Eşiniz olmasını istediğiniz kızda hangi özellikleri ararsınız?

erkekler cevap versin lütfen eşiniz olmasını istediğiniz bir kızda aradığınız özellikler nelerdir ?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeyi düşünmüyorumda normal olarak cevaplarsam olmamı :D

0|0
    0|0
    • Neden evlenmeyi düşünmüyorsunuz?

• Ama bu evlenen insanlarda düzgün insanlar değillermi sanki ortam kızı olmayan bir bayanda yapıyor böyle şeyleri nerden bilebilirizki belkide zamanla böyle oluyorlar kimseye ön yargılı değilim ama dediğim gibi şimdi daha çok gencim belkide ilerde değişir fikirlerim teşekkür ettim tavsiyelerin için

• doğru diyorsun hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. ama bunu zamanla tecrübeler edinerek öğreneceksin neyin ne olduğunu. daha evlenecek yaşta değilsin zaten. ama zamanı geldiğinde evleneceğin kişi ile ilgili acele etme ve ön yargılı da olma. en kötü ihtimal evlendikten sonra eşinin iyi bir insan olmadığını öğrenirsin(ALLAH korusun kimsenin başına gelmesin inşALLAH). öğrendikten sonra bu onun ayıbı olur utanacak o olur sen temiz kalmayı başar yeter. ve sakin ol hiçbir insan katil olmaya değmez!

Erkekler Ne Diyor 15

• temiz olsun

anne olma ve annelik konusunda istekli olsun

kanaatkar olsun

beni sevsin

birazda sempatik olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • Sende ne özellikler var

0|1
    0|0
  • Cıvık bir kişiliği olmasın ağır başlı olsun ama yerinde eğlenmesinide bilsin bide güvenilir olsun yeter

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevebı kişidem kişiye değişir ama asıl merak ettiğin kişinin yaşına yaşadığı çevreye ve kültüre göre şekil aldığını düşünüyorum tabi belli bir yere kadar aile de önemli bir faktör oluyor

0|0
    0|0
  • Zeka anneden geldiğinden dolayı çocuklarım için zeki olmasını isterim.Eğitimli ve bakımlı kadın olması şart.Ayrıca ayakarı güzel olmalı:)yoksa evlenmem

0|0
    0|0
  • dışarıda hanımefendi ... devamı bende kalsın

0|0
    0|0
  • iyi niyetli

tatlı hassas olsun biraz çekingen olsun beni gerçekten sevsin biraz nazlı olsun

fiziksel olarak

en az 160 165 boyunda saçı gözü önemli değil hoşlandıktan sonra

0|0
    0|0
  • saygı edep

0|0
    0|0
  • vicdan merhamet..

0|0
    0|0
  • Patlıcan Musakka

0|0
    0|0
  • yanımda olsun o bana yeter..

0|0
    0|0
  • sevgi,saygı,vicdan

0|0
    0|0
  • sevgi, saygı, sadakat

0|0
    0|0
  • kaynanasıyla eltisiyle görümcesiyle iyi geçinsin...

0|0
    0|0
  • ne özellik istersin diye soranlardan olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...