Akrabam sevdiğini söyledi ama cevap versem mi vermesem mi doğru olanı bilemedim ne yapsam?

bi akrabam..sevdiiğini söyledi (face.den yazdı,cevaplamadım) sonra telimi bulmuş adını yazmıyacağını dedi ama baya belli etti kim olduğunu ..bayadır aklındaymış ama dile getiremiyomuş en son dedi,boyle cevap vermezsem beklermiş okulumun bitmesini ,sonra istiyecekmş.. "oyle diyrdu yani cevap vermediğim sürece bekliyeceğini söylüyordu mesaj atıyordu

aslnda biliyorum kim olduğunu ben..en son şunu yazdım "kim olduğunuzu bilmiyorum ,adınızı dmediniz ama ben okulmla ilgileniyorum şu an yazdım "sonra bu adını soyadını yazdı ben yine cevap yazmadım,sessiz kaldım bir iki gün sonra daha mesaj atmayı bıraktı...hiç atmamaya başladı

ben cevap vermiş oldum mu sizce,bu nedemek,hala bekliyor nedir?yani cevap versem hemen yayılabilr vermesem bilemiyorum ne yapmalyım?...maşalllah ... kafam da o kadar karıştı ki

• Sessiz kalayım seviyorsa zaten bekler
    33% (1)100% (2)60% (3)Oy Ver
  • Sessiz kalırsam ümidi kırılır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sessiz kalırsam ümid var zanneder çocuk
    33% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Çocuk vaz geçmiş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kıza vakit vermiş baskı yapmadan çocuk kız düşnsün diye bekliyor
    34% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yani hala bekliyo dmek mi vaz mı geçti demek bu mesaj kesilişini nasıl yorumlamalıyım yani sizce?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sessiz kalırsam ümidi kırılır

0|0
    0|0
    • sessiz kalırsam akrabam olduğu için çekindğimi düşünecekmiş bekliyecek miş oyle dedi.. şimdi ben sessiz kalınca bu ne anlıyacak ?sence?_

Erkekler Ne Diyor 8

• bende seni seviyorum çok iyi bir arkadaşsın umarım arkdaşlığımız böyle sürer sevgiliyle konuşulmuyı çünkü böle şeyler de

0|0
    0|0
  • İstemem yan cebime koy mode on

0|0
    0|0
  • şıkların yerini değiştirip sormuşun yine

0|0
    0|0
  • Sessiz kalayım seviyorsa zaten bekler

0|0
    0|0
  • Sen istiyomusun önemli olan o

0|0
    0|0
    • ben biraz zaman istiyorum bilmiorum şu an

• sessz kalırsam ne anlar ki

• onu bilemeyiz onun düşünceleri istemiyosan istemiyorum de zaman istiyorsan zaman ver bana de nasıl istiyosan öyle yap.

• bence cevap felan verme bir de akraban girdiğin riske değmez

0|0
    0|0
    • yani cevap vermeyince nasıl yorumlar sence gönlü var cevap vermiyor mu der istese yazardı kız istmiyor mu der sence sessizliği olumlu diye algılar mı ki

• cevap atmazsan bekliyor olucam falan yazmıştı sadece akrabam diye çekindğimi düşünürmüş sessiz kalırsam oyle yazmıştı ondan dedim bu sessz kalmamı olumlu olarak algılar mı diye?

• sen sessizliğini bozma o unutur zamanla seni merak etme hatta numarasını da engelle umudu kessin senden

• Çocuk vaz geçmiş

0|0
    0|0
    • sessiz kalırsam akrabam olduğu için çekindğimi düşünecekmiş bekliyecek miş oyle dedi.. şimdi ben sessiz kalınca bu ne anlıyacak ?sence?_

• a diyorum.

0|0
    0|0
    • cevap atmazsan bekliyor olucam falan yazmıştı sadece akrabam diye çekindğimi düşünürmüş sessiz kalırsam oyle yazmıştı ondan dedim bu sessz kalmamı olumlu olarak algılar mı diye?

• işte iki şık var hangisi olablir diye sordum bende siz olsanız en düşnrdünüz diye

• ben kendı adıma vazgectıgını dusunurdum

Kızlar Ne Diyor 2

• A şıkkı diyorum. sessiz kal bence

0|0
    0|0
    • bunu olumlu kabul eder mi ki acaba

• Sessiz kalırsam ümid var zanneder çocuk

0|0
    0|0
    • ama cevap vermiyosam niye oylse ümit var zannetsin ki oyle dğil mi

Yükleniyor...