Bu hayatta sizi sarmış ve size zararı olmuş kişilere neler yaptınız ?

Sizi üzmüş,sarmış,yaralamış kişilere neler yaptınız arkadaşlar ?

intikam aldınızmı beni öyle gerçek anlamda üzen 1 bayan var acaba nasıl intikam alabilirim?

sizde böyle şeyler yaptınız ve düşündünüzmü acaba bir bayanı nasıl üzeriz ve intikam alırız ..

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Bana zararı dokunmuş kişilere, lafımı söyleyip hayatımdan çıkardım. Hepsi budur.. İntikam almaksa bence çok gereksiz çünkü onu çok kaale aldığımı gösterir. Bu da benim kişiliğime ters.

0|1
    0|0
    • ama birşeyler yapmalı yanii bende ummadığım birşekilde tavır gördüm sevgilim değil birşey değil ama zarar gördüm ve böyle bir şey olacağı aklıma gelmezdi resmen bunun adı kişiyle oyun oynamak başka bir şey çıkmıyor bu tavırdann yanii onunda acı çekmesi lazım

• Teşekkürler.

• rica ederim ne demek ama var bu işte birşeyler

Kızlar Ne Diyor 8

• zamanında vardı ama artık kontorol ediyorum

0|1
    0|0
  • İntikam almak Müslümanlara yakışan bir davranış olmaz.Allaha havale et.

1|1
    0|0
    • öbür tarafa kalmamalı orası ayrı boyut Allahın adaleti ama benimle resmen oynadı ben bu tavırlardan bunu çıkartıyorum yanii bir cevabı olmalı

• Cevabı verecek olan Allahın ta kendisi.

• o öbür tarafa kalmış arkadaşım

• Hayatımda kimseden intikam almadım,alacağımı da sanmıyorum. Ne yaşadıysan illa ki senin de etkin vardır, tek taraflı değil hiçbir şey. O yüzden unutmaya bak, geleceğine bak. İntikam sana bir şey kazandırmaz..

0|0
    0|0
    • bu olayda benim böyle bir noktaya gelmem veya geleceğim aklıma bile gelmezdi ve bunu hak etmedim resmen bildiğin oyuna geldim başka bir anlamı yok bunun

• Dengesiz diyorsun.. Şaşırman ilginç.

• böyle birşeyi beklemiyordum ama hakikaten

• hissettirdiklerinin tadını çıkarırım. bence çok değerli..

en çok üzen en çok değer verdiklerimiz oluyor. onlardan intikam almaya çalışmak kendinle çelişmek olur.

şu an kırgın olabilirsin, kendi hatalarını da bir durup düşün. intikam alma hevesinin faydasız olduğunu görürsün.

0|0
    0|0
    • ne alakası var ben sadist değilim bu noktaya geleceğim aklıma gelmezdi çok iyi anlaşırdık .

• ben de buna gerek yok diyorum

kapiş?

• neden gerek olmasınki

daha niye böyle yaptığını bile bilmiyorum o mesajımdan sonra bile geri dönmedi bana

• asılnda bunları yaşattığı için mutluyum ,olgunlaştırdı beni ,insanların gerçek yüzünü artık daha kolay görüyorum,intikama gelince kalbimde öldürdüm ben zaten onu.

0|0
    0|0
    • yok gerçek yüzü ayrı şeyler aptal insanlar değiliz ama ben kendi adııma konuşayım çok şaşkınım resmen oyun bu yanii başka birşey olamaz yanii ben bunu hak etmedim ve acı çekmeyi asla olgunluk olarak nitelendirmiyorum çünkü üzülüyorsun ruhsal olarak çöküyorsun iyi olmuyorsun dolayısıyla bu gibi durumlar karşıssnda insan olgunlaşmaz düşüncesindeyim...

• yaaa seni seviyorum diyene inanırsaannn oooooo

• seni seviyoruma inanıcak kadar da değil öhö yalanlarına inandım o da inanmak istedğimden di sanırım Allahtan şuaralar burada değil yoksa senin gibi intikam almayı az düşünmedim değil,aman içim sıkıldı neyse ne yaşamaya devam etmek unutmak lazım.

• Hic birsey yapmadım, hayatta yasadıgım hersey bana bir tecrübe olarak geri dönüyor daha 21 yasımdayım, hayatı bazen yasayarak ögreniyoruz.

0|1
    0|0
    • bunu olgunluk olarak adlandırma ama arkadaşım

• Ohoo 1.5 sene olmus artık hayatına devam etmen lazım.

• olmaz devam ediyorum zatn ama o anlamamıştır bile üzüldüğümü mesajımda belirttim ama çok üzüldüğümü

• kafamın içinde yaklaşık 10 defa öldürdüğüm oldu ama allaha havale ediyorum en iyisini o bilir herkes herşeyin bedelini öder mutlaka

0|1
    0|0
    • yok beee ödemez o öbür tarafa

bu dünyada aynı şekilde zarar görmesi lazım veya ona mütahekan...

• Güven aşılayıp yarı yolda bırakan oldu. Sadece Allah'a havale ettim. İntikam alacak kadar aciz biri olamam.

0|0
    0|0
    • acizlik olarak görmemek lazım bende güvendim biye böyle yaptı hiç anlamadım yanii sevgilim falan değil ama cidden üzdü ve yaraladı benii bu işi öbür tarafa bırakmamaak lazım

• Doğrudur, o da onun kişiliksizliği deyip Allah'a havale et.

• bu dünyada ceza vermek lazım arkadşım

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...