Fenerbahçe bu haliyle Galatasaray'ı yenebilir mi?

Fenerin bu kötü haliyle galatasarayı yenebilecekmi yoksa galatasaray uzun aradan sonra kadıköyden 3 puanı alabilecekmi

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• berabere bitecek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• asıl biz bu halimizlee yeneriz.. biz ne kadar zor durumda olursak size o kadar cok gol atıyoruz.. istatisdiklere bakınız.. ayrıca şu var 10 senedir yoğurdunuz maya tutmamış.. şimdi diyorsunuz ya tutarsa, 10 senedir bunu diyorsunuz zaten.. evet şu anda gs ii bir döneminde ama 6 tane attığımız senede uefa kupanız ı almıştınız :D

1|1
    1|1
    • kupayı aldıktan sonra 6 tane atmıştınız bilinen bir gerçek ama uefa kupasını aldığımız seneki çoğu futbolcu yoktu bunuda hatırlatmak gerekri o zamanki güçte değildik gerçi bunlar bahane olmaz ama bunuda unutmamak gerekir

• hayırlısı olsun diyoruz

2|0
    0|0
  • Galatasaray alacak inşallahh (:

0|0
    1|0
  • bjk yener hepsini.

2|5
    2|6
  • Berabere biter diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • fenerbahçe maçı alır

1|1
    0|1
  • Fenerbahçe çakıcak görürsün.

1|1
    0|2
  • Fenerbahçe alır.

0|2
    2|3
  • Onu değilde fenere kaç gol atıcaz onu merak ediyorum :)

1|1
    0|2
  • Galatasaray goturur.

3|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 30

• Fenerin halinde ne varmışki saha dışı olaylarla uğraşıp yinede yolumuza devam ediyoruz kafa kafaya geçer maç bence Fenerbahçemize güveniyoruz

1|1
    0|0
  • :):) bu da sorumu? :):)

gayse FENERBAHCE yi ne zaman Kadıkoy de yenebilmiş ki? :):):)

Tabiki 3 puan fenerin..

Bacakları tir tir titriyor gene tüm gayselilerin :):)

son 1 haftadır futbolcuların ve fatih terimin gozuna uyku girmiyormıus

korkularından :):)

1|1
    0|0
  • Galatasaray alır. Fatih Hoca her zaman büyük maçların adamıdır. Maçı kolay kolay bırakacağını sanmıyorum. Bunun dışında son 4-5 sezondur Galatasaray Kadıköyde hiç de fena oynamıyor. Üstelik bu sefer lider olmanın verdiği rahatlık da var. Gönlüm Galatasaray'dan yana ama her türlü sonuç beni mutlu eder,yeter ki maçın hakkını verelim. Zaten büyük bir aksilik olmazsa şampiyonuz. Bu bize yeter :)

0|0
    1|0
  • Erken konuşmamak gerek..Bekleyip görücez.

0|0
    0|0
  • bence fenerbahçenin şansa ihtiyacı var

şans faktörü eşit olsa galatasaray en kötü beraberlikle döner

ayrıca hakemin galatasarayı dogramasını bekliyorum, playoffa çok açık fark olmasın istiyorlar...

öyle penaltı falan değil, ilk yarıda 2 stopere, engin ve meloya sarıyı döşersin, her hava topunda çalarsın faulü...

0|0
    0|2
  • fenerbahçe her haliyle yener.. 6 -0'ı hatırlayın FB ligde kötü durumdaydı ancak çillibom olunca fbarcelona gibi oynadı..;))

1|0
    0|0
  • fenerin ölüsü gsnin dirisini satın alır 6-0 lık sezonda fenerbahçenin hali çok daha kötüydü unutmayalım o dönem şampiyon takımın en az 20 25 puan gerisindeydik yani ölümüz dirildi tabutun tüm çivilerini gs ye çaktı biliyorsunuz yine çakacak

1|0
    0|1
    • O sene şampiyon olan takım Galatasaraydı bro. Sorun yok size yenilelim şampiyon olalım..Sizde korkuyosunuz yediremeyosunuz kendinize sadece eteklerinizdeki alevi bi söndürün zira hiçbirinizin içi rahat değil :)

• yıllardır hep bir iddaa sizinkisi sizin için en büyük mutluluk şampiyon olmak değil fenerin herhangi bir takıma yenilmesi bu arada o seon şampiyon beşiktaştı yavrum siz 6 taneyi yeyince gtü toparlayamamıştınız hani sen küçüktün hatırlamassın hadi abilerine sor anlatsınlar

• fenerin halinde ne var ki onu anlamadım baska takımı olsa bizim yerimizde bu kadar kadro kaybına ragmen cokdan topu dikmiştii .. mabedimizde her türlü indiricez 6syi yeterki takım son 20 dakka geriye yaslanmasınn ..

0|1
    1|0
  • Bir GS olarak ne zaman seyretsem yenildiğimizden yola çıkarak, c.tesi seyretmicem, GS kazanacak..Kahinlikse kahinlik..:))

1|0
    0|1
  • ben fanatik bir beşiktaş taraftarıyım ama bu sene galatasaray şampiyonlugu hak etti..dogruyu söylemek gerek her zaman..bu sene onlar oynadı onların hakkı..

1|1
    0|1
  • Ben bir Galatasaray'lı olarak,zor bir deplasmana gittiğimizi ve baskılı oynayan takımın rahat kazanacağı bir maç izliyeceğimizi düşünüyorum.Ama Fenerbahçe taraftar faktörü ile bir adım önde olucaktır.

0|1
    0|0
  • galatasaray alır

0|1
    0|1
  • fener fark atacak..5 ten aşşa atmaz

1|3
    2|3
  • Fenerbahçe kesin yener. Kendi evinde maçı cinconlara vermez :)

1|1
    0|0
  • bu sefer çok başka imparatorun aslanları yenecektir güvenimiz sonsuz onlara felipe melo selçuk ve golmander den gol bekliyoruz

0|0
    0|0
  • galatasaray dagıtacak

1|1
    0|1
  • galatasaray kesin alıcak tarihe adını bir kez daha yazdırcak.buraya yazıyorum demedi demeyin.

0|0
    0|3
    • 13 seneden beri Kadıköy maçları öncesi aynı şeyleri söylüyorsunuz. sıkmadı mı artık ?

• Holden sizde 30 yıldır bu sefer Türkiye kupası bizim diyorsunuz asıl siz sıkılmadınızmı?

• son noktayı koyuyorum yarın kadıköy fenere mezar olucak

• gs bu sene iyi :)

0|1
    0|1
  • Fb bu haliyle wc ihtiyacini giderir anca.

1|1
    1|1
  • herzeman yener

0|0
    0|0
  • Bız galatasaray ı 11 e 9 cıksak yıne yenerız zaten mac a 1 0 yenık cıkıyolar. Olumuz yeter beee.

0|1
    0|0
  • 2000de johnsonla koymustuk samiyende. o mactaydım ben. bizim icin kötü hal ii hal farketmiyor ...

0|1
    0|0
  • zor...

0|1
    0|0
  • babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

0|1
    0|0
  • GALATASARAY 3 - 0 fenerbahçe .

1|0
    0|1
  • her haliyle yener

0|1
    0|1
  • fener cinconu her yerde :) ne şekilde olursa olsun ...

0|2
    2|2
  • sanmıyorum ama saha üstünlüğü var

0|0
    1|0
  • bizim ölü halimiz bile sizi havada karada denizde...

0|0
    1|0
  • iddaa programına döndü bura

0|1
    0|0
Yükleniyor...