Hediye takı seçimi konusunda erkeklere tavsiyeleriniz neler? Sevgilinize bir takı tasarlasaydınız ne yapardınız?

Sevgilinize bir takı tasarlasaydınız ne yapardınız?

a)Tasma

b)Yüzük

c)Piercing

0|0
23|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• bileklik =D

0|1
    0|0
  • d hiçbiri...

hayatta uğraşmaz öyle işlerle...

0|1
    0|0
  • takı yapan bir kıza takıyı zor beğendirirsin.hele ki incikli boncuklu (kendimden biliyorum)

cameo yüzükler bu sıra çok moda. hem de nostaljik bir havası var romantik tarzda olanları. Onlara bakınabilirsin.

firuze taşından olan takılar oldum olası çok hoşuma gider.

bir de ben broş çok severim. popart bir broş da çantaya, kot monta felan çok tatlı gidiyor. link link bu bloggerlardan satın da alabilirsin.

bunların harici güzel bir saat de pek hoş olur.

şunlar da fikir verebilir, bakın derim link link link

eğer ki bütçe çıkarsan, Swarovski 'den bir şeyler bakınabilirsin. link

0|1
    0|0
    • tşk linkler için, bazıları çok hoşuma gitti. Tabi daha 1aydır tanıyorum ve haliyle takı konusunda eğilimini bilmiyorum. Zaman ve gidip görmem gerek o takıları :) gerçi bir kaç fotosu var yaparken çektiği :) Öğrenene kadar senin linklerde uzun uzun gezerim artık :)) tşk tekrar

• ne demek yakamoz, umarım onun da hoşlanacağı güzel bir hediye olur sonu :)

• Seviyor ki bu kadar takısı var.. :)

Bir tane yüzüğü çaktırmadan alırsın al sana yüzük ölçüsü..

Küpe kolye de tarzına göre alabilirsin..

0|1
    0|0
  • Tasma

0|1
    0|0
  • ağızlık olabilir konuşmasını istemediğimde takardm :D

0|1
    0|0
  • Takı dedınde şimdi benı en en en hoşlandığım süs eşyamdan vurdun:))

Takı bence kadının ayrılmaz parcası çok severek ullanıyorum küpelerım,bileklıklerım

saatlerım takmadığım zamanlarda onlara baksam nbenı mutlu etmeye yetıyor.

Şimdi kız arkadasının nasıl bır tarzı var ona dıkkat etmen lazım

mesela benım küpelerım genelde bayağı büyüktür küçük küpelerım az sayıda var

Benım küpelerım kulağımda sallanmalı ,keyıfle tasıyorum böyle olunca

ama tabıkı kımı bayan arkadaslar küçük top seklınde sever ama bunlar bana hıtap etmez

Benım takılarım abartılıdır .Bülent ersoy kadar olmasada :)))

0|1
    0|0
  • bence şık ama sade bişeyler almalısın.nazik görünmeli abartmanın anlamı yok.renk olarak kararsız kalıyorsan renksiz sade almalısın.yüzük alıcaksan mutlaka tek taş al.çok mutlu olucaktır.küpelerde ben önceden halka severdim ama şimdi küçük taşlı nazik küpeleri daha çok seviyorum.sende bence kibar sade bişeyler almalısın...

0|1
    0|0
  • küpe

0|1
    0|0
  • Bileklik

0|1
    0|0
  • tasma yapardım.

0|1
    0|0
  • Kolye

0|1
    0|0
  • Bileklik

0|1
    0|0
  • Bileklik.

0|1
    0|0
  • Kolye yaptı bana:)

0|1
    0|0
  • erkekte hiçbi takıyı sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • ben takı çok severim ama maalefes alerjim var altından başka bir madde derime alerji yapıyor..

altın olarakta beyaz altın severim..

yusufçuk kolye işlemeli taşlı yüzük ve yine sallantılı olmayan ama gösterişli taşlı küpe ..

halka halka içine geçmişte bileklik...

0|1
    0|0
  • kıyafetine uyuyor mu diye dusunme o uydurmasını bilir rahat ol :) kaliteli olsun bir kere takınca bi yeri kopmasın da, kendi zevkine gore bulursun bir seyler benden tavsiye, baykus simgesi olan kolye kupeler moda ;) yuzugu de ayarlanabılır olanları var onlardan secebilirsin

0|1
    0|0
  • Ağır dursun varoş görüntüsü olmasın. Taksimde ki pasajlarda çok farklı ve şık şeyler var. Adres olarak orayı gösterebilirim. Sakın prensesten alıyım deme. :)

0|1
    0|0
    • istanbulda değilim ama.. o da orda değil.. Adanadayım ve o da izmir de. Ya ekonomik imkan oldukça tabi iyi şeyler almak isterim de.. çokk model var ki :'(

• Hımmm ben istanbul olarak düşündüm. Ya yeniyse hediye alma daha dur. İlişkiniz ilerlesin zevkini öğren öyle al. Şimdi alırsın beğenmez sanada söyleyemez. Kötü bi başlangıç olur.

• yaptım o hatayı bugün, ilk hediyemle de neyse, telafi edecem ilk buluşmada.. ama şu ay bir geçse.. bir gitsem yanına.. :)) var aklımda bişey, sevimli ve hoşuna gidecek inş

• Tasma elbette.

0|0
    0|0
  • Bileklik olabilir.

0|1
    0|0
  • sevgili yok takı yok dert yok ohh mis :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tasma ne yaa yuh. bileklik yapardım

0|1
    0|0
  • bence çok iyi tasarımcılar var. herkes uzmanlık alanıyla ilgilenmeli.

0|1
    0|0
  • 5i bır yerde

0|1
    0|0
  • Bİr melek kolye tasarlayıp yapardım.

0|1
    0|0
  • yüzük

0|1
    0|0
Yükleniyor...