BI BAKARMISINIZ YÜZÜ KIZARAN VARMI

Utandığınızda

Biri size baktığınızda

Yeni insanla tanıştığınızda

Biri ile göz teması kurduğunuzda

Sizden daha bilgi sahibi büyük insanlarla konuştuğunuzda

Soğukta

Ağladığınızda

Kızdığınızda

Utangaclıktan yüzü kızarıp dahada cok kızaran var mı? Böyle insanları nasıl bulursunuz iticimi tatlımı masummu nasıl cogu herkes dalga gecıyorc Bu sorununu yenen ve ne sekilde yendiğinizi acıklarmısınız lütfen

Artık hayata tutunamaz hale geldim. Okulumdan oldum sevgilim beni terk etti. Ailem bile dalga geciyor yardımcı olmuyorlar

Ne yapmam gerekiyor :(

Dalga gecenim oldugu zaman gururuma yediremiyorum intihari bile düşünmüyorum değil.

Yardımcı olurmusunuz alay edecekler lutfen bak yalvarıyorum sız bana kotu seyler yazdıkca dahada kotu oluyorum bana yapmayın bunu gercekkten kotu durumdayım :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Varım :))

0|0
    0|0
    • Sorunununla nasıl bas edebiliyorsun ? Yenmeye calıstınmı neler yapıyorsun

• Kendisi kızarır durur esmer olduğum için çok dikkat edilmeli kızardığımı çözmeleri için ama suratım yanar hep kızardığımı o zaman hissederim doğal olmaya çalışırım kendimi kasmama gerek yok alıştım bu duruma. Doğal olmak en iyisi.. Yüzün kızardığı zaman tatlı oluyorsun sen bakma bir kaç kendini bilmezin sözüne :))

Erkekler Ne Diyor 4

• yüzü kızaranı bulamıyoruz kaşar olmuş hepsi..

0|0
    0|0
  • tatlı oluyosundur bence o özelliğini sevmelisin bende r leri söyleyemiyorum herkes dalga geçiyordu benle sonra sonra hoşuma gitmeye başladı çünk tatlı duruyor

0|0
    0|0
  • Tatli. derdine bak ya :/

0|0
    0|0
    • Dalga geçenim çok oluyor. Buda gururumu incitiyor. Herkes sen gibi değilki :(

• Kiskaniyorlar. Utanan insan masumdur bir kere.

• benim yuzum sabah kalkinca kizarmaya baslar ve yatana kadar da gecmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Utangacım.

Ama yüzüm kızarmaz.Niye alay ediliceksin anlamıyorum ki, kendini sevmekle başla ilk önce.

Ufacık pembelik oluyordur yanaklarında ne varki bunda.

Elalem ne der diye yaşanmaz kasma ve rahat ol

0|0
    0|0
  • benim kizarmaz cok cok yanaklarim kipkirmizi olur o kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...