Bu akşamki Beşiktaş-A. Madrid maçı münasebetiyle bir soru sormak istiyorum...

Taraftarı olmadığınız Türk takımlarının yabancı takımlarla yaptığı müsabakalarda hangi tarafı destekleme eğiliminde olursunuz ? Neden ?

• Her Türk takımını desteklerim.Milli değerler,ülke puanı vs.vs.
    63% (34)75% (46)70% (80)Oy Ver
  • Kende takımımdan başkasını desteklemem,diğer takımlardan banane
    13% (7)3% (2)8% (9)Oy Ver
  • Sırf inadına yabancı takım kazansın isterim
    15% (8)10% (6)12% (14)Oy Ver
  • Diğer.belirtin.
    9% (5)12% (7)10% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
17 mayıs 2000 de de,2008 deki Sevilla galibiyetinde de sevinmişimdir ülkemizin takımının başarılarından ötürü..@msg812 iyi oldu hatırlattığın belirteyim dedim :)) Saygılar..Akşamki maçta inşallah tur atlayacak bir skor alacağız..Hadi bakalım görelim hep beraber
Herşeye rağmen yine de BEŞİKTAŞK ! mart ayına kadar avrupa maçlarını takip ettiysek eğer beşiktaş sayesinde oldu :) bu akşamı hariç tutarsak eğer şu ana kadar ki performans için teşekkür etmek gerek..yenilince hakettiğini buldu diyen adamlar zaten yenseydik de sevinmeyeceklerdi.Önümüzdeki maçlara bakacaz artık :)

0|0
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• Sen benim her gece efkarım, gözümdeki yaşım, sigara dumanım

Sen benim damardaki kanım, alnımdaki yazım, şanlı Beşiktaşım...

Kalbimin en orta yerinde büyük bir yangın var, alevler içinde

Beşiktaş sana yemin olsun, bitmeyecek sevdan mezarımda bile...

Beni benden alır siyah beyaz renklerin, sen benim kalp atışımsın

Sen bana babamdan kalan miras değil, oğluma olan borcumsun...

Her maçına gittiğimde, o formayı gördüğümde hayallerim umudumsun

Cebimdeki son bilet param, belki de son sigaram sen en büyük tutkumsun...

Sen benim her gece efkarım, gözümdeki yaşım, sigara dumanım

Sen benim damardaki kanım, alnımdaki yazım, şanlı Beşiktaşım...

Kalbimin en orta yerinde büyük bir yangın var, alevler içinde

Beşiktaş sana yemin olsun, bitmeyecek sevdan mezarımda bile...

Sadece BeşiktAŞK'ıma destek veriyorum :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• futbolla uzaktan yakından bı bılgım yoktur hıc anlamam ama laf olsun torba dolsun hsabı besıktası tıtarım kucuklugumden berı ve oyuzden ne olursa olsun desteklerım ama eger bu fener galata vs dıger takımlar olsaydı yıne desteklerdım hepsı kendımın cunku ulkemı temsıl edıyor

0|0
    0|0
  • Sormana gerek yok tabikii Türk takımını desteklerim ...

0|0
    0|0
  • Simao Sabrosa yeter..

Tam destek benden :)

1|2
    0|1
  • A diyorum

0|0
    0|0
  • Milli değerler

0|0
    0|0
  • Söz konusu takım hangisi olursa olsun ülkemin takımı kazansın isterim

0|0
    0|0
  • b dedim Beşiktaşlıyım.valla zamanında çok destekledik artık desteklemiyorum kendi takımımdan başkasını.Milli maçlar başka kırmızı beyaz en büyük Türkiyee..

0|0
    0|0
  • yer siyah ,gök beyaz :D

0|1
    0|0
  • İyi olan kazansın

0|0
    1|0
  • Kendi takımımdan başkasını desteklemem, diğer takımlardan banane :(

0|1
    0|0
  • a dedim. ama pek kazanacagından ümidim yok ne yazıkki.

0|0
    0|0
  • Karaktersizlik bence.

0|0
    0|0
  • Türk takımını desteklerim

0|0
    0|0
  • son cevabim A diyorum ve dedim

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıym zaten takımımın arkasndaym ayrıca böyle durumlarda Her Türk takımını desteklerim

0|0
    0|0
  • C dedim.

0|0
    1|1
  • o değil de maça gideceğim bugün. ehe çok pis çakacaklar gibi geliyor bana da neyse :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Fener konusunda nötürüm, yenilirse üzülmem, kazanırsa sevinmem. Ama Beşiktaş ve Trabzonspor'un maçları olduğunda kazansın isterim.

0|2
    0|0
  • Eskiden gerçekten A şıkkını temsil ediyordum ama maalesef gördüklerim, yaşadıklarım beni desteklememeye itti.

