Hayatta en çok neyden nefret edıyorsunuz?

valla yemın billah şu hayatta en çok galatasaray ve galatasaraylılardan nefret edıyor ve gıcık kapıyorum :D pekı sızler

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Duygularıma tercümansın.

Galatasaray-Futbol

Akp-Siyaset

İnsanlık-Yalan söylemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayatta en çok kendimi ifade edememekten nefret ederim. "kelimelere ve konuşma üslubu" denilen kavramlara çok önem veririm. Kendimi ifade etme konusunda çok başarılıyımdır. Bu sebepten ötürü karşımdaki insanın beni anlayamamasından nefret ederim.

0|0
    0|0
    • kendınıze göre kendınızı ıyı anlattıgınızı dusunebılırsınız ama belkıde ıyı anlatamıyor olabılırsınız bazen ve bu durumda öyle dusunmek saçma yanı bı bakıma dıye dusunuyorum

• galatasaraylılar olarak sarıldık ağlıyoruz senın gıbı bir kekonun gs yi sevmeme opsiyonu bizi derınden sarstı :)) ey kuyruk acısı sen nelere kadirsin :D

0|0
    0|0
    • keko sensindir..esprı yaptıgınımı sanıyorsun...kuyruk acısı olanlar bellı

• böyle deliren fenerli görmek işte bütün mesele bu :)) sinirlenme arkadaşım sana illa gs yi sev demiyoruz neyse şimdi sen asaletımden susup cevap vermıyorumlara falan gırmeden sana ii gec..ayrıca bıraz kıtpa falan oku verdıgın cevap fazla banel ve sığ..

• 1 ayda okudugum kıtap sayısı 5 bu 1. şunu diyeyim bı takım için delirmem bu 2..sadece şunu diyebılırım burada maksat görüş bildirmek...ben gs den nefret eden bırıyım yalan yok.sizde fenerden nefret edersınız gs li olarak bunada lafım yok...ınsanların dusuncelerıne saygı duyar saygı duyulmasını ön görurum..ukalaca yazıtınıza bişi demesem daha ıyı olucak sanırım

• Hangi takımlısın ?

0|0
    0|0
  • soruyu soranı buldum millet

link

0|2
    0|0
  • Demek benden neftet ediyosun

0|0
    0|0
  • çok ilgi çekiceksin şimdi galatasaray falan :D

0|0
    0|0
    • ben fenerbahçelı oldugum ıcın ilgi çeker galatasaraya gıcık oldugum için ant içerim :D

• Senden ediyorum suan

0|0
    0|0
  • Eski patronumdan ve eniştemden coooooooook nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • Çok üzüldük Galatasaraylılar olarak

0|0
    0|0
  • neden onlar insan değilmi ?

0|0
    0|0
  • bende yalandan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Türk ve Müslüman düşmanlarından

0|0
    0|0
  • hayatta n çok gıcık olan insanlara gıcığım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Az sonra bu muhabbet 6-0 lardan UEFA kupalarına Papazçayırından ALisamiyene ordan da sonunu hesap edemeyeceğim yere uzar :)

Tamam anladık Fenerbahçelisin :)

Bizde sizi sevmiyoruz zaten problem?

1|0
    0|0
  • IrkciLardan..

0|0
    0|0
  • Bende ateistlerden nefret ederim hiç sevmem kendini beğenmiş darvinin got.kıllarını

0|0
    0|0
Yükleniyor...