Takıntılarım.. Cevaplarınıza ihtiyacım var:)

Herkese günaydınn :)

Sizlere sormak istediğim bir soru var.Saçma gelebilir çoğunuza.Ama benim gibi takıntılı biri için çok önemli.

Erkek arkadaşıma hayattan en çok ne olmasından korkarsın diye sorduğumda, önce annem ve babamı sonra da sevdiklerimi kaybetmek dedi.

Burda tuhaf olan ilk olarak anne-babasını söylemiş olması değil.Beni de o telaffuz etmemesi.Siz olsanız ne düşünürdünüz?Takılır mıydınız buna?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sürü faktör var söylememesi için olayın yaşandığı ana dönersek yüzü yüze veya mesajlaşma olabilir telafuz dediğinde yüzyüe olduğunu anlıyorum gıcıklığına şakasına böyle birşey demiş olablir ki ben bunu çok yapan biriyim hemen orda atlamalıydın ya beni falan diye :) Herşeyin ciddi olduğunu varsayarsak ilişki süreniz önemli çok kısa bir ilişkiyse sen daha kimsin ki annesi babası gibi olacaksın yanlış anlama. Sen kendine takıntı yapmak için sormuşsun bu soruyu ona Ki bugüne kadar gördüğüm 7 senelik ilişkilerde dahil hepsinde gerçekten sevgili çok alt sıralarda anne baba mertebesi erişmek evlilikten bile çok sonrayı bulur. Ama kabalık etmiş yinede söyleyebilirdi.

0|0
    0|0
    • Telefonla konuşuyorduk.1 senelik bir ilişki.Ciddiyiz.Ve anne babasından önce değil sonra söylemesi gerekiyordu.

• Yinede bu durum seninle alakalı içinde bir yerlerde bir süphe var demek ki bir açık arıyorsun bu süpheyi yenemzsen ilerde daha çok şeylere takılırsın eğer sevmediğini düşünüyorsan bunun gibi çok neden varsa bunları bilmek gerek hepsini bilemeyiz bence aynı soruyu bugün yarın tekrar sor sonra seni yine söylemezse dediğim gibi beni unutuyorsun veya beni kaybedersen üzülürmüsün gibi birşey ekle sonuna

• Peki.Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevdikleri kısmında sen de varsın

0|0
    0|0
  • nıye takılayım kı cocuk dogruyu soylemıs bende olsam aynısını soylerım ;)

0|0
    0|0
  • normal :D

0|0
    0|0
  • abartma bea sen bugun varsın yarın yoksun onlar hep vardı olacakda

0|0
    0|0
    • O nasıl bir cümle

• okudugun gıbı ıste basbaya cumle... unutma aıleden baska herkes yalan dolan ustelık sevıglısın yarın ne olacagı bellı mı sımdı bana kızabılırsın ama yarın ayrılınca aklına gelırım nasılsa o zaman hak verırsın kaldıkı evlıler bıle bosanıyorken sevgılıyken ayrılmak cok da zor degıl

• sevdiklerimin demiş ya işte sen de varsın orda yani bence buna fazla takılma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabi takılırdım önce anne baba demesi bile kötü buna bile takılırdım haklısn canım bendede var bitane bundan ne diyim ki bnde verdğim degeri azallttım madem onun annesi babası daha önde benden benimde fazla fazla değer vermeme gerek yok diye düşünüyorum artık

0|0
    0|0
    • 6 senedir çıkıyoruz bide

• Anne-babası demesi normal.Aynı soruda bende aynı öncelikle cevap veriyorum ama oraya benimde dahil olmam lazımdı.

• Sevdiklerimi demiş işte. Ayrıca ne bekliyodun ki? Nikahlı kocan değil sonuçta

0|0
    0|0
    • Elbette.Ama uzun zamandır birlikteyiz.Ve evliliği düşünüyoruz.Kısaca alındım.

• sevdiklerimi kaybetmek derken içinde sende varsındır :))

0|0
    0|0
  • evet takılırdm.

0|0
    0|0
  • takılacak birşey göremedim aile herşeyden önce gelir

0|0
    0|0
    • Aile herşeyden önce gelir ama benim takıldığım beni ayrıca zikretmemiş olması

• sevdiklerim derken seni de kastetmiştir ya kafaya takılacak o kadar çok şey varken böyle ufak tefek şeylerle sıkmayın bence canınızı :)

• teşekkürler canım:)

Yükleniyor...