0|1
    0|0
  • siyah beyaz ölüm yaşamm

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim Türk takımlarını destekliyorum çünkü Türk kimliğim her zaman fenerbahçeli kimliğimden önce gelir

0|1
    0|0
    • Sen ne yaparsın onu mrak ettim ben de matzede :) yaz sen de istersen inadına yabancı takımı desteklerim de yargılamayız en azından ben yargılamam ;)

• son haberler ne yönde takip etmedim affedildi mi affedilmedi mi bilmiyorum

• affedilmemiş en azından bu maç için kadro dışı biraz önce duydum.Hilbert sakat,ernst cezalı atleti'nin 3-1'lik skor avantajı cabası imkansıza yakın gibi beşiktaşın şansı

• şöyle bişi var fenerbahçeliyim zamanında cimbom m.utdı yendiği zaman babamla arabayı alıp cimbom bayrağıyla dolaşmışlığım vardır ama geçen gün beşiktaş madridten 3 tane yiyince daha ilk yarı bitmeden beşiktaşlılar fenere sallamaya başladılar niye destekliyimki ben şimdi bu takımı?

0|1
    1|0
    • liverpool maçında geçtiğiniz dalgalardan olmasın

• aynı şeyi kastetmiyorum yalnız beşiktaş taraftarı 3-0 oldu daha ilk yarı bitmedi kendi maçını bırakıp fenere sallamaya başladı böle bir mantıkla maç izliyolar liverpool maçındada rezilliğinle dünya tarihine geçmişin destekliyimmi bunu?

• eğer türk takımı manığıyla hareket ediyorsan desteklemek değil sahip çıkabilirdiniz ama nedense ilk dalga geçen sizdiniz.samimiyetinizi gördük böylece.biz herkesin içini dışını bilirz merak etme gösterişten naralar atmayız..

• A şıkkı

0|0
    0|0
  • Allaha şükür ölümüne BEŞİKTAŞ lıyım zaten... fakat a.madritle herhangi bir TÜRK takımı karşılaşcak olsa illaki TÜRK takımını tutarım işin içerisine Millyetçilik girer ;)

0|0
    0|0
  • bu akşam türk futbolu için çok önemli bir gün..puan ve prestij açısından..BEŞİKTAŞımız bu akşam bizim büyük destegimizle..tarihte bir çok kez yaptıgı mucizeleri yapacaktır...

1|0
    0|0
  • aslında türk takımlarını tutuyorum gerçekten tüm desteğimi de veriyorum bugün olduğu gibi ama fenerbahçe hariç o 2000 yılında arsenal maçında yaptıklarını unutamadığım için onu tutmuyorum

0|1
    0|1
  • Ben Fenerbahçeliyim ama Ülke dışı maçlarda ne olursa olsun Türk Takımlarını tutarım.Hem ülke puanı hem de Milli değerler açısından...

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ben. avrupa kupası maçlarında trabzon beşiktaş yada diğer türk takımlarını desteklerim ama fenerbahçe maçında rakibin yenmesini isterim...

1|0
    0|1
  • iyi oynayan (futbolu güzelleştiren) takımı desteklerim yerli yabancı olması farketmez (milli maçlar dahil) mesela liverpool - beşiktaş maçında 15. dakikadan sonra liverpoolu destekledim. 90 dakikaya 8 gol sığdırdı adamlar helal olsunu hakettiler.

0|0
    0|0
  • ya ben zaten beşiktaşliyim yani otomatik olarak beşiktaş i tutuyorum

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım lig maçlarını hiç izlemem , fanatik değilim ama yabancılara karşı yapılan maçlarda hep milli maç havası olur bende...Tabii kartaldan yanayız bugün...

0|0
    0|0
  • Her Türk takımını desteklerim.Milli değerler,ülke puanı vs.vs.

0|0
    0|0
  • avrupa maçlarına mahalle takımım bile çıksa onu desteklerim..:)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe dışında desteklerim. Tiskiniyorum Fenerden nedense :D

Akşam da yenilecez ama her zaman tam destek. Gücüne güç katmaya geldik formanda ter olmaya geldikkk! Beşiktaş seninle ölmeye geldik Beşiktaşşş!

0|0
    0|2
  • Türk takımını desteklerim fenevbahçe olmadığı sürece :)

0|0
    0|0
  • inadına beşitaş !

0|0
    0|0
  • bu akşam hepimiz siyah beyaz renkleri destekliyoruz

0|0
    0|0
  • Atletico Madrid'in kazanması dileğimle :)

0|0
    0|0
  • er Türk takımını desteklerim.

0|0
    0|0
  • fanatik fenerli olmama rağmen tabii ki türk takımlarını desteklerim. neden mi? çünkü ben de TÜRK'üm

0|0
    0|0
  • türk takımını..a dedim..

0|0
    0|0
  • fenerbahçe hariç her takımı desteklerim

0|0
    0|1
  • ben fenerin rakiplerini tutuyorum...

0|0
    0|1
  • Bjk ye çaksınlar bu akşam güzel olur...

0|1
    2|6
  • fenev hariç her takımı dünyanın neresinde olursa olsun desteklerim.fenev galip geldiğinde o artsilklere dayanamıyorum.

0|2
    0|1
  • trük takımı

0|0
    0|0
  • farketmez galatasaraylıyız ama dısarda herkesı destekler sonra kosteklerız

0|0
    0|0
Yükleniyor...