Sizce Hakan Çalhanoğlu kontratını iyileştirmek için mi Galatasaray'ın adını kullandı?

Bizim sözlükte takılırken baktım millet ateş püskürüyor kontratında iyileşme yapılsın diye adımızı kullandı diye.Hamburg'la uzattı kontratını kendisi.

Eğer böyle bir şey varsa artık duygusallığı bırakıp her Galatasaraylıyım diyene yüz vermemek lazımmış diyorum.

Zaten Hakan da Hamit hesabı oldu gelse de 30unda ayak basar artık ülkeye.Şimdi çocuğa da hak veriyorum bizden çok daha üst bir ligde forma giyip kendini geliştirmek istiyor gelmemesi normal karşılanır ama takımın adını kullanıp atması kimseye yakışmaz.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel bir oyuncu daha yaşı genç kendini orda geliştirmek istemesi normal ama ben bu elemanın ilerde Galatasaraya geleceğini düşünüyorum tabi 30 undan önce hamit 30 una kadar bayern munich real madrid buralarda oynadı :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yasi genc Türkiyede genc oyunculara yaklasim zaten malum gelmemesi iyi oldu gelse yedek kalicakti cogu zaman ama Hamburgta daha cok vakit aliyor.

Türk futbolunun sorunu bu genc yeteneklere karsi tolerans yok futbol hayati bitmeye gelmis insanlara dünya kadar para verip getiriyoruz :)

1|0
    0|0
  • dediklerinden hiçbirşey anlamadın ama sen diyorsan doğrudur katılıyorum sana ..

1|0
    0|0
  • Olabilir , bu şekilde fiyat yükselten futbolcu çok

1|0
    0|0
  • Hakan çok yetenekli.Türkiye'de hiçbir futbolcu gelişemez. Almanya onun için iyi olacaktır.Meyvesini milli takımda yiyeceğiz

1|0
    0|0
  • Almanya varken neden Türkiye'de oynasın ?

0|0
    0|0
  • Bazı galatasaraylılar Ronaldinho beşiktaşı kullandı ücretini iyileştirdi diyordu şimdi aynı şey galatasarayın mı başına geldi ilginç:))

0|0
    1|2
  • bıraz oyle oldu gıbı adam bır daha kı sene 2lıgde oynarken benı alın dıye ağlar

1|0
    0|1
  • gercek taraftar ve futbolcular fenerbahçe de senide bekleriz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dediğin mantıklı, bence de öyle evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...