Hayatınıza mola vermek istediğiniz oldumu?

yani nişanlınızdan, sevgilinizden , işinizden ayrılıp ,aslında hayatınızın istediğiniz gibi gitmediğini fark edip, hayatınızı yeniden sıfırdan yönlendirmeyi düşündünüz mü ya da bunu başarabilen var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• oluyor zaman zaman tabi.

1|0
    0|0
  • Ben artık mola bitsin istiyorum

1|0
    0|0
  • hayatım hiç yolunda gitmedi ki :) dışarıdan çok iyi gözükebilir ama insan iç dünyasında hep farklı şeyler istiryor

1|0
    0|0
  • bu ülkede öyle bir ekonomi yok kardeşim.sakın gaza falan gelme.fena şaplarsın.

1|0
    0|0
  • ewet bazen mola vermek gerekiyor ama bir turlu olmuyor

1|0
    0|0
  • herşeye sıfırdan başladım .. ama başaramadım ..

1|0
    0|0
  • Bence mola vermekten ziyade, gözlerini avuç içlerinle kapat ve ben ne yapıyorum sorusunu kendine sor. Bunu saatlerce düşünebilirsin ama bilgisayar karşısında değil. Kendine mantıklı bulduğun cevapların kendini tanımaya ve tanıtmana yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • En zoruda çaresizlik değilmidir bazen.Oturupta bir sigara yakarsın bir kafede veya bir sokakta oturur izlersin insanları koşuşturmaca alel acele telaş,belki bir tutam sevinç ya da hüzünlü gözler vardır hepsinde yalnızlık endişesi çaresiz bakışlar..

0|0
    0|0
  • Şu anda öyle bir dönemdeyim ama yön vermekte zorlanıyorum.Dubaiye mi kassam İngilterede master'a mı kassam şu ayşe fena değil ona mı kassam yatıp uyusam mı bilemiyorum asdasaf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oldu tabi olmaz mı. ama sonra bir durup düşündüm bunlar anlık sıkıntılar bence. insan hep gitmek veya yaşamını değiştirmek idtiyo. ama sonra bir bakıyosun ya benim kurulu düzenim var zaten sevgilim ,ailem, okulum . benim sorunum bugün vardır yarın hallolur diye düşün bence.hatta bir kaç gün sakinleş kendini dinle

1|1
    0|0
  • evet şu an mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...