Günlük Yaşamınız Monotonlaştığında Ne yaparsınız?

Malum iş hayatındayız , sabah iş akşam ev, ufak kaçamaklar falan belirli bir yerden sonra sıkmaya başlıyor. Hayatınızın monotonlaştığını farkettiğinizde akşam iş çıkışında , haftasonları neler yaparsınız?

Çalışan herkeste bu tip sorunlar vardır sanırım.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hem çalışıyorum hem de okuyorum. Hayatım büyük ölçüde monoton sayılır, bu durumdan kurtarmak için farklı programlar da yapsam yine monoton yine monoton. Hayatı doğaçlama yaşayan birisi de değilim, plansız adım atmam ben. Monotonluktan kaçış yok.

Sabah okula git, öğleden sonra ofise geç ve akşam saat ona kadar orada çalış. Uygun araç bulursan şehir dışına araba almaya git (artık bu da monotonlaştı), eve gel biraz kitap oku ya da internette zaman geçir, daha sonra uyu.

Ertesi gün yine aynı.

0|1
    0|0
    • Elbette hep monoton ama soruyu sormamdaki amaç kişilerin zevklerinde farklılıklar olacağından belki aklıma gelmeyen birşeyleri birilerinden duyup belirli bir sürede olsa zevkini çıkarabilir miyim diye düşündüğümden.

Samimiyete teşekkürler.

• Ben de cevaplara bu yüzden göz atmıştım zaten, aklıma gelmeyen şeyleri başkaları görmüştür diye.

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel böyle devam et derim

0|0
    0|1
    • Sıkıldığın herhangi bir şeyi yapmaya devam eder misin derim :)

• Sokakta hayat varrrr

Atarım kendimi sokağa <3

0|1
    0|0
    • Aynı mantıktayız. link kendim çekmiştim. Fakat zaman dar oluyor falan bir yerden sonra aynı mekanlarda sıkmaya başlıyo ya da ben fazlasını istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• komünist döverim

0|0
    1|0
  • hayat devam ediyor diceksin o kadar ya da iş değiştirceksin napıcaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...