• Sor
  • Bence

Çapkın erkek nasıl yola getirilir, nasıl burnu sürtülür, kulakları çekilir?

Erkek arkadaşım ilişkimizin başından beri çapkın. Adam sanki bağımlı. Gördüğü herkesle flört ediyor ve bunu benden saklamıyor. Beni aldattığını da... Daha Fazla

En İyi Görüş

• eger seni aldatmiyorsa ve kizlarla olani soyluyorsa, flirt olayi fazla samimiyete varmiyorsa adam capkin değil sadece flortoz birisidir :) burnunu surtsen de ne yapsan da bu huyu, ona guveniyorsan ve sadiksa sana ilgisi de suruyorsa gerek yok ki degistirmeye sen onu bu seytan tuylu haliyle sevdin sonucta :)

• evet flörtöz daha doğru bir tanım. ama bu şeytan tüyü değil artık şeytan postu haline dönüştü.
      en güzeli kısasa kısas gibi geliyor bana.

• kisas yapsan da devam eder ki :) ama dikkat et dozunu kacirma, o buyuk ihtimalle yillardir oyle oldugundan nerede duracagini biliyordur, sen de aliskin değilsen onermem

Erkekler Ne Diyor 15

• selamkendimden biliyorum ki "burnunu surtmek" "yola getirmek" , "adam etmek" gibi yaklasımların hicbiri işe yaramaz. Niye mi? zaten senden birsey saklamayan bir erkek "Asla kimseye hesap vermeyecegim, hatta yasadıgım seyleri de saklmayacagım " diye kendine soz vermistir. ozgurluk sıkı sarılınması gereken bir şey bu anlattıgın erkek icin. Senden saklanmamak icin herseyi acık acık yasiyor baksana. bu demektir ki "Beni Oldugum gibi kabule den bir kadınla mutlu olurum"...Sana mesajı acık. beni oldugum gibi kabul et, yoksa beni mutsuz edersin!Bu kadar acık mesajı gormuyorsan ne diyeyim ben sana. inatla burnunu surtmeye calis sen..h.ahaha hic sansın yok. Cok rastladım bana boyle yaklasan kadınlara...Ne yaptim biliyor musun buzzzz gibi sogudum o kadından. beni kabul etmeyip degistirmeye calisan ve ozgurlugumu engellemeye calisan kadına bırak sevgiyi, basit bir cinsellik bile hissetmemeye baslarım... Bu tip ozgurlugune duskun erkeklere , kadınlar sefkat, ilgi, oldugu gibi kabul ediş ve ozgurluk sunmalıdır. Ancak o kadınlarla mutlu olurlar. Gerekirse tersini dene, yani hadi sana bir kız bulalım falan gibi oyunlar öner...o zaman gercekten yuregini fethedeceksin bu adamın. senden baskasını hayatında bu kadar yakına yaklastırmaz. cunku senin yanında kabul gormenin ve ozgurlugun tadını alır.Elbet arada baska kadınlar olur ama sen ona bazı heyecan verici oyunlar sunarsan (baska kızları etkilemek, hafiften kurlasmaları icin ortam hazırlamak ya da onu en azından bu konuda destekledigni hissettirmek) sana karsı baglılıgını arttırırı. ...yok eger türkiyedeki "adamın burnunu nasıl sürterim" düsüncesindeki diger milyonlarca kadından biriysen kendinden nefret ettireceksin demektir, olacagı bu...Benim kadar da acıklıkla bu isin detaylarını anlatan olmaz sana sevgili RedRose:)

• 21gün

Konu çok eski olabilir ama merak ettim gerçekten herkes birbirini olduğu gibi kabul etmeli acaba diyorum partneriniz için aynı standartları özgürlüğü başkalarıyla yaşadığı veya yaşayabileceği paylaşımlara kabul verip onu gerçekten sevmeye devam edebilirmisiniz? Türkiye standartlarında toplumun kadınları ve erkekleri yetişme tarzı malumunuz.. Yoksa tabiki kimse kimseye baskı yapmasın ve özgürlük kısıtlanmasın gerçek o zaman yaşanabilir. Böylesi daha adil

• 10gün

ben kendi adıma , karsılıklı sevgi varsa , sevdigim kadının duygularını gizlemesi ya da kendinden bile saklayarak bastırmasını isetmem... sonuc olarak cinsel varlıklarız ve de bu arzularımızı hayatımızdaki en sevdigimiz kisiden saklamak kotu... kendimizden de saklayıp bastırıp normal ve hic yokmus gibi yasarsak da mutsuz oluruz. ilişki de mutsuzlasır birden. O nedenle acıklıgı seviyorum. Sevgiye ve iliskiye dair bir ozguvenle soyluyorum bunu ve sorun olmuyor iliskilerimde kız arkadasımın ozgurce kendini ifade etmesi ve yaşaması.

