küçük bir kız çocuğu değilsin. sana kimsenin böyle davranmasına izin verme ama ortamda oturup kalkmasınıda bil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapacağını yapmışsın zaten .

0|0
    0|0
  • klasik kadını hep kontrol etmek isteyen sıkıntılı erkek tipi.birini değiştirmeye,dönüştürmeye çalışmak kadar sıkıcı bir şey bilmiyorum.iki cins için de geçerli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni hayatında kalıcı görmüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...