Bana bunların tanımını yapacak birileri var mı?

İnsanlar çok farklı şeyler söylüyorlar bu konuda açıkcası bir kanıya varamadım. Düzgün bacak nasıl nasıl olur ? parantez bacak nedir çarpık bacak nedir? mesela bacaklarımızı birleştirdiğimizde baldırların arasında biraz boşluk kalmasının anlamı nedir? düzgün bacaklı bir hatun resimi var mı gösterebileceğiniz?(Not: Resimdeki hatunun bacaları kalın olmasın çünkü o bacakların arası her halükarda kapanır kilodan dolayı) Teşekkürler...

Güncellemeler:
yaa şimdi çarpık değilim o kesin bacaklarım kalın değil 165 boyum var 49 kiloyum ince bacaklarım tabi çöp gibi de değilde yani her neyse bacaklarımı kapatınca baldırlarım arasıında biraz boşluk var dizlerim birbirne değiyor arasında boşluk yok alt bacağimında arasında boşluk var ama ( ) bu şekilde değil aç parantez kapa parantez değil yani bir sıkkıntı yok mu demek bu?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• link buna çarpık bacak diyolar. arası fazla boşluk çünkü. baldırlar dışa bakıyo farkındaysan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnternete "parantez bacak" ve "çarpık bacak" şeklinde yazsan buraya bu kadar uzun yazana kadar, çoktan cevabı öğrenmiştin :)

Düzgün bacak bana göre, sadece profilinde ki fotodan yola çıkacak olursam yaklaşık senin gibi işte. Ne çöp gibi, ne kafam kadar. Ortası en iyisi :D Ama fiziki olarak yüz güzelliği en önemlisi.

0|0
    0|0
  • Parantez bacak genelde futbolcularda vardır

V şekli çarpık bacak vardır

Bir de kızlarımızın minibüs şöförleri odası başkanı gibi ayak ayak üstüne attığında ortaya çıkan çarpıklıklar vardır

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • topuksuz ayakkabı ile arkadan bakıldığında bacaklar yere kadar bitişik ve sütun gibi iniyorsa, ayrıca vücuduna uyumlu gözüküyorsa o bacaklar makbuldür anam bilesin.

topuklu ayakkabı geçerli değildir zira çarpık bacaklı kızların bacaklarını düzgün göstermek için kullandığı en önemli silahtır.

0|0
    0|0
  • mesela bacaklarımızı birleştirdiğimizde baldırların arasında biraz boşluk kalmasının anlamı nedir? bunun anlamı şudur; ideal bir fiziğe sahipsin demektir tabi benim nezdimde.

0|0
    0|0
  • bide hiç balta girmemiş bacaklar var biliyonuz değilmi

0|0
    0|0
  • sen hiç uçtuunmuu...

0|0
    0|0
  • kaslı kıllı selülitli olmıyan her bacak güzeldir :D

0|0
    0|0
  • Yolda yürürken kişileri incele zaten anlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çarpik bacak yani rasitizm kucuk yaslarda ortaya cikar d vitaminin eksikliginde vucut agirligini tasiyamaz bacaklar ve egilir senin dedigin bosliuk herkeste olur kimsenin tam olarak kapanmaz parantez seklinde degilse sorun yok .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...