Başınıza böyle bir olay gelse tepkiniz ne olurdu?

Bir pazar günü evdesiniz. Eviniz karman çorman.. Çöp ev olmak üzere. Yataktan yeni çıkmışsınız. Altınızda bir eşofman altı, saçlarınız it kuyruğu gibi tiftik ve iğrenç gözüküyor. Yüzünüzde makyaj olmadığı için göz altlarınız çökmüş. Çingeneliğin kitabını yazmak üzeresiniz... O anda evinize kuzeniniz geliyor. Haber vermeden... Mükemmel görünüyorlar süslenmiş püslenmişler. Eve sokar mıydınız onları:D ?

Güncellemeler:
Kuzeniniz ve onun hiç tanımadığınız bir arkadaşı*
Biraz önce yine geldiler ve bu defa eve girdiler.. . . . . . . . . .

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Sokmazdim rezillik!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eve almazdım bu ne lan pazar pazar habersiz gelecekler bende içeri alcam ha :) Kapıdan kovardım ardından da küfür içerikli mesajlar atardım :) :) :)

0|0
    0|0
    • :D:D:D almadım içeri ama çok rezil oldum

• :D o kuzenimi parça pinçik etmek istiyorum

• Kolay gelsin kardeşim :) ayrıca arkadaş olarak eklediğin için thank you :)

• Sanki roman okudum he :-)

0|0
    0|0
  • Ne pasaklı hatunlar var yarebbbbimm yaaa

0|0
    0|0
  • camı açar defolun lan derim zaten 5 para etmiyorlar!

0|1
    0|0
  • evde yokum derdim :D

1|1
    0|0
  • kuzenimi alırdım herhalde oraya kadar gelmiş sonuçta ama hiç sevmem pazar günü misafir gelmesini falan genelde bize gelmez kimse zaten

0|0
    0|0
    • kuzeninin yanında arksadaşıda var ama :(

• kuzene gel ona gelme diyemezyiz ya gelsin nabayım onun için özel bir hale bürünmem yani sonuçta pazar varsa birşey önceden haber verselermiş

• Kuzen sonuçta yabancı değil..

0|0
    0|0
    • yanındaki arkadaşı yabancı ama:D

• Erkek olduğum için ben alabilirim. Fakat kız olduğun için eve almamakla en doğrusunu yapmışsın ;)

• o halimi gördü ya üzerime çimnto döküp ölmek istedim

• çok heycanlı başladı sonu kötü bitti kitap yazma edebiyat 0

0|0
    0|0
  • sen git bir markete bişeyler al derdim postalardım :D

0|0
    0|0
  • oluruna bırakırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• suan aynen o haldeyim :D ay hic dusunemiyorum :D ilk once apar topar biraz toplarim her yeri sonra iceri alirim girmeyin demek olmaz :)

0|0
    0|0
    • almadım valla içeri:D:D

• neyse seni de umarım meşgul etmedim neverall :)

• yok tabi ki etmedin :)

• mecbur sokardım:)kaçış yok:)insanlık hali:):):):):)

1|0
    0|0
    • BEN SOKMADIM:d:d:D

• zaten tipim sayesinde çöp kadın imajını verdim. Bir de o eve sokup iyice rezilliğin dibine batamazdım. Çok ktöüydü ay o kuzenimi var ya sinidne şimdi facebookta engelliycem o derece

• yanlıs geldiniz kübra yok burada der kapıyı yüzlerine kapatırdım anaaammm:D

0|1
    0|0
  • Direk intihar nedeni )) kuzen sorun değil de

Hiç tanımadıgım birı yanlış anlar pasaklı biri oldumu düşünür))

0|0
    0|0
  • beklenmedik misafir gücü var anında toplanma islemi ama hem ev hemde kendin daginik olunca birini secmen gerekiyor :-)

0|0
    0|0
    • :D çok fena rezil olduk çok

• boşver herkesin bir dağınık anı vardır :-) dağınık sevenlerdenim deseyin :-P

• tabıkıde alırdım hadı bakalım kolları sıvayın derdım.yapalım tutalım ondan sonra oturup keyfımıze bakalım derım:D

0|0
    0|0
    • Ayyy arkadaşının yanındaki kıza ayıp değil mi?

• kuzenımın arkdslrınıda tanıdıgım ıcın sorun olmaz:d

• Müsait değilim der ne yapar ne eder gönderirim onlari ama kapidan yüzümü bile gostermem.

0|0
    0|0
    • Bizim evin giriş kapısına gelmişler. Gördüler artık yüzümüzü. Elden bir şey gelmiyor çok rezildi ya

• Evin en büyüğü sensin galiba canim annelik sana düşüyor o zman. Sıkma canını Rabbim kolayliginu verir elbet sana da babana da kardeşlerine de. Kuzeninin büyük hatası var bu konuda.

• salak şey. Kendin geliyorsun habersiz hadi tamam. Lan arkadaşının ne işi var beyin özürlü :(( Ay çok utandım

• Evde yokmuş numarası <333

0|0
    0|0
  • ben hemen odama kaçardım kapıyı annem açardı

0|0
    0|0
    • annemizde yoktu evde. Biz açtık. Çok rezil bir durumdu. Eve alamadım..

• :(:(:( zaten aşk acısı çekiyorum bir bu eksikti tanrının lanetli çocuklarıyız resmen ya:D

• yaaa bende sizdenim o zaman :(

Yükleniyor...