Aşk diye sandığınız şeyin sizi bir gün ne ile karşılaştırıcağını biliyor musunuz ?

Arkadaşlar beni burada gayet iyi tanıyorsunuz...

Ben aylardır kendimi birine aşık ve onunla evlilik yoluna girmeye hazır hissettiğimi sanıyordum fakat aslı öyle değilmiş...

Nasıl mı ?

Bundan 3 gun once eski sevgilimi gördüm İlk aşkımdı ve 2.5 yıllık bırlıkteliğimiz vardı.. Hayata gözlerimizi birlikte açmıştık.. Birbirimizden başkasının olamazdık.. Ayrılığımızın uzerınden 2 den fazla yıl gecmesıne rağmen biz hala doğum günlerimizi unutmaz 00.00 da ilk mesajı birbirimize atardık...

Velhasılkelam o baska bırılerıyleee , ben ise baska biriyleydim. Onun benden haberi yok benim ise ondan... 3 gün önce onu gördüm vucudumun titrediğini , sanki bir kez daha ilk kez aşık oluyormuşum gibi hissettim... O günden Bu sabaha kadar her gece ruyalarıma girdi. Birkaç dakika evvel twitter profilinde bir kız ile birlikte olduğunu gördüm.. Sanırım ilişkileri var.. Bir zamanlar Benim hayatımın adamı bugünlerde bir başka kızın biriciği...

İnanılmaz derecede sinirlendim sanki çaresizim onu bir kez daha kaybediyormuscasına saçma sapan bir his var içimde.. Dakıkalardır elim telefona gidiyor kufurler yazıyorum yazıyorum siliyorum tekrar yazıyorum siliyorum "sanane kızım ne haddine" deyip kendimi çekiyorum ama içimde ki acı nedense tarifsiz...

Ben bugün aşk sandıgım şeyin aslında aşk olmadıgını öğrendim...

Siz hiç benim yaşadığım gibi bir olay yaşadınız mı ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben sevdiğim kız için okul bıraktım şehir değiştirdim 2 sene kaybım var hayata 2 sene gerien başlıyorum beni yolda gördü selam vermedi.. kızlar kadar şerefsizi yokmuş dedirtti bana içimden evet belki seninki kadar bir duygu olmasa da ben aşkım için elimden ne geldiyse yaptım ve kanıtladım ona kalmıştı gerisi ama istememiş demek ki soruyorum kendime acaba benim yerimde o olsa ne yapardı sevdiği için okul bırakır mıydı ? aynı şehri kazanamama riskini göze alır mıydı ? hayır çünkü tembelin tekiydi bir tarafı yemezdi buna adım gibi eminim..

neyse artık başkası var hayatımda beni kaçıranlar pişman elde edenler mutlu olsun ne diyelim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kimsenin özel hayatına karışmaya hakkın yok

hem senin şuanda bir ilişkin var

ve o bir başkasını sevmeside gayet doğal

eğer onu hala seviyorsan ki unutamamışsında

şu andaki ilişkini sonlandırırsın

özür dilersin buda ayrı bir sorun tabi

sonra ilk aşkını unutamadığına dair bir mesaj atarsın

ve tabi oda şuanda bir sevgilisi var

bu ilişkiyide yıkmaya hakkın yok

belki oda senihala seviyordur

rüyanın yorumu aslında seni sevdiği anlamında

ama tabi diğer insanları kırmadan bunu nasıl yapıcaksınız

1|0
    0|0
  • O seni gördümü ?

Eğer gördü ise mesaj at.

1|0
    0|0
  • hakuna matada

1|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ama madem durum böle kufur yazma ara konus ınsanın içi tıtrıyo vucudu tıtrıyo heyacan korku karmasık bır duygu gorunce yasadıgın :(

1|0
    0|0
  • Psikolijin bozulmus saplanti haline getirmissin.

1|0
    0|0
  • evet eskiyi unutmak zordur hayırlısı olsun hakkında ne diyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç yaşamadım. Rabbim'de o durumu yaşatmasın inşaallah. Bence senin ona mesaj atman iyi veya kötü anlamda hiçbir etki yapmayacaktır. Boşuna mesaj atmış olacaksın.

Ve sonrasında keşke mesaj atmasaydım deyip pişman olacaksın çünkü hiçbir şey değişmeyecek.

Bence hayatına devam etmelisin. Egerki o kişiyle evliliği yaşamamışsan muhakkak ki bir hayır vardır.

1|0
    0|0
  • geçici bir etkilenmedir.etkide sayılmaz maziyi anımsama.

1|0
    0|0
Yükleniyor...