Siz bu durumda olsanız ne yaparsınız ?

üniversite öğrencisiyim. sınıftan bir çocuktan hoşlanıyorum. bu çocuktan önceden de hoşlanıyordum ama sevgilisi olunca vazgeçtim. sonra ayrıldığını öğrendiğimde bir şeylerin bitmediğini farkettim. facemde ekli değildi ekledim. daha sonra bir fotoğrafımı beğendi bende onun fotoğrafını beğendim. ama belli bir zaman sonra facesini dondurdu. sınıfta dikkatini çekmeye çalıştım ama malesef başarılı olamadım. en kötüsü de en yakın arkadaşı benden hoşlanıyor olabilir? sizce ne yapmam gerekir?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hımm eğer en yakın arkadaşı senden hoşlanıyorsa, bunu muhakkak onunla da konuşmuştur ve kesinlikle seninle ilgilenmez. Arkadaşına yamuk olur.

Çok damimi ve kalıcı dostluklar varsa arkadaşı sana teklifte bulunduğunda , sen ret etsen bile sonradan sana yaklaşmaz. Tek şansın Senden hoşlanan arkadaşı sana açılmadan, senin o arkadaşa gidip hoşlandığın çocuğu sorman, Yani hoşlandığın çocuğa ilgin olduğunu ona belirtmen.

Böylelikle senden hoşlanan çocuğun umudunu kesmiş olur ve hatta durumu hoşlandığın çocuğa anlatarak belki dikkatini de çekenilirsin. :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En yakın arkadaşının senden hoşlanması senin suçun degil.Vazgeçme.

0|0
    0|0
  • Bence güzel olsan her türlü olurdu o iş, en azında takılırdı yani demek ki takılmalık tpin dahi yok

0|0
    0|0
  • Akışına bırakıcaksın elınden gelenı yapmışsın daa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk adımı atan kesinlikle olma farkedeceği varsa farkeder kedi fare oyunu oynmaaya luzum yok..

0|0
    0|0
  • istemiyorsa olmaz bence zorlama

0|0
    0|0
  • Arkadaş bağı kurmaya çalış ortak arkadaş vesilesiyle sonra açılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...