• Bişey olmaz ondan, sen gizli gizli yapandan kork.. Telefonunda erkek ismiyle kayıtlı kadın numarası dolu erkekler var onlardan kork asıl.. Karısıyla çocuğuyla zamanını geçireceğine erkek ismiyle kayıtlı kadınlarla vakit geçiren devamlı onlarla mesajlaşan konuşan sahtekar ahlaksızlardan olmasında.. Dürüstlüğü artı bence.. Flörtözlükten zarar gelmez, herkesten birşey kapıyo o ileri gitme diye uyar ona yeter..

• çok çapkınım lanet olsun ama sevdimmi tam severim...

• çok doğru bir yaklaşım yolunu yazdığım söylenemez ama sizde ona karşı benzer tavırlar sergilerseniz sizin neler hissetiğinizi anlamasına yardımcı olursunuz. Ciddi anlamda onun yaptıklarını ona yapın demiyorum ama hissettirin yaptığı yanlışı, o zaman kendi gururu birazincindiğinde sizin nasıl incindiğinizi anlayacaktır.

• yapman gereken sende onu kıskandıracaksın yoksa o hiç uslanmaz kıskandır onu

• onun burnunu sadece bir tek yolla sürtebilirsiniz kanımca , oda birine aşık olması fakat kızın yüz vermemesi .d

• Ben yola geldiysem herkes gelir.O da bir yere kadar canım.Devamlı çapkınlık olmaz.

• aldatarak :)

• degiştiremezsin 7sinde ne ise 70inde o dur

• Adam daha hormonlarına kendisi söz geçiremiyorken, sen nasıl yapacaksın ki bunu?İnsan neyse o'dur..

• Bunu istemediğini acıkca söyle. Yaparsada bırak gitsin.. Baskasıyla flört etmek ne demek. rahatsız edici..

• Ters psikolojiyi denesen? Sağdaki soldaki erkeklere baksan, gülümsesen? Bakalım o nasıl hissedecek...

• tam beni anlattınız :D kordum şimdi neden ne kötülüğünü gördünüz :D

• Ona vereceğin an agır ceza onu sensiz bırakmak.

Kızlar Ne Diyor 5

• sıktım, kısıtladım, anasından emdiği sütü burnundan getirdim, şifrelerini aldım, flörtleşmeye çalışan kızlarla polemiğe girip hepsinin korkulu rüyası oldum. Sonunda başardım. Ama bir de baktım ki biz çoktan bitmişiz..

• bknz: iliskide insanlari degistirmeye calismanin sonu

• Hiç Kendını Uzme.. Onlar Gelıp Gecıcı Sen Kalıcısın.. al Karşına Bagır Cağır, Senın Onun İçin Yağtıgın Fedakarlıkları Anlat.. Senın İçin Şundan Şundan Vazgectım Bana Bunları Nasıl Yaparsın De Ve Duygu Sömürüsü Yap Ve Uzaklas Ondan Telefonlarını açma, Gorusme Sewdıgını Belli Etme.. Bıraz Dolansın Peşinde... Bı Sure sora Senın Bu Tavrından Usanıcak we Senden Vazgecıcek Daha Dorusu İşi P*çLiğe Vurdugu İçin Vazgectını Sanıcak.. Ve Basıt Kızlardan Sıkılıcak Ve Emın ol Pişman olup Sana Geri Donucekk.. Benzer Bı Olay Benım Başımada Geldı Bunu Dene İşinee Yarıcak ;)

• Bu erkek tipleri en kaba sığmaz olanlardır. Onları bir kaba sığdırmak yerine, onların davrandığı gibi davran.Ne kadar empati o kadar sempati. Sana davrandığı gibi sen de ona öyle davranırsan, yaptığını anlar fikrimce. Arada aşk varsa, kafası dank eder, yoksa zaten yanlış gemidesin.

• eğer aldatmıyorsa flörtöz olmasının bir sakıncası yok bence. bırak dışarıbaşlılığı bu kadarcık oluversin, kendini zorlarsa tersi biçimde davranmaya bunalip ilişkiden soğuması ihtimali yüksek zira. sadece senin onurunu korumak adına, senle beraberken kadınlarnla aleni bir biçimde flört etmemesini isteyebilirsin, bu da senin en büyük hakkın zaten...

• Çapkın + doyumsuz aç gözlü erkek x sinir kat sayısı + zaman kaybı = hiç uğraşma

• flortoz olmasi ile capkinlik ayni değildir ki :) gozu doysa da bazen insan rahat anlasir karsi cinsle arada da iltifat eder ve bunu farkli sanar bazilari oysa ki olay sadece muhabbettir

• Öncekileri Göster
    • rahat edecekse benım yanımda rahat etsın ,kendi rahatlamak için benı rahatsız ederek değil.KESINLIKLE mesafelı olmalı yanımda kızlara karsı.Kendın egosunu kızlarda habıre test eden zevzek olmamalı

• bu egosunu tatmin değil ki aslinda, al ben de rahatimdir hatta bu yuzden de garip gelir insanlara bazen. ama sinirim belli yine de bak sana gore zevzek im :D ama nice mesafeli gorunenden de sadigimdir.

Yükleniyor...