Mancini Türk teknik direktörlere patates demiş, sizce haklı mı?

mancini türk teknik direktörülerin bir çoğu patates demiş ona tepki çığ gibi büyüyor sergen yalçın yılmaz vuraldan sonra mustafa denizlide cevap vermiş sizce bu söylediğinde haklı mı haksız mı ?

0|0
11|32

En İyi Kız Görüşü

• Saygısızlık bu. haklı da olsa Türk teknik direktorlerine böyle demesi yakışmazz. ayrıca kendisi Fatih Terim'in tırnağıı bilee olamazzz kurban olsun Fatih Terim'ee

1|1
    2|7
    • hangi beyinsiz sana eksi verdiyse doğruları demişsin fatih terim gerçekten çok iyi bir teknik direkör şuan liderdi galatasaray çünkü fatih terim bu işleri biliyor sen daha geleli bir yıl olmadı kimseye patates demeye hakkı yok bizim bütün türk teknik direkörülerimiz başarılı onların değerini bilelim

• yanlış hatırlamıyorsam akhisara yenildiğinizde Hamza Hamzaoglu vardı madem türk teknik direkörleri küçük görüyorsun Hamza Hamzaoglunun takımı seni nasıl geldi acaba bence bütün türk futbolcular türk teknik direkörler bizim değerimizdir mancini yarın bugün gidecek ama bunlar her zaman kalacak

• evet öylee hocalarımızı elin italyanına yedirmeyizz :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Cok hakli adam, turkiye futbolunun icine eden teknik direktorler ulkede Fatih Terimden baska adam gibi isini yapan emek harcayan daha gormedim kimi mafya kimi nasil dolandirsam para carpsam derdinde Mancini geleli az bir zaman olmasina ragmen farketmis bu kadar berbat durumda iste ulke

1|1
    2|2
    • haklı mı ne diyorsun sen ya ona bu hakkı kim veriyor onun ne haddine bizim teknik direkörlerimize patates diyecek dün bir bugün iki işte siz türkeri tutmayıp yabancıları tuttuğunuz ülke böyle berbat olur

• Bence böyle şeylere kendi aptal yorumlarınızı da katmayın derim patates falan demedi sonuçta şimdi Mancini %100 haklı diyemem geleli bir kaç ay oldu ve bir anda böyle bir yorum yapması uygun değildi fakat bizde iyi olan hocalar zaten belli Fatih Terim,M.Denizli ve Şenol Güneş diyebiliriz şimdi baktığın zaman Mancini biraz da haklı sonuçta bizimkilerin aldığı eğitimle onların aldığı eğitim farklı yani böyle bir yorum yapmış olabilir fakat ben eminim ki Mancini en iyilerimizi biliyor ve ligimiz de de 3 tane teknik adam yok bir sürü adam var bizim teknik adamlarımız yurtdışında nam salmadıkları için Mancini haklı

0|0
    0|1
  • Adam hakliii ama keske hakaret eder gibi söylemeseymis, Türkiye 'de Fatih Terim'den baska düzgün bir Teknik direktör yok.

1|0
    0|0
  • kendisi de hıyarmıymış

0|1
    1|0
  • haksız türklere saygılı olsun

0|4
    1|1
    • sonunda doğruyu söyleyen bir galatasaraylı çıktı tebrikler mancini elin adamı bugün var yarın yok fatih terim sergen yalçın mustafa denizli bunlar türkiyenin değeri daha yeni gelmişsin küçük görmek neyin nesi

• kendisidir patates

0|1
    1|0
  • fatih terim haricinde adam mı var ?

0|1
    0|0
  • Bi'kaç kişi dışında haklı tabi

1|0
    0|0
    • bir kaç kişi dışında değil onun haddine değil bunu diyecek kimseye diyemez en azından patates demeseydi iyiydi

• Kendi tam bir patates sinir oluyorum o adama ya nerden geldi galatasaraya Türkiye de fatih terim üstüne teknik tirektor yok mancini de galatasaray üzerinden prim yapıyor biran önce gitse :)

0|0
    1|0
  • patates kafa kendisine baksın

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Türkiyede Mancini gibi profesyonel bir teknik direktör yok onun içinde hiçbir Türk teknik adam Avrupada bir takımı çalıştıramıyor.

