Bir gün otobüste ya da metroda hayatınızın belki de en önemli kararlarından biri? :)

Günlük hayatta sıklıkla toplu taşıma kullanırız özellikle İstanbul ve Ankara'da yaşayanlar.Herhangi bir gün metroda,otobüste karşı cinsten hoş biriyle karşılaştınız tam size uygun olduğunu düşündüğünüz biri hayallerinizdeki kişi ilk görüşte aşk gibi ve kesişiyorsunuz ne yaparsınız o kişiyi orda bırakıp belki de hayatınızın sonuna kadar unutmak zorunda mı kalırsınız yoksa bir adım mı atarsınız?Adım atarsanız ne yaparsınız?

0|0
178

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımın aşkı ise daha müsait bir zamanda beni bulur zaten...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• kesinlikle adım atarım. önce parmağına bakarım yüzük filan var mı diye :) eğer yoksa ve işim de acil değilse onun indiği durakta inerim. çaktırmadan yanına yaklaşırım ve telefonla konuşuyor gibi yaparım. ve konuştuğumu duymasını sağlarım. sonra şarjım bitti numarasına yatıp nazikçe telefonunu rica ederim. çok acil konuşmam gerektiğini falan söylerim. o da verir zaten insanlık gereği :) sonra kendi numaramı onun telefonuna kaydederim. kendi numarama da bir çağrı bırakırım daha sonra ulaşabilmek için. sonrası gelir zaten bir şekilde :)

0|2
    0|1
  • Merhaba derim. Derim yani

1|1
    0|0
    • o kadar cesursun yani

way be .. :)

ben o kadar cesur değilim

sen nerde yetiştin böle

• Tabii ki adım atmam. O atarsa da azarlarım diye düşünüyorum. :)

0|0
    0|0
  • ben bayan oldugum ıcın yaklasamam ama o bı atakta bulunursa büyük ihtimal olumlu tepki verirdim gercekten cok etkilendiysem

0|1
    0|0
    • çok mantıklı eğer o da aynı şeyleri düşünüyorsa yaklaşır

• yaklasmasan bile biraz bakısırken tebessüm ederek ilgini belli edebilirsin. erkek kişi mesajı alacaktır. fakat sadece bakışırsan gelmeyebilir

• ertesi gün bir başka otobüste aynı duyguyu yaşayabilirim. o yüzden çok önemsemem. ama o an çok istediysem indiği yerde selam veririm. yaparım sanırım:)

0|1
    0|0
  • nesıne asık olayım tutacakları tutuşuna mı asık olayım :SD:AD:AD hele metrodayekn sınır oluyorum herkes bırbırıne bön bön bakıyo ıyk

1|1
    0|0
    • Evet ya metro da en azından bakacak yer olmalı. O ne öyle herkes illaki birbirine bakmak zorunda kalıyor. :))

• bakar geçerim.

0|0
    0|0
    • peki o sana karşı hamle yaparsa?

• ciddiye alacağımı pek sanmam. bana yaptıysa başkalarına da yapmıştır diye düşünürüm.

• Bisi yapmam kaderde varsa yine karsilasiriz nasil olsa :D .. Arkadasm da kocasini otobüsde görmüs arasdirmis cep nr bulmus nasil bulmussa o kisiyi aramis,şu anevli mutlu cocuklular yane :D

0|0
    0|0
    • küçük ilçede ya da bazı küçük illerde mümkün bulmak ama İstanbul'da hiç sanmıyorum :D

• Burdada hic sanmiyorum ... Somayida unuttum arkadasima nasl yaptiysa :)

• bakıyorsam bir adım attar . atmazsa da gider yani :)

0|1
    0|0
  • Tanımadığım kimseyi kesmem ayıp ayıp :D

0|0
    0|1
  • deliriyoruz. ama bu hep beraber oluyor.

0|0
    0|0
  • sadece görünüşünden etkilendim diye tanışmak istemem

0|0
    0|1
    • tanışmadan nasıl tanıyacaksın peki? dış görünüş varsa bir tanı önce yani bence :)

• ben gidip tanışmak istemem.. O gelirse olabilir

• Adım atmam gelsin kendi atsın adımı derim atmazsa da atmaz -.-

0|0
    0|1
  • asla konuşmam

0|0
    0|0
  • çoğu kez oluyo hatta açık açık bakışıyoruz kesişiyoruz ama hiç adım atmadım karşıdan da gelmedi sanırım insanlar karşılıklı olarak çekiniyo bu konuda ben adım atmam karşımdaki atarsa da olumlu olurum

0|1
    0|0
  • öyle bir şey mümkün degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk görüşte aşk değil o ilk görüşte beyenirsin o kadar

0|0
    0|0
    • kişiden kişiye göre değişir anladın işte nefesini kesecek biri

• Dediğim gibi çok güzeldir beyenirim ama beyendiğimle kalır

• İlk görüşte aşka inanır mısınız yoksa tekrardan mı geliyim derim :D

1|2
    0|0
    • güzel bir yaklaşım :D

• yada :D saatiniz çalışıyor mu dersin oda evet derse benim ki işssizde iş bulabilir misiniz dersin kız koşarak uzaklaşır :D

• Zenginlerin takıldığı düzgün mekanlarda şansını denemek daha doğru .

Otobüs metro dan pek uyumlu biri çıkmaz sadece dış görünüş yetmez.

İnsanlar zaten bir telaşenin içindedir toplu taşımada .

0|0
    0|0
  • gebzede kızın bitanesi kesti kesti moralim bozuktu tersledim valla otobüsten inerken ayagıma çelme taktı yere yapıştım

0|1
    1|0
  • ankara metroda güzel hatunlar oluyor ancak kesişirken hoşlandığını anlamak çok güç :D

0|0
    0|0
  • durak sor devam et :)

0|1
    0|0
  • La oğlum ben metroda hergün aşık oluyom, hergün birine evlenme mi teklif edeyim?

0|0
    0|0
  • çok denk geldi ama her kesiştiğimle tanışcam diye bişey yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...