Hocanın tepkısı ne olur?? lütfennn yorum yapın

merhaba bu soru bı arkadasıma ait ve yorumlarınızı beklıorum

=>6 ay once genc bır hocam vardı ve bana açıldı ve ben de hocam olmaktan ılerıye gıdemezsınız dedım ve o gunden sonra görmedım simdi ise bana onun öğrencısı ve aynı zamanda onunla her konuyu konusabılecek olan bı arkadası gıbı bı çocuk teklıf ettı ve ben ondan hoşlanıyorum, eğer teklıfı kabul edersem sımdı bu çocuk hocaya ben bu kızla çıkıyorum dıye benı anlatırsa hocanın tepkısı ne olur?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hoca ne karışır yaa, annen mi baban mı hiçbir hakkı yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öğretmenlerle aşk yaşamayalım,yaşayanları uyaralım

0|0
    0|0
  • insanoğlu bilemezsin, hoca seni ne kadar sevmiş, ya da sevmiş mi, ama elde edilemeyen değerlidir bilirsin, hoca arkadaşı uzaklaşır.. en fazla gıcık gider, notlarını düşürür sıfır verir, ne çıkar ki ? not: hoca hiç tepki vermezse kork geleceğe saklanmış planlar olabilir.

0|0
    0|0
  • hocanın birşey söylemeye götü elvermez çünkü sende daha büyük bir koz var ayrıca bu nasıl hoca lan herkes herşeyi anlatıyor mu ona ?

0|0
    0|0
  • sen hocanın tepkisini neden bukadar önemsiyorsun bir dürüst ol kendi yüreğine sor amacın duyup kıskanması mı üzülmesimi yoksa içinde ufacıkta olsa hocaya bişey var mıyoksa o çocuktan gerçektenmi hoşlanıyorsun önce bu sorulara cevap ver

bana sorarsan hoca duyarsa üzülür tabi eğer hayatında biri yoksa

0|0
    0|0
  • seyine bile takmaz

0|0
    0|0
  • hoca kötü düşünür tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne tepkisi olacak hiç bir tepki veremez. Hocadan değil çocuktan hoşlanmışsın hocadan değil Hislere saygı duyulmalı.

0|0
    0|0
  • oo entrikalar seni bekliyor.

0|0
    0|0
  • anlatmaz oda eşşek değil ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...