2|1
    0|1
    • patates demesi haddine değil ona bu hakkı kim veriyor bizim teknik direktörlerimize patates diyor

• patates demedi ama başarısız dedi ki haklıda kimse kusura bakmasın Türk teknik direktörlerde tıpkı Türk futbolcular gibi seviyeleri düşük sergen yılmaz vural mustafa denizli bunların ne başarısı varda mancini gibi dünya çapında ki bir hocaya cevap veriyorlar Türk antrenörlerin kumaşı çok iyi tıpkı futbolcularımız gibi ama eğitim sistemi 0 mancini söylediklerinde çok haklı

1|3
    0|1
    • senin teknik direkörün olduğu için haklı oluyor dimi siz gsliler yine onu bunu küçük görmeye başladınız sergen yalçında yılmaz vuralda mustafa denizlide türkiyenin değeri elin adamını tutup türkerlere laf atnak siz gslilere has olan bişey

• haklı ya da haksız ben onu demiyorum ama patates demesi yanlış resmen türk teknik direkörlerimizi küçük görmüş güzel uslupla söyleseydi tamam ama patates demiş eğer ağır konuşmasaydı bunca teknik direkörler ona cevap vermezdi iyi değil diyorsun türk futbolu yavaş yavaş gelişiyor artık avrupayada türk futbolcu veriyoruz türk teknik direktörde neden olmasın olur oda zamanla biz ne türk futbolcunun nede türk tenik direkörlerin arkasında durmadığımız için türk futbolu gelişmiyor

• emin ol senden önce ben isterim ama doğruyu söyleyincede saldırıyorsunuz hemen sonuçta o adam italyan üslup çok farklı birazda öyle düşünmek lazım ha ama benim bildiğim kadarıyla patates değil çok başarısız dedi e başarısız demeside normal? sence başarılımı Türk hocalar? hayır değiller ama İnşallah olur adam akıllı oyuncu yollayamıyoruz avrupaya şimdi sadece arda nuri var adam akıllı tutunabildiğimiz mesut ilkay gibi dünya seviyesinde oyuncular niye Türkiyeyi seçmiyor? suçu biraz kendimizde bllm

• Mancini kim yahu..

Suç onda değil, onu konuşturanlarda

1|4
    1|3
  • Elinde at gibi kadro var hani kendisi ne yapabiliyor ?

1|3
    1|0
    • Ne yapmasını bekliyorsun?Fatih Terim gibi Realden 6 yemekmi hoşuna gidiyor

• haklı ama yine de söylemesi yanlıs. ekmegini yedigin bir yerde böyle asaglamanın hicbir dogru tarafı yok.

1|1
    0|1
    • haklı değil kimse teknik direkörlerimize patates diyemez daha dün gelmişsin ne oluyoruz o zaman çok sevdiğiniz fatih terimede patates diyor

• demeseydi bu teknik direktörler cevap verirmiydi ya

• ya veren vermistir de patates demedi yani mevzu o degil

• Buralar eskiden hep patates tarlasıydı, nolmuş. Bizdeki mahsul bu:)

Patates dediyse de hıyarlık etmiş salatalık turşusu.

Konuşacağına çalışmazsa üstüne tuz eker yeriz biz onu, o zaman görür.

0|0
    0|0
  • vay at kafası derim eğer öyle söylemişse

0|1
    1|0
    • aynen türkiyedeki bütün teknik direkörler patates sen iyisisin yok ya öyle bişey demiş yılmaz vural sergen yalçın mustafa denizli ona cevap bile vermiş önce kendine baksın demişler

• Haklı ama ne ölçüde haklı dünyanın ilk 5 ligi dediği ligler avrupa kıtasından ziyade dünyada her manada reklam olmuş ülkeler ve kalkınma düzeyleri bizden kat kat daha fazla e peki biz.? daha yeni yeni toparlanmaya çalışıyoruz bizim ligimizde daha stad yok antalya gibi harika bir potansiyele sahip bir şehirde yıllardır oynanan turnuvada ki stada bakarmısınız.He yapılacak edilecek eyv.ama yıl 2014 Gs yazın bir 3.lig takımımıydı neydi onlarla bir maç yaptı bilmiyorum bursa veya türkiyenin çoğu stadı bok yemiş.Görüntü ver ki reklam yapasın,reklam sonucundada prim yapasın ülke düzeyinede göre bir yerlere gelesin.Mancini çok doğru konuşmuş.Ama onun burada duraca 2-3 sene sonra avrupa fatihi lemalarıyla yetinmeye devam edeceğiz ülkemizin kaderi bu.

1|0
    0|0
  • soran gizli sen bir bk bildiğin yok patates falan demedi Türk teknik direktörleri kendini geliştirmiyor dedi alt tarafı bunda ne var anlamadım ayrıca Fatih Terimi şuan öven dingil fenerliler kadıköyde maçta adamın yüzüne cam şişe atıp adamın kaşını yardınız şimdi adammı oldunuz mk

1|1
    0|0
  • gtünden element uydurma

0|0
    1|1
    • lan geri kafalı eğer öyle bişey dememişse herkez ona niye cevap versin ki

• başka bişey demiş olabilir patates duymadım hiç

• Kaynak var mı?

