Gönlünü almak için ne yapardınız ?

Yaptığınız bir şakanın hayvani bir şey olduğunun farkında olmadan arkadaşınıza yaptınız diyelim ve o da tahmin ettiğinizden de fazla kırılırsa ,gönlünü almak için ne yapardınız ?

Güncellemeler:
Güncellemeye sövenler ! sövmeyin la canım sıkkın zaten

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• kermitcim ve hicazkar ablam. sizi ÇOK seviyorum. o kadar dedim geçti bitti diye ama kendi ısrarıydı. kahvesini bile soğuttu :((

5|2
    0|0
    • ya sen iste ben sana taze taze anında çeker de ısmarlarım ya. Küslük yok değil mi ? :)

• En sonunda ağıt ekibini (caminin orda kiralanabiliyorlar) alıp ağlıcaz böyle giderse zaten :)))

• Ben hazırım ağlamaya her an :) ekibe gerek yok

En İyi Erkek Görüşü

• şakanın ayarını tutturamadın gibi başkan .D

0|1
    0|1
    • yav hiç sorma başgan ettik bir hayvanlık

• Adamın dibisin

• Seni görünce dayanamadım başgan seçeyim dedim şark köşesine alayım dedim seni:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaptığım şakanın hayvani bir şey olduğunu söyler ve onun vereceği tepkiyi önceden kestiremediğimi izah ederdim.

Hadi ben eşeklik yaptım, bilemedim. O da eşek değilse halimden anlayıp affeder.

0|1
    1|0
    • Madame'dan gene adam gibi bir cevap.Teşekkürler

• Bazen karşındakinin değerini daha iyi pekiştirmen için böyle tatsızlıklar yaşaman gerekebiliyor.

• çok doğru ve güzel yazdın ellerin dert görmesin

• Hayvani şakalar yapmam.

0|2
    0|2
    • farkında değilsin o an işte diyelim.oldu ya boşluğuna denk gelir insanın

• Günah yapmışsın özürünü kabul eder belkisi

0|1
    0|0
  • güldürmeye çalısırım baktı başını bala çekıyo yapıştırırım agzına arkadaslar arasnda küslük olmaz dıye :) ( yaşanmış bı olaydır )

0|1
    0|0
  • kermitcan iyisin hoşsun ama dilinin ayarını tutturamadım dimi...

olayın soğumasını beklerim öncelikle,sinirlerini biraz yatışmasını sonra zaten o da fazla alınganlık yaptığını anlar bende fazla ayılık yaptığımız anlayıp özür dilerim...

0|1
    0|0
    • Zamanın geçmesine gerek kalmadan ayılık yaptığımın farkına vardım ama iş işten geçti valla bir kere :'(

• muhakkak öyle değildir,az çok seni tanıyorum...dediğin gibi ardını düşünmeden hareket etmişsin:(

karı tarafın durumu nasıl anladığı da önemli olan..dilerim yumuşar diyorum...

• utandım,yer yarılsa da içine girsem dedim. bu sözü hiç bu kadar hissederek söylemedim valla.

• Özür dilerim kabul etmezse kendi bilir

0|1
    0|0
  • Hatanı anlamak en büyük erdemlerdin biridir.Aferin sana helal olsun.

0|1
    0|0
    • Keşke anlayacağım bir hatayı hiç yapmasaydım.Teşekkür ederim

• demek ki yasaman gerekiyormuş ki bir daha ayni hatayi asla yapamazsın sana drrs niteliğinde olmuş. Atalarımız boşuna dememiş Bir musibet bin nasihatten iyidir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Direk gider söylerim, yakın arkadaşımsa gider sarılır, öperim.

0|1
    0|0
  • bira ısmarlarım

0|1
    0|0
  • Basardım parayı :D

0|1
    0|0
  • çok üzgün olduğumu defalarca söylerim en sonunda öyle bıkar ki tamam hadi affettim çakal diyecek kadar abartırım sonra öpmeler şakalar komiklikler işte :)

0|1
    0|0
  • . bir şakayı da kaldıramıyorsa niçin 'arka'-daşız? diye düşünsem de özür dilerim yani...

0|1
    0|0
  • sempatiğim ben her türlü alırım insanın gönlünü,hiç endişe etmem:)))hep öyle oldu zaten:)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...