Kapat

Yazıyor yazıyor..Aldatılan kadının dramını yazıyor..(gizlifenomen)

Ulen Allahsızlar aldatmayın ;siz aldatıp defolup gıdınce o ınsan bıdaha toplayamıyor yerle bır olup enkaza dönüşüyor sevmıyorsan basgıt ama aldatıcak kadar acızleşmeyın ya;kendımden bılıyorum 2 senedır hala yedıremıyorum özguvenım yerlerde yazıktır gunahtır "ah" almayın sonra bidaha ne siz ne de aldattığınız insan g*tü başı toplayamıyor ..Haksızmıyım be arkadaşlar..!

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• ülenn kadir aplaa hahlusunn hemde dibine kadar :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Aldatanı aldatmak büyük bir şereftir pişman değilim onun ne durumda olduğu umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Ayrıl ama aldatma ayrilik belki o kadar insanın canını yakmazda ama ihanetin mazereti olmaz gerçektende.

1|0
    0|0
  • Haklısın ms gizli :)

1|0
    0|0
  • aldatmaktan daha kolay bir şey var sadece 2 kelime ayrılmak istiyorum demek yeterli sonra ne yaparsan yap fakat bunu söylemektense aldatmak daha zevkli geliyor bazılarına :S

1|0
    0|0
  • Üzüldüm senin adına.

Bence bir insan aldatıyorsa sevmiyordur yoksa mutluluğu başka yerde aramaz kafaya takma.

1|0
    0|0
  • iyi güzel yazıyonda senin gibi naralar atanlardan daha çok korkar oldum kimin ne olacağı belli değil diyorum yanlış anlama ( kime güveneceğimizi şaşırdık topunun hıaamınaaa )

1|0
    0|0
  • yürü be reyizz kim tutar seni

1|0
    0|0
  • Vala bro aldatan kadında olsa erkekte olsa karakterini cükim

1|0
    0|0
  • haklısın doğru söze ne hacet...

1|0
    0|0
  • Yemin ederim ki haklı :) zor durum tabi çok

1|0
    0|0
  • güzelde Allah sız olmamış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahhhahhhhhh haklısın bacım haklısın.. erkek milleti işte hepsinin köküne kibrit suyu...

1|0
    0|0
  • yürü be hatce abla sonuna kadar arkandayız!

1|0
    0|0
Yükleniyor...