Sanırım İlişkinin Formülünü Buldum

Çevremden gözlemlediğim kadarıyla;

Erkek kadını istiyorsa:kadının babası gibi olmalı , onu küçük kızı gibi sevmeli korumalı ve kadının ona güvenle sığınabilmesini sağlamalı

Kadın erkeği istiyorsa:Onu güzelliğiyle,sevimliliğiyle , seksiliği ile etkilemeli çok sevmeli

aslında bunlar doğanın kanunu gibi doğada erkek cinsel yönden beğendiği kadını alır , kadında güç yönünden beğendiği erkeğe kendini verir yani doğa kanunlarına bakıp hayat ve ilişki hakkında çok şey öğreneblirsiniz aslında

formülüm doğru mu beyler bayanlar :)

Güncellemeler:
insanlar aslında ikiye ayrılırlar hayvani yönleri çok olan ve insani yönleri çok olanlar diye dünyanın büyük çoğunluuğundaki insan tipi hayvani yönleir çok olan tiptedir ve bu kişilerde aşk yoktur sadece karşılıklı çıakr ilişkisinin oluşturduğu duygusal yoğunluk vardır işte onların formülü kesinlikle bu olmalı onları anlamak için doğayı ve hayvanları anlamak yeterli

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet doğru bir de ulaşamadığımız aşk deriz :) erkekler avlanma iç güdüsü vardır kadını elde etmek isterler her şeyleriyle... Once bir bakışı yeter derler sonra dokunayım sonra sadece ben olayım. Sonuç hep aynı ama elde ettiğinden tamamen keşfettiğinden soğuyorsun şu düzene göre. Bu yüzden yaşlandığında bile konuşabildiğin ondan bir şeyler kapabildiğin biri olmalı. Şahsi fikrim tabi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bayan kısmı kesinlikle dogru ama erkekler kismina ekleme yapmalisin sadece onlarin yeterli oldugunu sanmiyorum kadın akilli olmali destek olmali sorunlara sorun eklemek yerine cozmesine yardim etmeli :)))

0|0
    0|0
  • bunları niye bu kadar düşünyosun :D

0|0
    0|0
    • :D birden aklıma geldi aslında ve bende yazdım , eğer bunlar tam anlamıyla çözülebilirse insanlar daha iyi çözülür ve anlaşılır :)

• Düşünmek bizi hayvandan ayıran en önemli özelliğimizdir.Bu özelliğimizi kullanarak hayvanlardan üstün olduğumuzu kanıtlamalıyız bence

Aslında insanlar köledir ve çözülürlerse daha iyi köle edilirler üstün insanlara..

• 'Aslında insanlar köledir ve çözülürlerse daha iyi köle edilirler üstün insanlara..' bunu begendim :)

• evet bulmuşun tebrikler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır kardeş yanlışın var bayanlar nerde p-i-ç serseri tipler varsa onları severler

0|1
    0|0
  • Baba kısmı doğru.Bilimsel bir araştırma var.Özellikle babasının parfümünü kullanıyorsan daha da ilgi çekiyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...