Her gün 1 saat koşsam...

Ben 23 yaşinda, 167 boyunda, 65 kilodayim. Özellikle bacaklarim, basenler ve karin bölgesinde kilo aldim. 1 yil önce 55 kiloydum:/ Evde ders calişmaktan dişari cikmaya vakit bulamiyordum. Artik tekrar vakit ayirabiliyorum kendimi. Dün ciktim tam 1 saat hic durmadan koştum (bazen daha yavaş, bazen daha hizli). 5-6km koştugumu düşünüyorum. Bugün yine ayni yoldu 1 saatte koştum. Daha 2 defa koştugum halde kendimi daha iyi ve daha fit hissediyorum, hergün tam 1 saat ayni yolu koşmak istiyorum. Bogazimdan fazla kisamiyorum cünkü:/ akşam acikinca bir kase yogurt yiyorum acligimi gideriyor ama diyetler bana göre degil dayanamiyorum fazla. Buşekilde kilo verirmiyim? (buarada tuz şeker zaten katmiyorum hicbişeye)

Güncellemeler:
"bugün yine ayni YOLU 1 satte koştum" olcakti orasi:)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• verirsin sporu bırakma ve akiam yediklerine dikkat et yeter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• koşu yerine hızlı tempoda yürüyüş yapman daha etkili olur senin için... yemeğinde kısma ama akşam saat 6 dan sonra yemek yeme... sadece unlu mamuller yerine et süt vb ürünleri tercih et...

0|0
    0|0
  • Ver kurtul bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• koşmak yerine tempolu yürüyüş daha iyi ...boğazdan kısma sadece ekmeği azalt yağı azalt..şekeri azalt daha sebze ağırlıklı beslen ve dışarda bir şeyler yeme..ev yemeği bol salata..tatlınıda evde yap sütlü tatlı hemen farkeder

1|0
    0|0
    • teşekkür ederimde tempolu yürüyüş neden daha iyi olsun anlamadim? koşuda daha cok kalori veriyorsun cünkü ve terliyorsun

• bana söylenen o uzmanlar tarafından bende koşuyordum..tempolu yürüyüş dediler ayrıntısını bilmiyorum

• aynı saatlerde koşmaya özen göster.haftalık yarım kg bu şekilde gider.lakin yemeği fazla kaçırma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...