Erkekler bu sorum size !!!!

Siz erkekler bu kadar aşalık olmak zorundamısınz ? biri sizi sevince götünüzün kalkması niye yok yere bir kızı ağlatmanız salak salak tavırlarınız hep haklı oluşlarınız kalp bu kırdığınız farkındamısını?

Güncellemeler:
Yoruldum artık nefes alamıyorum boğuluyorum yaşamak istemiyorum iyi niyetimi hep kullandı yeter demek istiyorum diyemiyorum yaşamıyorum bile insanlığımı unuttum Allahıma sığınıyorum bitek :,(
Sevgilim yine hakaretler etti sinirliyken hakaret ediyor hep ve çok üzülüyorum napıcam :(

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik farkıdır

Bir de bir insanı sevsen de eğer mesafeniz belliyse asla mesafenden şaşma ve haketmeden hiçbir şekilde bir şey verme. ilgi olur, taviz olur.

Bir erkek çok egoistse sevgini tüketir.

Bir erkek çok kişiliksizse sevgini tüketir.

Bir erkek çok hovardaysa sevgini tüketir

Seni de tüketir.

Sevgilisi olsanız da geçerlidir bu. Neyse ona göre muamele etmelisin, tıpkı sana olmaması şekilde muamele ettiği gibi. Lütfen toparlan.

0|0
    0|0
    • keşke toparlana bilsem insanlıktan çıktım nefes alamıyorum artık yaşamak zor geliyo

• Sabırlı ol, geriye bakma artık, zarar verene izin verme.

• vermişim bikere oda devam ediyor işte

Erkekler Ne Diyor 25

• Hep söylüyorum serseri ve p-i-ç lere aşık olduğunuz sürece üzülmeye mahkumsunuz efendi iyi olan çocuğu denemelisin sıradaki hasta gelsin :D

0|0
    0|0
  • kendini önemse.

0|0
    0|0
  • Siz de kovalamayın,ağır olun,kadın olun biraz.Kovalarsanız,öyle sulugöz olursanız daha çok ağlarsınız

0|0
    0|0
  • Yanlış genelleme,her gün birçok benzer soru geliyor zaten iki cinsten de var bu tip kişilikler.Karaktersizlik cinsiyetle alakalı birşey değil.

0|0
    0|0
    • hiç hak etiyorum ama ben bunu :(

• yani karşılıksız mı bilmiyorum seviyorum diyor ne kadar gerçek bilemicem

• Valla hiçbir bilgi vermediğin için ben de bilemiycem.Belki sen gereksiz yere büyütmüşsündür.

• Hangi aşağılık erkek bu kıza inception etkisi yarattırarak soru içinde soru sordurttu !1!11!1!

0|0
    0|0
  • hatalı seçimlerinizin faturalarını herkese kesmeyi bırakın artık.

0|0
    0|0
  • Bu durum sadece erkeklerde mi var diye sormak lazım bence?

0|0
    0|0
  • Belliki biri canını yakmış senin doğru dürüst erkeği sevmeyi bilirsen bunları yaşamazsın seveceğin erkeği iyi tanı önce şimdi sende onun canını yakmayı düşün.

0|0
    0|0
    • yakamam ki kimseyi üzemem kıramam ben

• Öldüremez sende cesaretli ol ipleri onun eline vermişin hep seni sessiz sakin gördüğü için eziyor seni hep.

• haklısın :(

• ya kızım siz önce bir kendinize bakın sırf çirkin olup ego tatmin etmek için gt sallayanlarmı desek , çevreye daima hava atmaya çalışanlarmı desek , dedikoducu mu desek

0|0
    0|0
    • ben hiç biri değilim bu zamana kadar ailemin sözünden çıkmadım ego gibi bir derdim de yok evden bile çıkmıyorum kimseye zararım yok sadece bırını sevdim oda böyle yaptı

• hayat geçip gidiyor en kısa zamanda rahatlamayı bilmelisin ne olursa olsun gülüp geçmeyi bilmelisin yoksa çok zorlanırsın

• gülmek ? ben unutmuşum

• O sana yüz vermeyen erkeğin yüzünden biz niye fırça yiyoruz

0|0
    0|0
  • bütün erkeklerle nasıl beraber oldun ki anlayamadım hepsini birden yargılıyon sendede ne can varmış be kızım :D

0|0
    0|0
  • işte sen nerde yavşak var ona gidersen sonra böyle oturursun

yok bütün erkekler aynıymış yok bilmem ne saçma sapan triplere girersin

yeter lan bir gün de mantıklı bir hareketinizi görelim bıktım sizden

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmaaaa

0|0
    0|0
    • yaparım bu muameleyi hak etmiyorum

• o buldu beni sonra olan bu işte sadece göz yaşı

• hayatında yer verme böylelerine

• sen doğru insanı bulamayarak kendine hakaret etmişsin.

0|0
    0|0
  • Zorundayız. İpnelik yapmadan duramyoz <3

0|0
    0|0
  • iyi niyetini nasıl kullandı söylermisin ?

0|0
    0|0
  • sevdigim kız beni sevsin onu aglatırsam namerdim acık ve net

0|0
    0|0
  • Naptk lan biz :)

0|0
    0|0
  • bi bitmediniz

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı degildir genelleme yapma sen gidip p3ç adamla çıkarsam daha çok yaşarsın bu olayları

0|0
    0|0
    • onu görmek istedim diye demeğini bırakmadı

• Son cevabım ben ne desem sen dinlemezsin ama unutma bunun darbesi olacaktır. ((Bunun darbesi olacak))

• Anlamadım :(

• bizi bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir

0|0
    0|0
  • ne diyo la çatlak çay bardağı.

0|0
    0|0
  • Belli ki bunu yapana gıkın çıkmamış burada ahkam kesiyorsun sana az bile ...

0|0
    0|0
    • sevdiğim için susuyorum kırmıyım onu diye

• bir tek kalp sende var zaten onun kalbi hiç kırılmamıştır dimi

• ben onu kırmadım hiç hep alttan aldım mutlu ettim bir yanlış yapmadım

• onu yapan lavuğa sordun mu

0|1
    0|0
  • Hoş geldin hayatımıza. İste sizinde bizde bıraktığınız izler bunlar. aynı şeyleri düşünüyoruz sizler için.

0|1
    0|0
    • insan sevgilisine görmek istemez mı lan ne bu bide tersliyo !

• evet

• tatmin edici değildi böyle bir soru sorduğuna göre :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler öyle. Ama onları da yaralayan başkaları oluyo ve ben de içimden ohhh canıma değsin diyorum.Alayına sinirliyim su an.

0|0
    0|0
    • hiç hak etmiyorum bunu sevmmek suç mu ya

• kesinlikle çok çok mutlu oluyorlar

Yükleniyor...