Genelleme yaptıgına inanmıyorum

0|0
    0|1
  • adama ne kızıyonuz adam alışmış yabancı sınırı olmayan kadro oynatmaya avrupada. buraya gelince patates seçer gibi takıma adam seçiliyo ya ondan demiştir :D fatih terimin şans vermediği bir çok oyuncuya şans veriyo. bruma gibi bir oyuncuyu alıp oynatmayan adam ya patatestir ya da soğandır yani kusura bakmayın ama bir Galatasaray'lı olarak doğruları söylemek zorundayım ..

1|0
    0|0
  • Haklı. Bugün oynattığı oyunla ne kadar iyi taktik çalıştığını, futbol zekasını gördük. Futbolcularda bundan bahsetmişti, Türk futbolunun en iyisi dediğimiz Fatih Terim bile Galatasaraylı futbolcular tarafından taktik çalıştırmıyordu, Mancini'nin gelmesi bizim için daha iyi oldu gibisinden açıklamalarda bulundu.

1|0
    0|0
  • Ben fanatik gs liyim ama bu laf hic olmamis ahhh fatih terim ahhb

0|1
    1|0
  • Sapına kadar haklı

1|0
    0|1
  • Böyle bir konuşması yok arkadaşlar fısıltı gazetesinin asparagasları.Mancini çok kaliteli türk teknik direktörler var demiştir.Avrupada kaliteli takımlar çalıştırabilcek kapasitede ve ayrıca türkiye liginin gerçekten kaliteli bir lig olduğunu ama önünde yabancı sınırlaması gibi bir engel olduğunu söylemiştir.Soruyu soran arkadaşı tebrik ediyorum karalama kampanyan işe yaramışa benziyor.Araştırmayan,sorgulamayan bir çok ks üyeleri tuzağına düşüp cevap yazmışlar.Umarım rahat etmişsindir.

1|0
    0|0
  • Haklı ama üslup yanlış yani şimdi adama haksız falan demeyin kaç tane türk hoca avrupada iyi bir takımı çalıştırabildi fatih hoca demeyin bende gsliyim fatih ho ayıda severim ama o da üst düzey bir takımı yönetemez anca bizde iş yapar çünkü adam taktik falanla sistemle yönetmiorduygularıyla yönetior

1|0
    0|1
    • herşey avrupada takım çalıştırmakla olmuyor türk futbolcular yeni yeni avrupada oynuyor teknik direkörlerde avrupada çalıştıracak bunlardan biri mustafa denizli azerbaycan takımını çalıştırıyor türk teknik direkörler istemiyorlar aslında sorun bizde biz güvenmiyoruz arkalarında olmuyoruz kendilerine güvenmediklerinde avrupa takımları çalıştıramıyorlar ama onun haddine değil bu demek sen ligte başarısızken yılmaz vural ertuğrul sağlam fatih terim fırtına estiriyor

• patates demesi yanlış çok ağır konuş

• Patates falan demedi onu soran öyle yazmış mecaz

• ben galatasaraylıyım ama bunun adı saygısızlıktır. Bizim antrenörlerimiz bilgili insanlar bu işi iyi yapan becerebilen insanlar. sadece pek vitrinde değiller bu yüzden değerleri bilinmiyor. dünyada tanınmıyor Türk antrenörleri. ama bana göre çoğu birçok yabancı antrenörü ikiye katlar.

0|0
    1|0
  • iyiki domates fırlatmamıs

1|0
    0|0
  • Patates olan tipler var tabi ama bunu böyle dile getirmek yanlış.

1|0
    0|0
  • ben olsam hıyar derdim:) teknik direktör yok altyapı yok eğitim yok. Takılmayın bu laflara fazla

1|0
    0|0
  • Düşünce olarak haklı, üslup olarak haksız.

1|0
    0|1
  • Kendi naptıkı gs nin basında bir kendisine baksın.

0|2
    1|1
  • Fatih Terim, Senol Gunes, Ertugul Saglam, Mustafa Denızlı harıcı katılıyorum

0|0
    0|0
  • bence haklı yüzde 90 ı böyle

1|0
    0|0
  • Acaba hangi türk teknik adam düzgün bir kulüpte şans bulabilmiş

1|0
    0|0
  • haksız klüpler dandik teknik adamla iş bitmez alt yapı sistem komple bozuk

0|0
    1|0
  • haksız ! FENERBAHCELIYIM ERSUN YANAL FATIH TERİIMIN PERFORMANSI ORTADA MANCINIYMIS ! teh tehhh

0|0
    0|0
  • ersun hoca ona kadıköyde patatesi gösterdi sanırım

0|0
    1|0
  • bizim sir yılmaz vuralımız var daha iyi tanımamış onu

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...