Sevgilinizin/eşinizin estetikli olmasını nasıl karşılarsınız?

burun estetiği yaptıran bayan çok malum :)sadece burunda değil dudaktan bütün bölgeye kadar estetik yaptırılabiliyor. eğer sevgiliniz ya da eşinizde böyle bir estetik olsa nasıl karşılarsınız? evlenmenizde bir etkisi olur mu yoksa umursamazmısınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Estetik yaptırmasını istemem, doğal haliyle kalsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben doğal severim kendisine bu işkenceyi yapmasını kabul etmem ama kendi seçimidir, kendisi olduğu için sevemediysem onu veya bunu hissetirmediysem bir şeyler yanlış gidiyor derdim.

0|0
    0|0
  • hoş karşılarım benim için yaptığını düşünürüm.. bana değer verdiğini hissediveririm...bu gayet iyimi?

0|0
    0|0
  • ufak gögüs bedense büyütebilir sorun yok . dudakda öyle yapsın ya yakışır

0|0
    0|0
  • sorun olmaz , bence yaptırabılır tabıkı

0|0
    0|0
  • Ben her şeyimi ve herkesi orijinal haliyle severim. Orasını burasını değiştirecek değil, saf ve doğal haliyle. (Orasını burasını değiştirenleri çok merak ediyorum. İlerde beyinlerini de başkalarıyla değiştirirler mi?) :)

0|0
    0|0
  • hiç söleme kendimi cyborgla sevişiyo gibi hissetmek istemem ıööğğğ

0|0
    0|0
  • Ajda pekkan gibi olmasın kafi :)

0|0
    0|0
  • estetik fuzuli masraf şimdi alışırım ben burnuna kulağına bağrıma taş basarım yine de yaptırmam :)))

0|0
    0|0
  • Hiç iyi karşılamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doğal severler:D

0|1
    0|0
    • böyle olsun canımı yesin baksana ne makyaj var ne bişey kaşını bile almıyo kadın valla ben askere gidiyom desin 15 ay beklerim :))) jdsjdhasjdjas link

• ne güzel işte kavgaya gireriz beraber korur beni :)))

• kavgaya girmesek de " ayhh tırnaam kırıldı pofff yhaaa " modunda biri olmasın en azından değil mi napim öylesini :D:D

• Sağlığı için gerekiyorsa, yadırgamam.

Aksi halde estetiğe karşıyım.

0|0
    0|0
  • Burnumda mecburi estetik var, normal karşıladı

0|0
    0|0
  • normal karşılarım

0|0
    0|0
  • hemde hiç iyi karşılamam hatta bitiririm ilişkiy...

0|0
    0|0
Yükleniyor...