Üniversiteye gidince lisedeki arkadaşınızın okuduğu memlekete misafirliğe gitmek

arkadaşlar üniversiteye gidince herkes arkadaşlarının kazandığı üniversitelere misafirliğe flaan gidiyorlar yani gezmeye gidiyorlar genelde ikinci yılda gidiyorlar ikinci yılda herkes çevresini kurup ev tutuyor sonra dostlarını arkadaşlarını kuzen veya kardeşini çağırıyor gel bir iki hafta takılalım diye buraya kadar herşey normal asıl sorum benim lisede iki tane çok samimi olduğum kız var diyorum üniversite gidince aynı yerleri yazalım takılalım üçümüz ortak araba falan alaım diye tabi olum falan diyorlardı biz İzmir hakkında konuşuyorduk yaz gelince beraber denize falan gideriz dedim gideriz dedi kızda şimdilerde ise biraz hedefler değişmeye başaldı kızın biri benim daha samimi olduğum antalya falan demeye başladı sonra gezmeye gelirsin dedi bende bu sfer farklı yerlere gidelim de okuduğumuz yerlere gezmeye geliriz dedim kız sen izmire gelirsin takıllırız çok süper ortam var izmirde dedim tamam diyor gelirim diyor üniversiteli abilerim lisedeki arkadaşınızın sizin yanınıza gelip yani karşı cinsten arkadaşınız hiç sizin yanınıza gelip 3-5 gün kalıp takıldınızmı burada bir saçmalıkmı var yoksa gayet olağan birşey mi ?

Güncellemeler:
soru uzun olunca kimse cevap yazmıyor ya asıl önemli olan böyle sorular halbuki

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben yapmazdım. ama benim yapmayışım saçma olduğunun göstergesi değil. aile yapısıyla da alakalı bir durum. iki taraf için de sıkıntı yoksa neden olmasın. bir tanıdığım vardı üniversiteyi kazandığı zaman iki üç tane erkek arkadaşıyla ev tutmuştu. 4 yıl boyunca beraber yaşamışlardı sevgili olmadıkları halde. olabilir yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...