Kalçamın sert olmasını istiyorum evde kendi başıma nasıl sert yaparım?

kalcami sert olmazin istiyorum evde kendi basima nasil kalcami sert yapabilirim? ve goguslerimi de erkekler sert gogusleri mi sever yoksa yumusakm mi ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• estetik yaptır :) bu ne lan azcık kendinizle barışık olun

0|0
    0|0
    • hmm o kadar kolay yaptirmak sanki ailem nede izin veriri tr gitmeme estetik yapmamaaaaaa...

• sana cekmisin ama sn daha betersinn cocuk

• sus be çocuk :D kandilin mübarek olsun

Erkekler Ne Diyor 12

• Sopa ile döv.

0|0
    0|0
  • merhaba.

onu elde etmek için bazı hareketler var düzenli bir şekilde belirli süre içinde uyğularsan bazı tavsiyelerle birlikte inşallah istediğin sonuca vararsın ..

eğer istersen yardımcı olmaya çalışacam

saygılarımla.

0|1
    0|0
    • merhaba ;) tskler insallah...burda yardimci olabilirsin bana ; )

• haha spor ozmaniyimisdaaa neyimiss.bndeee inandim sanaaaaa sanki...burdan denlee linkii olursa olur olmazaaa.bosver...l

• arkadaşım ayip bu yaptığın bak çok ayip .. ben sadece yardımcı olmak istedim .. neyine muhtacım senin .. neden bu şekilde konuşuyorsun ...seninle sayğıyla konuştuğum için mi böyle ..! başkaları gibi iğrenç iğrenç yorumları lafları kulanmadığı içinmi böyle ..

karşındaki kişiyi bil .. olgun ol .

genede sayğım var .

• Duvardan duvara vur

0|2
    0|1
  • ben yumuşak göğüs severim. kalça için evde squat hareketini yapmanı öneririm ağırlık kullanma tekrarı fazla yap

0|0
    0|0
  • Yumuşak severim ama gögüsleri bilmem ama kalca sıkılaştırmak için bir dizi hareket var bunları yaparak kalça kaslarını calıştırarak kalkık ve sıkılaştıra bilirsin

0|0
    0|0
  • spor yaparsan sık ve diri kalçalara sahip olursun. ama goguslerni cok elletirsen emdrirsen ister istemez yumuşarlar...şuanki halini resmini yolarsan sana spor programı yazabilirim...

0|0
    0|0
    • yaz simdii bakalim

• Düzenli olarak koşman lazım. bisiklet çevirirsen kalçalar sıkılaşır.. eger evde kullanabiliceğin br aerobik aleti alırsan faydasın görürsün.

• ok tskler ! ; )

• Manyak :)

sabah sabah hiç güleceğim yoktu. :)

0|1
    0|0
    • Gül manyak cocuk seni gulmek iyidir ; )

• yumuşak kalça yumuşak göğüs benim terichim. kalçaların yumuşak olması da güzeldir neden sert olmasını istysn ?

0|0
    0|0
    • oyle gzl duruyor bnce sert bnce cogu erkek.sert olmazini sever bnce

• ozaman bacaklarını geliştirmen lazım. özetle koşacaksın

• çimento döktür

0|1
    0|0
    • sacmaaa yorumlar yapmaaa.! kendii birseymi saniyorsun boyle yorumlar simdii cool muu.olduu neee ! scheiss kind

• ben çoğu soruda böyeyim zaten ;)

• hmmm iidir yaaaa hahhahhahhaha

• benle iletişime geç

0|0
    0|0
  • Ne iş yapıyorsun sen ?

0|0
    0|0
    • napcan ! ; )

• bb yesinler ahahhahahahahhahahahhhahahhhahhahahahahhahahahhahahahhhahhahahahahahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahaahhahahaahahahahahahahahahhhhaaaahhahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahah haahahahahahahahahahhhhaaaahhahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahhhhaaaahhahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahhhhaaaahhahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahhhhaaaahhahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahaha

• ne oluyor sana ? neyi yesinler ?

• birincisi ben yumuşak göğüslülere bayılırım yatarken kafamı dayadığım için vede elimden kayboluyormuş gibi! kalçan içinde yere yan yat ve bacaklarını düz biçimde aç kapa günde 50 defa.. yorulursan fazla kasma bırak...

0|0
    0|0
    • olduuu ok ! ; )

• bn sadennn cok.mutuluyummm ; )

• en azından emin olmak istedim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yürüyüş ve koşu da sertleştirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...